Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

jeana
28. nov 2008

dakujem kal, omrknem 😉
tmavo modra ma napadla ale som to neriesila, lebo potrebujem to vidiet nazivo.. lebo uz im neverim..
pozriem to teraz v AT 😉

diamand
28. nov 2008

cicus - nic co uz mala robit, ona to urcite preda, ved takych blbcov ako som ja sa najde 😀

labutka
28. nov 2008

kalista dik, som to pozerala som babytrader, ceny su teraz lepsie, ale ja este niesom uplne stotoznena s nakupovanim cez net.
a nemate skusenosti s tym, ci povianocne zlavy v Shopping City funguju aj na kociky?

bejby29
28. nov 2008

Kocky, videli ste uz toho noveho Cameleona od Marc Jacobs? Ma dva nove, od Marc Jacobs a Paul Frank.. Ale ten od Jacobsa je skvelyy!

maximilian
29. nov 2008

Baby ahojte, občas vas kuknem. Konečne a nam podarilo a cakame dalšie mimi, no a s tym dilema, aky kočík. Potrebujeme na zimu velku vaničku, co BGB ma. Ale stale sa neviem stotožniť s tym polohovanim športiaka. Satčí to mimču? Moj maly, ten sa v športiaku večne vrtel aj v spanku. Dakujem.

zandra
29. nov 2008

Ahojte. prosím Vás mozte mi poradit. Mam doma 2 kociky Bugaboo. Prvy Frog, modry po dcere a teraz sme dostali pre buduceho chlapčeka cervene Ferrari. Len je k nemu akýsi kus latky, taky ovalny s dvoma zipsami od kraja tak 10 cm. Poradte naco to je? Dakujeeeem!

cicushka
autor
29. nov 2008

zandra, nie je to nanoznik?

tucika
29. nov 2008

Baby co davate fusak do vanicky, odfotte ako to tam mate nasukane, mne sa zda, ze to nebude dobre... nejak je tam "toho" moc. Bude jej to pohodlne?
Mna strasne stve ta taska a tom "poklope" ani nehovorim - vsetko sa nan chyta, fuj! 😠 To je asi jedina nevyhoda BGB.

zandra
29. nov 2008

Ahoj CICUSHKA, veru neviem ci je to nanoznik. Ako by sa to tam malo dat? Je to taky ovalny tvar a z kazdej strany asi 10-15 cm od kraja su zipsy. A na kraji to ma tie veci na pripnutie k niecomu. Ale ako? Neviem to najst v navode. K Frogu sme to nemali. Diky!!!!

cicushka
autor
29. nov 2008

mne to pripada ako nanoznik....vsak kuknut po internete, ci to nie je niekde k tomu kociku zobrazene.

kalista
29. nov 2008

taaak a konecne som mal v ruke aj sedacku BGB a mozem povedat, keby som zas kupovala BGB tak aj so sedackou. no paradicka, aaaaale aj tak MAXI COSI je MAXI COSI.
inak baby ak by ste chceli fusak budem pedavat moj origos kozeny KAISER a mate to vybavinel 🙂

slavica2
30. nov 2008

kalista kozeny? 🙂 tak nafot pls dik

kalista
30. nov 2008

odfotim, ale az na vianoce, lebo sme ho nechali v tatrach tak potom dam foto na Novy rok.

bejby29
1. dec 2008

Kalista v akej farbe mas ten Kaiser? Kde si ho kupovala? Inak, ja som teraz kupila cez vikend Cameleona v riflovom, asi taky isty ako mas ty a tiez by sa mi ten Skip hop zisiel.. Tiez si objednavala cez net?

ve24
1. dec 2008

kamarádka měla bugaboo, ale spokojená s nim moc nebyla. Já mám cosatto cabi a jsem s nim naprosto spokojená, super výbava a za super cenu

hanka23
1. dec 2008

Ahoj, přidávám se k prosbě, kdybyste měl někdo fotku fusaku v hluboké korbičce. Taky nevím, jak to tam nacpat, aby to mimi netlačilo.
A ještě jeden dotaz - máte taky vůli v rukojeti? Nám se trochu kýve a nevím, jestli to tak bylo od začátku nebo byla pevná. Moc díky Hanka

kalista
1. dec 2008

hanka my sme to mali tiez 🙂

bejby29
2. dec 2008

Ta rucka sa kyve, je to pri kazdom, na You Tube je jedno video, kde vysvetluju preco..

https://www.youtube.com/watch?v=HGIR5iXN4nw
bejby29
2. dec 2008

ked si precitas komentare, je to tam vysvetlene

ivka22
2. dec 2008

No baby, tak sa mi konecne podarilo vybavit zltu striesku na Bee 🙂

Som prave objednala novu z UK cez ebay za 35libier 🙂))) dobre nie...? sa tesiiiiim 😵 😵 😵

slavica2
2. dec 2008

a my mame novu orange striesku z babystrolleru ivka aj s parazolom 🙂

kalista
3. dec 2008

ivka zlta je super, aj ,mne sa velmi paci 🙂

ivka22
3. dec 2008

no sa tesiiiim na leto az ju vymenim za tu nasu khaki 🙂))))))

ivka22
3. dec 2008

teda mozno aj skor, hi hi 🙂

cicushka
autor
3. dec 2008

ivka22) aj mucholapku davaju k zltej strieske 😀 😀 😀 budes v lete vabit vsetok hmyz 😀 😀

cicushka
autor
3. dec 2008

ja dufam, ze uz v lete nebudeme potrebovat kocik,uz mi to lezie na nervy to natahovanie sa s nim furt. 😅

ivka22
3. dec 2008

To iste som mala na zelenom PP GT3 🙂 sama muska 😠
Ale vsak snad to prezijeme 🙂

Inak ja si bez kocara neviem predstavit...teda aj ked bude chodit, vzdy bude chvila, ked si chce sadnut...a natahovat tie kila po ruckach...ahc jo... 😒

kalista
3. dec 2008

inak ja tiez si to neviem predstavit bez kocika! a hlavne ked mala pojde v marci do skolky a to uz ako kocik nebudeme vôbec potrebovat? to sa mi teda nepaci!!! 😠

cicushka
autor
3. dec 2008

tak tie musim potom letia asi na vsetky farby 😀 ja som mala to iste s oranzovou strieskou 😀 😀

kalista) to len mne tak strasne prekaza ten kocik 😀 😀 😀 ale ja som znechutena z toho, ze mi v nom dieta nechce sediet a potom mi iba zabera "volne ruky" ked ho musim pred sebou prazdny tlacit. Ale zas sa vnom dobre vozi nakup. 😀