Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

wilsonka
28. feb 2012

baby ja by som bola ochotna urobit objednavku pre trasu ZA-ZV!!!! 4ks nam treba- kto by mal zaujem. na tejto trase doveziem.

wilsonka
28. feb 2012

pri odbere 2 je zlava 5% prida sa niekto?

matilde
28. feb 2012

Ak by sa napr objednali 4 beecka, tak by koniec na cena aj s postovnym na jedno bola 447,7€

matilde
28. feb 2012

@ustrachana odkial si?

wilsonka
28. feb 2012

no nic keby daco piste ip dnes alebo zajtra objednam jedno alebo druhe.

kkristin
28. feb 2012

@wilsonka ja mam objednanu tu mensiu, ako darcek ku kociku, ale nejak sa mi nevidi, tak premyslam o zakupeni inej...ta mensia nevies ako?

wilsonka
28. feb 2012

@kkristin neviem aka je mensia ja mam klasicku velku

kkristin
28. feb 2012

@wilsonka nevadi, dakujem aj tak velmi pekne...pride mi dost neprakticka, aj ked zatial ju len obkukavam, ale asi idem pohladat na internete nejaku inu 😉

jessicax
28. feb 2012

@matilde ahoj ak by sme sa zozbierali 4 tak by som sa pridala aj ja 🙂

matilde
28. feb 2012

takze to vyzera, ze nas je uz akurat
@jessicax @ustrachana @zuzana_1,asi hviezda22 a ja, super, poslite mi linky presne na veci, ktore chcete, nahodim to do kosika a poslem vam sumu vratane postovneho

ustrachana
28. feb 2012

este mi poradte farbu 😀 lebo uz hodinu premyslam 😀

matilde
28. feb 2012

@ustrachana ja tiez este stale neviem farbu 😀 ale planujem kupit striesku off white .,takze to mam asi jedno

jessicax
28. feb 2012

@ustrachana ja asi zltu 😉

jessicax
28. feb 2012

a ta slnecna clona, co sa da zatiahnut az k noham je dobra? Netahaju to deti dole ked to maju zatiahnute?

hviezda22
28. feb 2012

@jessicax kamaratka ma doma tuto striešku, ak by si chcela kupiť použitu .......a či sťahuju, neviem 🙂
@matilde na mna je toto strašne rychlo 🙂 , už teraz hned to budeš objedavať? počkaj do večera 🙂 ...ja ak by som brala , len červene bee plus, ale teraz hned sa neviem rozhodnuť
@ustrachana mne sa pači červena, ja taka uni aj pre chlapca aj pre dievčatko, modra je tiež krasna a ta nova zelena, ktora nie je na stranke babycare ale v ponuke

boska79
28. feb 2012

aj ja chcem objednat....ale az po 16.3. 😎

matilde
28. feb 2012

@hviezda22 pisala som ti IP, kludne si to do vecera premysli 😉

jessicax
28. feb 2012

@hviezda22 jasne, ak nie je znicena tak by som ju vzala lebo na stranke babycare ju teraz ani nemaju, bude na sklade najskor 2.3. A aka je v skutocnosti ta khaki strieska? Nie je pekna? Zda sa mi byt taka univerzalna k hociakemu oblecku. Ta offwhite je tiez krasna ale tu na stranke ani nemaju 😒

jessicax
28. feb 2012

@matilde ja som ti uz sice odpisala ale ak mozem tiez si radsej este chvilu premyslim a vecer napisem aku farbu 🙂

matilde
28. feb 2012

@jessicax
@hviezda22
@zuzana_1
tak vecer mi dajte vediet a dohodneme sa, kedy objedname, ci dnes alebo zajtra

hviezda22
28. feb 2012

@jessicax khaki je taka, ako mam fusak v mojom bazare, tie fotky su také realne. Striešku som ale nemala, ja som mala do baby joggeru tieto fusaky, Naty mala ružovy.
Dam ti vedieť este ohladom tej striešky, ona sa to chystala dať na bazar, tak sa jej opytam, este to nedavala. Myslím, že je v dobrom stave.
@matilde dakujem, určite sa ozvem

matilde
28. feb 2012

@hviezda22 a ta khaki farba na fusaku je skor do seda alebo do zelenkava?

jessicax
28. feb 2012

@hviezda22 ok dakujem 😉

hviezda22
28. feb 2012

@matilde do zelena, olivova....... https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/nf3o/fus...
ta fotka v bee plus tej farbe plne zodpoveda

e.l.i.e.n.k.a
28. feb 2012

@jessicax pre male babatka a deti, ktore spinkaju casto v kociku, je myslim, ta slnecna clona uplne super..ale ja ked som si objednavala beecko s Luckou, nevzala som ju z dovodu, ze maly uz malo spi v kociku, rad objavuje svet, aj zo stokke, ked mam winter kit, stale vykukuje, striesku mam takmer vzdy otvorenu, takze v takomto pripade, je to skor zbytocne..

e.l.i.e.n.k.a
28. feb 2012

@jessicax som zvedava, pre aku striesku sa rozhodnes, potom napis 😉

jessicax
28. feb 2012

@e.l.i.e.n.k.a dakujem za radu s tou clonou, este to zvazim a vecer dam vediet aku striesku nakoniec vezmem 🙂

domigb
28. feb 2012

kašlať na to ostávam pri starom bee.. 😀 aj tak ho najviac milujem 😕 Baby nemáte niektto napredaj madlo od multiway? 😎

chichinka
28. feb 2012

@matilde ahojky , aj ja idem objednavat bee+, zuzka zuzana_1 mi spominala ze by som sa k vam mohla pridat, ale pozeram ze je vas uz asi dost, ci?

simona22
29. feb 2012

no dievčatá,klobúk dole ako ste sa spojili a urobíte hromadnú objednávku a ušetríte tak. Ja by som do toho išla tiež, ale až tak v apríli. Ešte sa chcem spýtať či tento kočík používate alebo budete používať ako jediný alebo budete striedať s iným. Ja mám Jané slalom a manžel =povedal, že sa mám najprv zbaviť jedného než kúpim druhý. Ako to riešite vy? Malý má 15mesiacov, dosť chodí.