Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tea284
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kajuska01
19. aug 2013

nemo vsade so sebou

kajuska01
19. aug 2013

@mecavi poprosim ip kamoska ma cam2 a mozno by kupila akj cam 3

janka2232
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
olimon
19. aug 2013

Ahojte, nechcete vymenit sand podlozku za off white? Mám sand ako novu 1x pranú bez poškodení... Ďakujem.

dadulienka
19. aug 2013

AHojte baby, chcem kupit bugaboo bee plus....poradte kde ste kupili... naj ceny...
a potrebujem aj ten stupienok pre druhe dieta...ale je dlha cca 105 cm je to v pohode...ak by maly bol protismere jazdy...Mate niekto s tym stupienkom skusenosti? dikes

lupatko
20. aug 2013

posielali ste uz niekto nieco spat do my-babyshop.de ? aky je postup? oni mi poslali nejaky link na DHL ale tam je len nemecko... moc tomu nerozumiem.. potrebujem im poslat naspat beecko..

kajuska01
20. aug 2013

@lupatko nespokojna s bee??

lupatko
20. aug 2013

@kajuska01 nie, ale mam ho cele krive 😔

kajuska01
20. aug 2013

@lupatko a po zlozeni mas ho na tych zelenych pružkach??moj manzel raz zle poskladal a vtedy to mal nakrivo do jednej strany

lupatko
20. aug 2013

@kajuska01 ked sa maly zobudi tak to pojdem pozriet, dakujem za tip 😉

lupatko
20. aug 2013

@kajuska01 ale nemyslim si, ze to bude tym.. kuk foto

kajuska01
20. aug 2013

@lupatko no vyskusaj a uvidis mne on tiez vravel aky je pokriveny a nemal ho dobre poskladany....musi byt na zelenom pruzku a ked rozkladas na tom zelenom klikne a je ok 🙂

lupatko
20. aug 2013

@kajuska01 len mi to je divne, ze by som zlozila zle zakazdym 😅 a klikne mi vzdy..

kajuska01
20. aug 2013

@lupatko vsak vyskusaj uvidis,,,,klikne na kazdej strane ved uvidis

jsemnejkrassnejsi
20. aug 2013
bobozoziliny
20. aug 2013

Ahojte... MAte niektorá BGB Buffalo??? ak sa taká nájde, kde a za koľko ste ho kupili??? Chystám sa do Viedne, ale zatial neviem kde v akých shopoch ich predávajú 😒

catherine214
20. aug 2013

@bobozoziliny kupis v Dohnali na Karnerstrasse za presne 1049e

bobozoziliny
20. aug 2013

@catherine214 Dakujem.. Presne tam som sa aj chystala 🙂

snehovavlockapp
20. aug 2013

@lupatko to je možno nová kolekcia 🙂))) hrozne to vyzerá, to aj normálne valíš na ňom po vonku ? Ale zas ak si ho 100x zložila a poskladala a stále je takýto...skús , nech ho poskladá niekto iný a neraď pri tom 🙂 Možno je tam fakt len nejaká mala hovadina...
a čo sa týka zasielania kočíka späť...DHL - je nemecká pošta, tak to lacné asi nebude takisto späť vraciať.

martinano
20. aug 2013

@lupatko to ozaj vyzera,ze nie je dobre rozlozeny, aj mne sa to raz stalo stupni na brzdu potiahni rucku k sebe zaskoci ta strana si myslim,ak nie tak fakt tam bude nieco ine

olimon
21. aug 2013

@lupatko ja by som ho vrátila ☹ kocik za 600€ musi ísť ako svajciarske hodinky... Kontaktuj inú kuriersku spoločnosť, ci Ti dovezu kocik do at alebo de. Pisala si už do shopu, že máš takýto problém?

tea284
21. aug 2013

Dievcata aky fusak mate v came, original bugaboo alebo ste vyskusali aj ine? Dajte prosim typ.

berulka2
21. aug 2013

Dobrý den, nejdříve jsme měli fusak od Elodie Details (když byl synek ještě miminko), pak jak povyrostl, tak jsme pořídili originál Bugaboo.

lupatko
21. aug 2013

@olimon hej písala som, odpísali mi, ze to vyzerá ze mam nieco s konstrukciou asi... ze ho mam poslat spat a ze sa na to pozru.. a ak to tak bude, ze mi daju novu konstrukciu..len netusim ako iim to poslem spat..

tea284
21. aug 2013

@berulka2 a ktory od bugaboo prosim ta?

lupatko
21. aug 2013

@snehovavlockapp nie nechodim s nim.. len som to potrebovala odfotit.. chodim teraz len s cameleonom alebo bez kocika.. ah jaj a tak b sa mi to beecko zislo 🙄

olimon
21. aug 2013

@lupatko zájdi do rakúska do prvej dhl a pošli kocik spat. Alebo ho nemôžeš poslat ktorou kolvek dorucovacou službou? Ved aj slov posta posiela balíky do zahraničia...

lupatko
21. aug 2013

@olimon ale ja to potrebujem do nemecka nie do rakuska.. nad postou som uvazovala.. ale co ja viem.. moc im neverim 😅

olimon
21. aug 2013

@lupatko ja viem že do Nemecka. Ale v Rakúsku su ochotnejsi v dhl ako na Slovensku :-/ a ked bývas v Ba, radšej by som išla do rakúska nech mi balík poslu do Nemecka....