Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

duplicka
31. okt 2009

myslim bee🙂

duplicka
3. nov 2009

ahojte, hladam radu, kde mozem realne vidiet bee na sk, pripadne ak by ste mi niekto mohli poslat foto. zaujima ma, ci bee ma aj taku polohu, ze dieta vzpriamene sedi, nie je v zaklone, pohlad na kociarik z boku tak vyzera,poradite mi

kubinkov
4. nov 2009

Šířka sedačky u Bee je opravdu malinkatá, odhadem tak 28 cm. Hrozně mě to překvapilo, tak úzký sporťák jsem viděla už jen u Bertini. Malý je drobek a ve 22 měsících se tam bez bundy nemohl vměstnat. Ale kočár to je zajímavý na pohled a mě se líbí.

duplicka
4. nov 2009

hmmm, no ja osm prave zistila, ze v predeti uz ho nemaju a ani nebudu mat, asi sa im az tak nepredavali. asi v ba uz nikde nie su realne, hmmm, viete mi poradit vo viedni? pripadne aj krakow?

maximilian
4. nov 2009

Duplicka vo Viedni ho maju v SCS v Baby One.

maximilian
4. nov 2009

A ešte aj v Leineri

duplicka
4. nov 2009

ok dakujem🙂, ozaj este mozte mi niekto poslat nejake realne fotky beecka aj take kde sedi dietatko. dakuuujeeem

annerri
4. nov 2009

Ahoj, já jsem scháněla Bugaboo Cameleon a objevila jsem ho v Brně v Babyparku. 😀 Mají tam na ukázku všechny barvy i limitovanou kolekci Cameleon Red. Má: černou konstrukci, denimový potah a novou tašku... Nedalo se mu odolat a už ho mám doma. Později uvažuji o Bee a ty jsem tam taky viděla. 🙂

petrasafr
5. nov 2009

Annerri: Ten nový Cameleon ti teda závidím, je opravdu nádherný. My jsme Cameleon kupovali asi 2 měsíce před tím, než se objevila tahle novinka, škoda, že jsme nepočkali ☹
Jak se ti líbila ta nová taška, nekoukala si na ní? A nevíš náhodou, kolik stála?

annerri
8. nov 2009

Ahoj, měly tam vystavenou tu bílou koženou a myslím, že to byla ta menší. Stála asi 5 300,-. Byla docela zajímavá, ještě se rozmýšlím... 😉

mic.ko
11. nov 2009

Ahoj holky, mám problém. Tedy bohužel, protože jsem při koupi kočárku před 2 lety podlehla manželovu instinktu na "vhodný" kočárek a zakoupili jsme gesslein... není špatný, ale v testech na škodlivost materiálu pohořel, což mě přivedlo málem k mdlobám... chtěli jsme kvalitu ne made in asia a tento kompletně vyrobený v D takto zklamal... a proto jsem na vážkách, jestli se vrátit ke svému snu a pořídit si bugaboo. Ale tady nastává hlavní problém. Mám 2leté dítě, které vozím v kočárku hlavně když spí nebo na delší cesty nebo když je u babiček... myslíte, že je to nesmysl? Dá se vůbec pořídit jen sportovní verze? A jak velké dítě nacpete do boo? Chci kočárek do 3 až 4let, nevím, jestli je to reálné...

u.barbora
12. nov 2009

mic.ko
Ahoj, bugaboo pokud vím musíš koupit jako komplet - jen sporťák nelze. A jestli myslíš Bee 🙂 , tak známá v něm vozí prcka, ale její čtyřletá dcera se do něj vměstná úplně v pohodě. Je trochu užší, ale zase má krásně vysokou opěrku a nosnost 17 kg, takže bych se toho nebála. Že je užší vůbec nevadí, naopak, aspoň se tam prcek různě nepotácí z boku na bok jako u širších kočárků. Taky řešila madlo - u Bee originál není, ale koupila si madlo na golfáč Chicco ( ten větší - snad se jmenuje Multiway, nebo tak) a jezdí s ním. 😉

martinano
12. nov 2009

ahojte
mic.ko ja ma syna za chvilu ma 2rokuy teraz chodi cez obed do kocika spat a pohodicka naobliekany vo fusaku

kocky co mate skip hop tasky, kde ste kupovali?ja som ju videla na nete isla som omrknut do obchodu uz ju nemaju, chcela by som ju objednat,ale neviem od kial, poradte prosim kde mate dobre skusenosti dakujem

zajo79
12. nov 2009

martinano - skiphop tasky maju v predajniach predeti, ako aj na nete

tiez som ju chcela, ale nakoniec som to vyriesila vacsou kabelkou, ktora sa da prevesit cez kocik. Uz chodim aj sem tam bez maleho a tie ceny tasiek na kocik...no nech sa nehnevaju, radsej si kupim peknu kabelku.

mic.ko - ja by som sa nebala ist do beecka. Take vacsie dieta, je v kociku uz len sem tam a nato obcasne pouzitie idealne.
Uzky nieje vobec, to tie bocnice robia taky dojem, ale vobec nieje uzky, nemusis sa bat.

