Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lusipe
20. mar 2014

@vorllinka ja uz som vybrala zase bielu striesku ,tak tiez chcem striedat.... 🙂....velmi pekne dakujem 🙂

petkaally
21. mar 2014

ahoj holky, prosim Vas neznate nekoho kdo sije strisky na Bugaboo Bee? NE PLUS...dekuji za info

danielapri
21. mar 2014

Ahojte prosimvas niekto nahodou nepredavate konstrukciu na Bugaboo Cameleon? Moja sa mi uplne pokazila, a kocikovat v tom dieta je velmi nebezpecne. Dik za odpovede🙂

dorrottka
22. mar 2014

Ahojte.
Prosím Vas, kde sa dá kupit kočík Bugaboo donkey- je na slovensku nejaka predajna alebo viete nejaku webstránku rakusku, prípoadne nemecku? Hladala som v tejto diskusii, ale ci to redáva niekto na slovensku okrem toho obchodu Pre nase deti ci ako, nikto a pred cca polrokom ho urcite mali aj iné eshopy v ponuke. Velmi pekne dakuem za rady

mecavi
22. mar 2014

@atuska24 ano je taka ista farba ako bola len je tam pridaná to rozopínancia časť 🙂

dasamo
23. mar 2014

dobry den, potrebovala by som poradit ohladom madla na bee plus, dnes sme kupili bee,ale madlo by sa nam zislo, dakujem

ivett
23. mar 2014

@dasamo na Bee+ originál madlo neexistuje, lze na něj dát univerzální madlo z kočárku Chicco Multiway a nebo z kočárku Gesslein Swift, ale ani jedno nepasuje 100%, Chicco drží dost pevně a když se posouvá, může poškrábat konstrukci, madlo Gesslein drží zase dle mě málo, jezdí po konstrukci, ale lze ho připnout na plasty konstrukce, což se mi ale vůbec neosvědčilo...Za mě je lepší nemít žádné než tyhle ať Chicco nebo Gesslein, ani jedno není 100% a já nebyla spokojená ani s jedním...

dasamo
23. mar 2014

@ivett teraz som si vsimla na oficialnej stranke, ze pultik na jedlo a flasku je aj na bee. Ale v obchode na mna pozerala predavacka, ze je to blbost. Ani organizer mi neodporucala, pretoze ja som ho chcela na rucku, lebo maly este musi byt smerom ku mne a videla som, ze sa to da celkom fajn upevnit aj na rucke. Tak teraz neviem. Co by ste mi poradili? Inak je tam spokojny aj bez madla. Priputany pozera a drzi sa konstrukcie ♡

ivett
23. mar 2014

@dasamo pultík na jídlo je, i držák na pití, ale to nemá nic společného s madlem, organizér mi taky nepřišel bůhvíjak praktický, já mám organizér od Brio a ten mi přijde lepší, je prostornější, ale obecně se bez organizéru určitě dá obejít...držák na pití je fajn spíš pro maminky, moje starší dcera má radši, když má flašku pod kočárem a kdykoli si ji veme, na držák mi nedosáhne, mladší dcera co se vozí v kočáru flašku ještě nepotřebuje, takže já tam vozím pití pro sebe...a pultík na jídlo, no jako je fajn, ale spíš pro starší dítě, které už má trochu rozum, uričtě to nenahradí madlo před dítětem, mám ho doma, použila jsem ho zatím párkrát při starší dceři když se vozila v Bee...

dasamo
23. mar 2014

@ivett takze ten pultik co je aj na flasku aj na jedlo pasuje aj na bee, nielen na cameleona a donkey? A na madlo sa asi radsej vykaslem.

ivett
23. mar 2014

@dasamo ano plutík jde i na Bee+, ale je třenba koupit přímo určený pro Bee+, tzn. tam je navíc takový adaptér, kterým se ten pultík chytne na konstrukci Bee+...snadardně sedí na Cameleon, Donkey i Buffalo, bez adaptéru, ale na Bee+ musí mít adaptér, takže je potřeba na to myslet a koupit přímo na Bee+...

dasamo
23. mar 2014

Ok. A kde ste to kupovala vy?

ivett
23. mar 2014

já ho sehnala od nějaké paní na mimibazaru, tuším nepoužitý a měla právě ten klip na Bee+...

chytry_hracky
24. mar 2014

a nebo se dá dokoupit i samotný adaptér 🙂

chytry_hracky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulka0406
24. mar 2014

kocky ak by ste niektora predavali buffalo v neutralnej alebo chlapcenskej farbe, dajte mi vediet 🙂

tehulkake
24. mar 2014

@petkaally ma nick hviezda22 sije aj na bee

tehulkake
24. mar 2014

@dasamo aj moj sa drzi a pozera, madlo nechce ani za svet, jemu sa paci lebo vsetko vidi dookola, ja som si to vyriesila takto vid.foto a som nadmieru spokojna,a z druhej strany nosim odrazadlo, 🙂 teno kocik je peckovy v tom, ze sa da z kazdej strany oblozit, aj super miesto je v zadu, ako je brzda, maly si sam kedykolvek chce zoberie vodu, alebo jedlo co tam ma, 🙂

petkaally
24. mar 2014

@tehulkake muzu se prosim te zeptat, co to je za znacku ten organizer na boku? a pasoval by i na Bee? dekuji

tehulkake
24. mar 2014

@petkaally jasne, ze pasoval, to je univerzalny, na suchy zips, diono sa to vola 🙂

dasamo
25. mar 2014

@tehulkake jeeej super napad. Dakujem. Hned ho idem pohladat na nete.

tehulkake
25. mar 2014

@dasamo v akcii 10,45 e

dara29
26. mar 2014

Dievčatá prosím Vás zmerali by ste mi niektorá športovú časť vnútorné rozmery Buffala? Šírku a dlžku sedenia a taktiež chrbtovej časti? Velmi by ste mi pomohli. Dakujem pekne

diastella
27. mar 2014

Ahojte dievčatá. Neviete mi povedať či pasuju striešky do Andyho Warhola aj na cam 2 ? 🙂

ivett
28. mar 2014

@diastella pokud jsou určení pro Cameleon, tak myslím, že pasují...

diastella
28. mar 2014

dakujem 🙂

luli11
29. mar 2014

Ahoj holky, mám dotaz ohledně sportovní verze… Malý má 3 měsíce, samozřejmě nesedí, ale myslíte, že i tak jej můžu dát do sporťáku BGB Cameleon? Sporťák je dělaný tak, že má rovné záda tak mě napadlo jestli je to dobře… řeším to kvůli stupátka pro druhé dítě… malá se strašně u korby musí krčet :/

kacka66
29. mar 2014

@diastella Určitě pasují 🙂

erikajanik
29. mar 2014

Ahojte.Som s toho dost zmetena,ale chcem podat inzerat o kupe,nie o predaji a neviem ako na to 😀 Zhanam striezku a nakupny kosik na bugaboo cameleon z limitovanej edicie denim-cierna riflovina.Neviete mi niekto poradit prosim?
Dakujem 😅

cayar
1. apr 2014

@erikajanik ahoj, mas to dobre premyslene? Naozaj chces riflovinu??? Z vlastnej skusenosti, by som teraz na slniecko v ziadnom pripade nekupovala streisku z rifloviny. Mali sme ciernu riflovinu a po lete nevyzerala dobre. Na zimu ano, Ale podla mna leto 😖 😖 😖