Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zelinda
4. júl 2013

@hermiliona Ahoj nemám přímo BGB ale mam beecop ferrari ,ale rozměrově a konstrukčně mi příjdou stejne

ifkael
4. júl 2013

@zelinda mozno z 50 metrov.... 😉

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
matterhj
4. júl 2013

Teraz na ktorom na bugaboo?

andrea999
4. júl 2013

@silviatt majú slovenský účet,platíš v eurách 🙂

silviatt
5. júl 2013

@andrea999 dakujem moc. Prave som dostala od nich odpoved.

zelinda
5. júl 2013

@ifkael ???? nechápu??

ifkael
5. júl 2013

@zelinda no pises, ze Ti pridu stejne.... Tak jedine z 50metrovej vzdialenosti pripadne este dlhsej

hermiliona
5. júl 2013

@zelinda ja by som mala plastenku original bugaboo cameleon ak chces, blizsie IP 🙂

lea162
5. júl 2013

Baby mate link na tu babu tallulla alebo ako sa vola co robi dobre podlozky na bugabooo .. ?

lea162
5. júl 2013

@andrea999 dakujem 🙂

mimamer
6. júl 2013

Ahojte, neviete mi niekto poradit, kde v BA sa daju kupit adaptery Bee plus na Maxi-Cosi sedacku? Presla som par stranok diskusie, no nevidim to tu. Vdaka za radu ;o)

tea284
6. júl 2013

@hranolka22 podobný program s "vrzdanim" mám aj ja na cam, tiež sme už vyskúšali všeličo. Neozval sa ti už niekto s riešením tohto problému?

beatrice.h
6. júl 2013

Ahoji holky, mám možnost koupit kočárek Bugaboo Frog - jaký je?? Jaký s ním máte zkušeností?? Moc se na něj těším, ale zároveň se bojím zklamání.. 🙂 Budu moc ráda za vaše poznatky s tímto kočárkem.. 🙂 Hezký den přeji. M.

martulka411
7. júl 2013

Aojte baby,mam objednany bugaboo cameleon aa chcela by som k nemu este prebalovaciu tasku..chcela som sa spytat ze aku mate ?? vzdy len original k bugaboo ?? lebo mne pride dost dreaha tak ze ci by tam nahodou nesedela aj ina od inej znacky 🙂 dakujem

hermiliona
7. júl 2013

Uz aj u nas parkujeme bee + a ze je supeeeeeeeeer!

kristynakubecova
7. júl 2013

@beatrice.h Osobní zkušenost nemam, zacinala jsem camem 1.generace, a
e vím ze nekdo ho preferuje i pred cameleonem, v podstate zasadni rozdil je ze ma nafukovaci kola a nejde polohovat rukojet a nastavit odpruzeni prednich kol.V usa je velmi popularni a stale se tam prodava novy.Potahy a doplnky ti pasuji z cameleona vsech generaci.

smale
7. júl 2013

Nechala jsem ofoliovat Buffala na all black a myslím, že mu ta změna prospěla... 😎

kajuska01
8. júl 2013

@smale nadhera 🙂 🙂 🙂

tea284
8. júl 2013

@smale nádherne, krásne zladene 😉 . Kde si ho prosím ťa dala ofoliovat?

smale
8. júl 2013

@kajuska01 Děkuji. 🙂

smale
8. júl 2013

@tea284 Děkuji za pochvalu. 🙂 Nechala jsem to ofoliovat u známého v Olomouci, který dělá polepy aut a folie na autoskla a ted už vlastně i kočárky... 😀

januska7k
8. júl 2013

@smale Fakt kráásne, naozaj to tomu kočíku len prospelo 😉

ifkael
8. júl 2013

@smale len ta folia sa lubi poskriabat.. potom co?

duplicka
8. júl 2013

@ifkael 😀 😀 odlepis a nalepis novu

catherine214
8. júl 2013

@smale super,ja idem dnes na to sama,folia je doma tak som zvedava,rukovat sa ti da polohovat?

smale
8. júl 2013

@ifkael Poškrábaný kus odlepíš a nalepíš novou folii, oprava určitě jednodušší, než když se ti poškrábe konstrukce. 😉

smale
8. júl 2013

@catherine214 Ano, dá se polohovat, což jsem moc ráda. Držím palce, aby se ten polep povedl. 😉

vrana
8. júl 2013

Ahoj holky, mám dotaz, mám Bugaboo Bee, už teda rok. Ale skládám ho minimálně, do auta se nám vejde celý. Nicméně, když ho složím a pak ho rozložím, tak sedátko zůstane jakoby připláclé a zádové opěrce a já za boha nemůžu přijít na to, jak ho dostat dolů bez použití hrubé síly a zvuků lámání plastu. Je na to nějaký fígl, něco někde zmáčknout nebo tak? Díky moc!