Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lia
26. mar 2011

@ellysa videla som iba cameleon zlty,ale bee nie ☹

lia
26. mar 2011

baby,ja neviem ci ho mam este taky novy,ale nesla mi sedacka sklopit a zlozit kocik,mala som sedacku ku mne otocenu.je na to nejaky tahak,ci este ho mam nerozchodeny?

ellysa
26. mar 2011

@lia myslím, že tak sa ani sklopiť nedá, teda ani mne to nešlo,ale opravte ma ak sa mýlim

leishmania
26. mar 2011

@lia mne ide sklopit aj v protismere, akurat musis chytit na to grif, ked tu sedacku sklapas dopredu, tak tu bielu vec stlac iba tak jemne, nie az tak jak ked to polohujes ale trosku menej skus, casom to dostanes do ruky pokial to mas stlacit aby to slo

duplicka
26. mar 2011

bee plus sa da zlozit v oboch smeroch 😉 😉 😉 😉 treba doma viackrat skusit, resp kuk podla navodu 😉 😉 😉 pripadne ci niesu na youtube videa 😉

lia
26. mar 2011

@leishmania ďakujem , zajtra budeme skúšať znova.

osma
26. mar 2011

Prosim, muzete mi nekdo napsat, jak se pere boudicka na Bugaboo Bee? Muzu to hodit normalne do pracky na nejaky setrny program? Hlavne se bojim, aby se to nezmackalo a co impregnace, vydrzi to nepromokave i po vyprani?

ellysa
27. mar 2011

@duplicka
@leishmania naozaj, to ste ma potešili, ešte som si aj hovorila, že je to nafigu, že kočík môžem zložiť len v smere sedačky od seba 😅

zajo79
27. mar 2011

@osma daj dole a daj pod sprchu. naco to chces prat? a urite bez avivaze ak uz to operies...

lucie_kol
27. mar 2011

@osma Dokonce jsou ruzne prasky na prani, ktere maji ve sportu peru v tom bundy na lyze tak bych to oprala radeji v tom.

lodgermaniacka
27. mar 2011

@osma ja som hodila normalne do pračky bugaboo poťahy aj fusak, mam tam program na ručne pranie a všetko ok, včera som vyprala v pračke poťahy z peg perega, na kt.bolo napisane že ručne 😉 podla mna v pračka opere najlepšie a nemusím to ručne žmykať a mam to rovne a čistučke.. a v normalnom ariely ale bez avivaže

ellysa
27. mar 2011

tak som práve prišla na to skladanie, super, dík, však na čo by som si ja čítala návod, však? 😀
baby ešte jedna prosba, nemáte niekto z BA staršie bee? a ak áno, bola by niektorá ochotná ho predviesť kamoške?

brendda
27. mar 2011

@zajo79 ahoj zajo,už máš kočár?? 😉
Já se konečně příští víkend dočkám,manžel jede do toho Německa 🙂

mici111
27. mar 2011

ahojte kocky, viem, ze niektore ste mali aj stare bee aj plusko..viete mi povedat klady a zapory stareho a noveho? lebo sa rozhodujem, ze ktore..v babyparku maju teraz akciu na stare, uz posledne kusy, len ma tam odradza ta kratka chrbtova opierka a tiez je oproti novemu bee uzsi..hm? dakujem za vase postrehy 🙂

hviezda22
27. mar 2011

@mici111 už to tu bolo vela krat pisané, pridam ti foto, uvidíš sama 😉 , mala som oba, staré bee som hned predala, nové mam dva tyzdne a velka spokojnosť 😉 , no sú maminy, ktoré su spokojné aj s obyč. bee.....najviac mi vadila strieška a pod nožičkami to bolo kratke a uzke
na druhej foto moja Natalka v novom bee

mici111
27. mar 2011

@hviezda22 no priznam, ze sa mi nechce citat diskusiu, leniva som...ale precitala som diskusiu na eMimine, tam je len 10 stran 😀 ..a presne tieto fotky (predpokladam, ze tam si tiez pridavala) ma odradili od kupy stareho bee..tak preto sa este pytam tu, lebo tu je viac kociek, co maju bee..