my mame beecko uz ako hlavny a jediny kocik, a nelutujem kupy. Tata stale tvrdi, ze lepsi kocik sme nemohli ani kupit a to je co povedat. Dost chodime pesi na prechadzky, autom, trojkolkou, ale v beecku je spokojnyy. a hlavne ho vyberiem z auta aj jednou rukou a rozlozim. 🙂)) 😵 😵 😵

mic.ko
12. nov 2009

Holky, díky za rady. Bee se mi líbí moc, ale ještě jsem trochu na vážkách - ta podpěrka na nohy se mi zdá moc krátká - konktrétně na spaní ty visící nohy mě trochu nahlodávají...
Škoda, že se nedá pořídit jen sportovní verze chameleona...

zajo79
12. nov 2009

toho sa nemusis bat.

pripadne...nikto nepredava cam. len sportak? uz som videla take inzeraty

ale inak...k dvojrocnemu dietatu, by som uz moc nad cameleonom neuvazovala. Beecko je idealne.

duplicka
12. nov 2009

a mate skusenosti s bee v zime, ked je sneh, nezachytava sa do koliesok pod tie blatnicky?

zajo79
12. nov 2009

to nemam...ale ved uz bude chodit a tu, kde byvame budeme chodit na sankach. a v meste hory snehu nebudu.

duplicka
12. nov 2009

no mne sa bee velmi paci, len kedze som z popradu, tak tu sneh mame a v sankach mi dlho nevydrzi, tak preto zistujem ci niektora nemate skusenosti ako jazdi po snehu, jasne chodniky su odhrnute, ale ak sa dostanem niekde kde nebudu v nejakej ulicke, chcem vediet ci to zvladne. ozaj v predeti uz bee nemaju a ani nebudu mat, hmm, neviete ci v ba este niekde bee maju, mala by som ho realne skusit, ozaj zajo, tak s bee si spokojna,l ebo viem,z e si mala zopar kociarikov

martinano
13. nov 2009

zajo dakujem,ja uz som v pre deti zistovala oni v ciernej neberu ziadnu,ani neobjednavaju asi sa nepreedavaju neviem, v cz je to tiez problem a tu duo maju,ale tu nechcem chcem dash a ta je vypredana a nevedia, kedy budu dodane, tak uvidim nieco vymyslim, musim objednat z netu niekde inde.
duplicka ja mam bee odskusany na jemnom poprasku a pohodicka a ked bude viac snehu pojdeme na sankach min.rok bolo u nas tolko snehu,ze len sanky, kocky co mali kociky s velkymi kolesami vobec nepresli.

duplicka
13. nov 2009

chcem sa este spytat, mate niektora original fusak na bee, celkom sa mi paci a uchytava sa na zadnu cast opierky,len zistujem, potom sa neda zachytit strieska? je to na tych gombikoch uchytene. poradite?

mic.ko
13. nov 2009

pokukuji teda po bee, našla jsem jich na netu spoustu, ale nevím, jestli není lepší kupovat v kamenném obchodě...

anka.
14. nov 2009

Ahoj, pro majitelky bee: jak velké děti vozíte? Mě se bee hrozně líbí ale v obchodě mi přišlo, že syn 1.5 roku (žádný obr - 10 kg) už se tam vleze jen taktak a nemá moc místa kolem... je tu někdo kdo vozí dvouleté a více? díky moc anka.

marika6
14. nov 2009

moj trojrocny sa tam rád vozí a ked potrebuje aj sa vyspí, minule zaspal na bruchu po chvíli sa pretočil na bok a potom ešte na chrbát, spal tam 2,5 hod. Ale vozit sa už nemôže lebo sa vozí mladšia, ktorá je tiež v ňom spokojná. Ja som veľmi spokojná, dokonca aj manžel a to je už čo povedat.

zajo79
14. nov 2009

na slovensku sa uz neda kupit. Jedine cez net z holandska, alebo v cechach, alebo v rakusku.

martinano
15. nov 2009

anka nas drobec v decembr bude mat dva sa vozi a spi v nom kazdy den 😉 , u nas maximalna spokojnost 😵

duplicka
16. nov 2009

ahojte nasla som super cenu na bee 420 eur, da sa kupit niekde lacnejsie?

lucia.298
16. nov 2009

Ahojte, viete mi poradiť či sa da už niekde pozrieť kolekcia bugaboo 2010? vygooglovala som nejake obrazky, len by som skôr chcela vidieť kočík naživo, v čechach alebo v rakusku? Ja potrebujem kočík od narodenia, Dakujem za rady 😉

anka.
16. nov 2009

martinano_a můžu e zeptat kolik váží!měří - mě se tenhle kočárek strašně líbí, ale fakt mi přišel uzounkej... ☹

duplicka
16. nov 2009

no pisu, ze bee vazi necelych 8kg, co je ozajmalinko, na to ake ma funkcie, aj mne sa velmi paci a zacinam sa po nom obzerat, nasla som ho za 420, ale mozno ho niekde maju lacnejsie,hmm