Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

nelinqua
19. feb 2013

nase bee+, alebo takto sa vozi moja Lolo 🙂

swarovski
19. feb 2013

Baby zlaté... asi sa to tu už popísalo, ale pasuje strieška s krytom z CAM3 na CAM2? Ďakujem...

mecavi
19. feb 2013

@swarovski ano pasuje.

lentila.g
19. feb 2013

@swarovski áno

swarovski
19. feb 2013

@mecavi
@lentila.g jezis ste ma potesili, lebo nejako sa mi viac pozdavaju farbicky a uz su aj lepsie dostupne... ako na stary cam...

diamand
19. feb 2013

http://www.poplico.com/ krasne striesky na cam a bee plus

lupatko
19. feb 2013

moja nová radosť 😵 😵

chichinka
19. feb 2013

@lupatko juuuj je krasny!!! 😵

veronique.ba
20. feb 2013

@lupatko prekrásny 🙂 radosť kočíkovať 😵

veronique.ba
20. feb 2013

Dievčatá nemá niektorá z Vás na predaj striešku na Bee+ vo farbe Off white (alt. Soft pink)? Prípadne nebude prosím niekto objednávať kočík, alebo doplnky na Bugaboo z my-babyshop, alebo z 4little? Veeľmi rada by som sa pridala 😵

kajakaja77
20. feb 2013

@barca777 už sa predáva aj buffalo v marci mi príde prvý a ostatne 2 -3 týždne po tom....potom prihodím aj foto..... 🙂

lentila.g
20. feb 2013

@kajakaja77 ..a koho to tu vidím🙂 bude tvoj? Sa teším že daš popripade aj vyskove porovnanie so stokke

miia16
20. feb 2013

baby neviete mi poradit nejaku tasku na Beeecko okrem originalu ??? 🙂

kajakaja77
20. feb 2013

@lentila.g no jasne, a jasnačka porovnám ho so stokke..... 🙂

martinano
20. feb 2013

@kajakaja77 kde si objednavala buffalo?
@miia16 treba kupit haciky na tasku a akakolvek sa da pouzit

chichinka
20. feb 2013

@kajakaja77 buffika si si objednala? Ja po nim prahnem 😀 akurat ze suncek ma 16 mesiacov (aj ked sa stale kocikuje) ..ale tak je v planoch aj druhe niekedy 😀 Teraz na babycare su tusim na buff. predobjednavky..
Inak myslite ze by som cam ci buff narvala do kufra toyoty yaris? 😕

martinano
20. feb 2013

@chichinka cama urcite,lebo ho vies pekne rozobrat,ked treba kolesa lahucko sup dole a vlastne zo sedacky ti len placka zostane, ako buff rozmerovo to uvidisp odla prvych recenzii, vraj je vacsi ako cam

bebel
20. feb 2013

@lupatko srdce mi drása...taký je presne podľa môjho gusta 😉 😀 čistá závisť 🙂

bebel
20. feb 2013

@miia16 Oilily 🙂 alebo Elodie Details

miia16
20. feb 2013

ozaj baby ake mate skusenosti s kolieskami na Beeecko??? citam, vsade, ze su velmi poruchove

kajakaja77
20. feb 2013

@chichinka no veru.... Objednala však potom písnem recenzie.... A potom budem vedieť či vojde do jarisa ja mám fabču tak tiž som zvedavá... 🙂

bebel
20. feb 2013

@miia16 kolieska sú v pohode, len kočík prázdny je zle vyvážený, tak predné koliečka na prázdno vibrujú pri rýchlejšej chôdzi a obzvlášť na zámkovej dlažbe...riešením sú také nálepky medzi koštrukciu a koliesko

chichinka
20. feb 2013

@miia16 ja s Bee+ kolieckami nemam nijaky problem... 😕 ale teda mam nalepene tie kruzky...

ozaj dievcata, registrovali ste si kocik na stranke BGB? naco je to dobre? chcela som si to pozistovat, ale ked kliknem ze register tak nist nenacita... 😕
@kajakaja77 juj neviem sa dockat Tvojej recenzie 😵 lebo uvazujem predat BEE a aj Solu co mam (alebo ju vyradit k nasim do pivnice 😀) a kupit buffika - aj pre druhe. maly sa rad vozi, vela behame denne s kocikom a bee neberiem na vylety po sidlisku, kedze su vsade vytlky, tak len so Solou... proste sikol by sa mi buffik 😵 tak nech co najskor dorazi a nech sa krasne posklada do fabinky 😉 ozaj, odkial si objednavala?

@martinano Martinka moc dakujem za , tak budem cakat trpezlivo na prv epostrehy. ked sa nezmesti, tak vratim sa k povodnemu planu - kupa Cama 🙂 lebo tam aj vanicka pri cam sa da splacatiet ked treba, vsak?

martinano
20. feb 2013

@chichinka akurat kuk na nete,ze aj na buffalovi sa da dat do placky aj vanicka 😵

chichinka
20. feb 2013

@martinano si ma velmi potesila 🙂 tak uz len aby aj vtiahol brucho ked pojde do kufra nasho auta 😀 a kde si sa to docitala?

martinano
20. feb 2013

@chichinka pozri tu, chod po stranke dole najdes foto
http://www.alltforforaldrar.se/tumadre/2013/02/...

chichinka
20. feb 2013

@martinano babulka ty si teda detektiv mrkvicka! 😀 Super link a fotky, skoda ze neviem po holandsky 🙂 no si ma velmi potesila 🙂 snad uz aj daju dake poriadne video o buff a nie to o horach, vodach a lukach 😀 inak ty mas Cam ?

martinano
20. feb 2013

@chichinka 😀 😀 😀 ano mam cama

kajakaja77
21. feb 2013

@martinano super celkom je skladný ten buffalo, takto to vyzerá že vojde aj do fabie.... 😀 aj s dvoma detmi.... 😀

miia16
21. feb 2013

@chichinka @baby a tie kruzky kde zozeniem??????