Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lul
3. aug 2009

jejda a komu som pisala, aby zrusil objednavku bee?

ja sa fakt nenormalne bavim...

bejby29
3. aug 2009

Co som nemohla napisat hned?! My, ked sme tu zacinali, tak to fakt bola tema, kde sa dalo normalne diskutovat o BGB.. Kde je, prosim ta, napisane, ze sa nemozes hadat na zaciatku temu? To je nejake tvoje pravidlo, ci ako?
A inak, ja som reagovala na Bee, lebo ja bee mam, nikto vtedy nepisal o Cameleone, prosim ta, citaj trosku po sebe a potom ti sem nemusime vsetko kopirovat

lul
3. aug 2009

cudzi postreh som pisala len na svoju obhajobu, ked ste sa do mna pustili 😉

amia
3. aug 2009

to ze ho nikto nechce je asi ina stranka ale to, ze ides nas tu, co nan nedame dopustit a mame ho v reale doma a pouzivame ho, ze je na prd a maly a pod. a to len tak z druhej ruky, to ako vysvetlis 😝

lul
3. aug 2009

no vacsinou to tak byva, ze na prvej strane v teme o kocikoch sa rozoberaju skusenosti. hadanie nastane vtedy, ked si niekto podomysla kraviny ako vy dnes 😉

diddi
3. aug 2009

no mam dost....tu je hadka akoby ste tie kociky kupovali jedna pre druhu........

lul
3. aug 2009

nechapem, co je z druhej ruky?

amia
3. aug 2009

prosim ta pisala si to dnes kocke co si objednava alebo objednala a to sa do teba este nikto nepustal pred az po tom 😀 😀 😀 a to ma troska dostalo preto sa zacala tato duchaplna debata 😀 😀 😀 😀

lul
3. aug 2009

co je z druhej ruky? ja som bgb bee videla nazivo a naozaj sa mi zdal maly. napisala som, ze bez osobneho vyskusania by som nemala odvahu ho kupit, co je na tomto zle?

bejby29
3. aug 2009

lul • 26tt • Dnes o 17:36

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ty si mozno spat dieta na bruchu nevidela, ale ja ano. nemienim kocik vyuzivat na pol/hodinove kocikovanie po auparku, ale chcem stravit s kocikom a dietatom vacsinu casu vonku a je teda logicke, ze take male (pol rocne) dieta si tam chce aj pospat

a ze to nemozem povedat z vlastnej skusenosti? no to je logicke, pretoze nemam dieta, tak naco by mi bol doma bugaboo, nie expertka

teraz si vyberam kocik a mam iste kriteria, ktore urcite mala kazda z vas. ja nevravim, ze je bgb zly kocik. pol roka bol mojim favoritom, tolko diskusii a informacii si mozno necitala ani ty vadili mi na nom 2 veci, tak som hladala dalej, ved je to normalne, nie? kazda jedna chceme pre svoje dieta to najlepsie a kazda mame ine priority, jedna zije na dedine, jedna v meste, jedna ho chce vyuzivat po meste, jedna po rozbitych chodnikoch, jedna sa v nom prechadza po nakupnych centrach, ina sa teperi do lesa... ked si ty teda taka mudra a scitana, precitaj si moje prispevky par stran dozadu a zistis, ze som bola bgb pozitivna a nesnaz sa urazat, ja mam aj tak dlhu vydrz

lul
3. aug 2009

skopiruj mi prosim ta teda, kde som jej kazala, aby zrusila objednavku na bee

a pridaj k tomu aj to, kde ta posielam do auparku 😉

amia sorry, ale nemas pocit, ze si ser.es do huby?

amia
3. aug 2009

nic lul, si uuuplne perfektna 😀 😀 😀 😀 sklanam pred tebou klobuk 😀

lul
3. aug 2009

bejby - fajn, takze asi si si vysvetlila tuto vetu

"nemienim kocik vyuzivat na pol/hodinove kocikovanie po auparku, ale chcem stravit s kocikom a dietatom vacsinu casu vonku..." tak, ze ju myslim na amiu? hahaha, to ja nemozem ist s dietatom do auparku alebo co? 😅 😅

lul
3. aug 2009

amia - ja o to nestojim, len sa uvedom, co mi vkladas do ust 😉 vraj odporca bgb...

lul
3. aug 2009

vidim, ze stracas argumenty. tak kde som niekomu kazala, aby rusil svoju objednavku, expertka?

martinano
3. aug 2009

ak mozem pridam len svoj nazor, ja som mala niekolko kocikov, ale idealny kocik som nenasla ☹

bejby29
3. aug 2009

uz je klud 😀

amia
3. aug 2009

lul isla spat 😀

lul
3. aug 2009

martinano - kocky ti urcite odpisu v tom duchu, ze nemas kupovat polske hebeda, ale mas skusit bgb cameleon alebo bee 😉

bejby29
3. aug 2009

No ja som napriklad teraz kupila Jane surodenecky kocik, ziadny Bgb, vies Lul?

amia
3. aug 2009

bejby29, co hovoris na zltu striesku? ja som chcela zltu ale bala som sa musiek 😅

martinano
3. aug 2009

lul ja som nikdy polske hebedo nemala to nie je moj styl

bejby29
3. aug 2009

ja mam teraz ruzovu, lebo tie musky boli otras, ale dalo sa to prezit 😉

amia
3. aug 2009

martinano mas 100 bodov 😀

lul
3. aug 2009

martinano - ani ja som po ziadnom niky neposkulovala, napriek tomu mi to tu bolo vytknute 😉

bejby29
3. aug 2009

ty si len poskulovala po Bgb v Polsku 😉

lul
3. aug 2009

a bgb sa v polsku nepredava ci ako?

amia
3. aug 2009

bejby29 no toho som sa bala ale aj tak ju asi casom kupim pre zmenu 😎 aspon na zimu, jesen... velmi sa mi paci 🙂

bejby29
3. aug 2009

nie, len je divne, ze niekto po nom poskuluje a potom pise, ze ani zadarmo 😝

lul
3. aug 2009

a ked uz som sa pytala konkretne na bgb cameleon v polsku, myslis tym to iste polske hebedo, ako je napriklad Tako? nie je bgb ako bgb?