ellysa
27. mar 2011

@hviezda22 a koľko má Natálka cm?

petrasafr
27. mar 2011

@osma Mám Cameleona, potahy i fusak i deku peru normálně na 40 stupňů v programu na jemné prádlo, prášek normální Perwoll a úplně v pohodě 😀

hviezda22
27. mar 2011

@ellysa do 80 cm ma Naty
@mici111 tam som foto nepridavala a ani tam nechodím 🙂 ........pozri, su aj horšie kočíky ako staré bee 😀 , ja som ich poskušala more a pri žiadnom dlho nevydržím, mna ber trošku s rezervou 😀
ak od kočíka očakavaš lahkosť, spojenu ručku, dobru manevrovatelnosť, pekny dizajn, tak je to ok.........

mici111
27. mar 2011

@hviezda22 lebo presne taketo fotky tam pridavala jedna kocka zo slovenska..pre porovnanie a teda ja si myslim, aspon podla obrazku, ze je to dost velky rozdiel, ze bee plus ma ovela priestrannejsiu sedacku..lebo ak by som zobrala bee, tak uz nechcem vymyslat s kocikmi 😀 len sa neviem rozhodnut, lebo cena je celkom slusne vysoka..

hviezda22
27. mar 2011

mici a nemožeš si ich isť pozrieť naživo?

lia
27. mar 2011

@hviezda22 ty si mala aj zlty,aj ruzovy? ktory sa ti pacil viac?

mici111
27. mar 2011

@hviezda22 no bee plus som nazivo videla, @ellysa mi predviedla..len obycajne bee som nevidela..najblizsie ich maju v brne.. ☹

bebel
27. mar 2011

@mici111 kamoška má staré bee a dosť fúka cez tie otvory na chrbte na dieťa..je ich tam 8 alebo 10 😎 Sedák je užší, a strieška nemusí vyhovovať staršiemu dieťaťu, lebo dosť zakrýva výhľad do bokov.
Tie bočnice, dosť otravne odstávajú. A otáčanie sedačky je neporovnateľne komplikovanejšie ako na bee+.
Nemá vysúvanie striešky do výšky a teda zväčšenie opierky pre staršie dieťa.
Do bee+ by sa pohodlne zmestil aj môj 4,5 ročný syn.
Toľko k rozdielom 😉

mici111
27. mar 2011

@bebel diky 😉 tak som uz ovela viac naklonena k bee plus..len kde ho zohnat za co najlepsiu cenu??? 🙄

hviezda22
27. mar 2011

@lia ta fotka bola z netu.......ale staré bee som mala naozaj žlté 😀
@bebel ma pravdu, moj Teo si vnom tiež niekedy posedí

zajo79
27. mar 2011

@brendda zarezervovany, zlozena zaloha polovicka... porodim a posielaju ho k nam. nechcem ho skor doma, v garazi ho nenecham a u svokry tiez nema kde byt.

a tym padom ma to neako prestalo trapit, ze ho nemam doma...

a este som si vymyslela stokke ... tak doma teraz poslucham, aby mm nefrflal 😀

brendda
27. mar 2011

@zajo79 jako na co stokke.Myslíš i hluboký???
Já se právě nemůžu dočkat.|Potěším se s ním doma,ošahám si ho a půjde k dědovi.... 😉

zajo79
27. mar 2011

@brendda naco? 😅 😅 neviem..chcem ho. Do mesta a obchodov...
Mozno len preto tak vymyslam, ze nekupujem handry vo velkom, v podstate vsetko mame co sa tyka potrieb pre babo..akurat tak neake letne vecicky som pokupila... hracky tiez nekupujem len ak mi fakt nieco padne do oka. tak mozem vymyslat... za 730 ecok z nemecka komplet stokke ... to sa povozime a za 600 ho predam.

lodgermaniacka
27. mar 2011

@mici111 tuto niekto predava, teraz maš najlacnejšie v babycare za 529 + cez 20 eur pošta, v rakusku stoja 559.. takže ušetriš 50-60 eur

http://deti.bazos.sk/inzerat/6959802/bugaboo-be...