Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

face
25. feb 2012

@euphoria No přece za beečko 😉

brendda
25. feb 2012

@ivett aha....tak to zkus vyprat ,no.To by byla skoda,kdyby to ztroskotalo na tomhle....
tak jdu do ni 😉
ta co jsem měla pujcenou,nepelichala.Ale je pravda,ze ta byla prana uz několikrát...

tanija133
25. feb 2012

@novamaminka Ked mas stokaca, tak to ano, ako na rychle presuny uplne staci Zapp, ja som ho chcela tiez, pacilo sa mi ze sa dala sedacka otacat...ale skoncila som nakoniec j pri Bee p...To ano , si este mladucka, mozno pri druhom si splnis sen.... 😉 ale aj Zapp je v pohode....Ja chcem zasa najnovsie Maclaren....uz naozaj posledny kocik... 🙂

novamaminka
25. feb 2012

@tanija133 macleran maniu mam uz za sebou😀

garzonka
25. feb 2012

@ivett
ja jsem zkousela dát ten muj drzak na piti (mam bee plus) a ten je na tu tensi trubku konstrukce (ta ktera se da polohovat) a tim padem to jde upevnit i mezi ty dve penove casti na rukojeti....ja jsem ani nevedela ze jsou 2 ruzne klipy 😕

domigb
26. feb 2012

@tanija133 like like like maclaren juicy couture moj sen.. 😀

domigb
26. feb 2012

kočky kde kúpim madlo chicco multiway? nemožem na intrenete nájsť.. 😖

slucky
26. feb 2012

Ahoj, tak vy které chcete kupovat Bugaboo Cameleon, tak jsem našla levný, za 21tis základní sestava.
koukněte na mimibazar: nick vanyy ID 195808

ivett
26. feb 2012

@garzonka díky, no už vím, že to je jiný klip a koupila jsem si ho, tak snad to bude ok...

face
26. feb 2012

@slucky Do dnešního dne je sleva v Babyparku 20% na vše, tak to vyjde ještě výhodněji a se zárukou v babyparku 🙂

tanija133
26. feb 2012

@domigb Treba kupit, ale co skor vlasne Juicy Cotoure, lebo Bee Plusko?Uz si predala stare Bee, ci si to stiahla? Ja chcem Modre XT..... 😉
madlo skus sa spytat v www.best4baby.sk ja som kupila madlo osobne tam, ale maju aj internetovy obchod....

asimon
27. feb 2012

Ahojte...nasla som madlo chicco liteway...je to to iste ako na kocik chicco multiway? Teda neviem,ci ho kupit,aby mi sedelo na bee+?

matilde
27. feb 2012

@zuzana_1 ahoj,aj ja planned objednat z babycare.nl,som z Ba,uz si objednavala?ak nie,mohlo by sme objednat spolu,mozno sa este niekto prida

domigb
27. feb 2012

@tanija133 nie nie len som to stiahla mala som dve záujemkyne hned v prvý den.. 😅 Ale zatial sa ho ešte nevzdávam.. 🙂 Počkám kupim madlo ako sa jej bude hopať a na jar to poriešim.. Ináč dík za link 🙂 🙂 🙂

domigb
27. feb 2012

@tanija133
@asimon baby aj ja som našla len to madlo chicco liteway aj toto napasujem? 😝

zuzana_1
27. feb 2012

@matilde v pohode.chcem objednat za 2-3 tyzdne...hm? 🙂

napredaj
27. feb 2012

Babule prosim vas vie mi niekto poradit ako dam fusak bugaboo do bee +? Asi som divna,ale nejde mi to.
Velmi dakujem

kika9449
27. feb 2012

ahojte maminy,chcela by som sa spytat,ci vie niektora porovnat Maclaren XLR a bugaboo Bee,chcela by som Bugaboo,ale neviem vyhody a nevyhody.Dakujem Vam za rady 🙂

asimon
27. feb 2012

@domigb mne sa zda to madlo take iste ako multiway...ale aj tak neviem,ci ho mam objednat...bolo by super,keby ho tu niekto mal a odporucil,na zaklade skusenosti 😉

face
27. feb 2012

@napredaj musíš vycvaknout na zádové opěrce zezadu dva bílé čudlíky dole, ne ty horní, jen ty dva spodní. Pak provlékneš pásy skrz, nasadíš fusak a čudlíky zase zacvakneš. 🙂

kilian
27. feb 2012

@asimon @domigb chicco liteway nepasuje,ja som prednedavnom tiez zhanala multiway,nikde uz nieje na predaj,iba ak natrafis na nejake pouzivane v bazari.vsetky internetove obchody mi napisali,ze sa bohuzial uz nepredava zvlast. 🙄

chavele
27. feb 2012

@zuzana_1, matilde Baby, ja by som si chcela objednat Cameleona v priebehu marca z babycare.nl, rada by som sa pridala 😀

asimon
27. feb 2012

@kilian dakujeeem..este ze som si ho neobjednala :-\

pallacinka
27. feb 2012

@kilian A za kolko sa to madlo predavalo? Nasla som za 20, zda sa mi to dost, no asi ho objednam, kym este je 🙂

matarafka
27. feb 2012

baby, chcem sa poradit, babo cakame zaciatkom aprila, mam cameleon potahy flees cierne, a letnu striesku ku ktorej som dokupila este clonu, myslite ze mam kupovat este aj latkove potahy, dik

domigb
27. feb 2012

@pallacinka odkial moja? ideš ibjednať vraj není 😝 😲

domigb
27. feb 2012

@zuzana_1
@matilde baby ked dovtedy predám bee asi objednám s vami..som síce z východu ale predsa sa to vyplatí 🙂 kedže nezoženiem madlo k bee chcem plus 😝

domigb
27. feb 2012

@chavele taak to budeme štyri? super asi bude aj zlava či nie? 😎

dosa
27. feb 2012

baby, jedno madlo mam v bazare. nie je to chicco, mali sme ho na zapp xtra, a kedze tie konstrukcie by mali byt rovnake, mal by pasovat aj na bee

chavele
27. feb 2012

@domigb hej hej zlava by mala byt. Kontakt na seba som nechala matilde 😀