Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mici111
27. mar 2011

@lodgermaniacka tak na ten inzerat som pisala asi pred dvoma hodkami a kocka ho uz stiahla, uz tam nie je..

lodgermaniacka
27. mar 2011

@mici111 aha, ale teraz tam ešte bol 😀 tak nas asi aj čita 😉

leony83
27. mar 2011

baby, bol to môj inzerát. sorry, ale už nechcem predať ten kočík, len som zabudla vymazať inzerát....

mici111
27. mar 2011

@leony83 😀 😀 😀 😀 to som ti pisala ja 😉 tak keby si si to naaaaahodou rozmyslela, tak mi kludne pis 😉
a inak kocky, ak by ste chcceli niektora predat bee plus, IP 😀 😀 😀 aj ked predpokladam, ze asi nikto sa ho nebude chciet zbavit tak skoro, ze?

lodgermaniacka
27. mar 2011

@leony83 ja som tiež každu chvilu uvažovala nad predajom beečka, raz ano, raz nie 😀 ale asi by som ho nedokazala predať, krajší a lepší kočik nie je 😵

ellysa
27. mar 2011

@lodgermaniacka ten už je predaný, čakáme s @mici111 na kočíkomaniačku, čo bude chcieť predať 😝
inak môj muž neuveriteľne frflal, keď som bee kúpila, hľadal na ňom všetky chyby a dnes mi hovorí, že predaj ostatné, tento spĺňa všetko čo chcem 😀 😀

ellysa
27. mar 2011

😀 @leony83 aha tak nie predaný ,škoda

ellysa
27. mar 2011

@hviezda22 tak to je Natali drobček, moja má už teraz okolo 80 cm, ale dnes som akurát pozerala, že ešte kopec miesta tam má

lodgermaniacka
27. mar 2011

@ellysa tak dobre že je muž spokojny, som zvedava čo povie môj ked budeme zabehavať, cameleona ani nechcel dovoliť predať, bugaboo ma naozaj najlepšie kočiky 🙂

hviezda22
27. mar 2011

@ellysa ano, moje dvojičky sú drobné, maju 10.2 kg obaja rovnako

ellysa
27. mar 2011

baby nechcte niekto niečo z www.muttiundich.de? doručujú aj na SK, že by sa potovné podelilo, ja chcem letnú strechu, držiak na pohár,možno striešku

barbora87
27. mar 2011

@ellysa keby si si objednavala tak sa pridam a kolko je postovne?

ellysa
27. mar 2011

@barbora87 35 EUR, je jedno, či na SK alebo do AT, je to rovnako, už by sme boli tri, takže po tých necelých 12 EUR by to vyšlo

zebricka23
27. mar 2011

@ellysa a preco neobjednavas z toho babycare????tu je to lacnejsie??lebo co som pozerala tak asi rovnake sumy.....ja by som potrebovala off white letnu striesku na cameleona....tak mozno by som sa pridala....lebo samej sa mi 20 € z babycare nechce dat...

ellysa
27. mar 2011

@zebricka23 neviem nájsť na babycare koľko je poštovné ?

myskapipiska
27. mar 2011

@ellysa sice sa to zda lacnejsie, ale pri platbe ti zarataju este 6% z nakupu 😉

ellysa
27. mar 2011

@myskapipiska teraz kde? nejak nechápem 😕

barbora87
27. mar 2011

@zebricka23 chces objednavat z babycare?

barbora87
27. mar 2011

@ellysa tak daj vediet ze odkial objednate a pridam sa

lia
27. mar 2011

@barbora87 barbor,co ides objednavat?? 😀
kde mate drziak na pohar??mne minule spadol 😅 😀
tak som ho slahla do kufra rychlym smykom

ellysa
27. mar 2011

@barbora87
@zebricka23 no objednáme odkiaľ to bude najvýhodnejšie, len sa stále neviem dopátrať ako je to cez ten babycare,

baby vy ste tam teraz objednávali, čo???
ja som objednávala len cez babytrader, ale tam sa to teraz neoplatí

zebricka23
27. mar 2011

@ellysa ja som davala v babyccare a hodilo mi postovne na moju adresu..21 €

ellysa
27. mar 2011

@zebricka23 tak to je super, tak potom by sa to možno viac oplatilo odtiaľ, hlavne je to overený obchod, idem to teda preskúmať ,pozerám, že ak by sme objednali za 750EUR, je ešte 5% zľava, tam by sme asi došli, mici111 chce bee, ja za nejakých 120 EUR asi...to by vyšlo

myskapipiska
27. mar 2011

@ellysa v tom muttiundich

zebricka23
27. mar 2011

@ellysa no ked tam bude kocik tak to bude vyssie postovne...ved to skus nahodit kolko ti hodi postovne......lebo mne pri dvoch kocikoch 50eur,ked som kupovala

ellysa
27. mar 2011

@zebricka23 idem to tam akože nahádzať
@barbora87, čo by si ty chcela?

ellysa
27. mar 2011

@zebricka23 no nahádzala som to do koša a klikla na shipping a toto mi vyšlo Available options for destination: Austria
Postal route: Registered shipping via the Postal Services
Shipping destination: AT Euro17,61
UPS: United Parcel Service, incl. full track & trace
UPS Standard Euro43,32
UPS Express Saver Euro88,21
Store Pickup at the Babycare facility in Veendam

barbora87
27. mar 2011

@ellysa myslim ze do rakuska to vyjde lacnejsie to postovne...ja by som chcela tu striebornu strechu a este pozrem co by som chcela...

zebricka23
27. mar 2011

@ellysa no na to prve mne vyslo 21...tak do AT to mas lacnejsie...aj si tam kocik supla??

ellysa
27. mar 2011

@zebricka23 hej hej, šupla som kočík, tvoje potahy, dva krát striebornú letnú strechu na bee, cup holder, vyšlo to aj cez tých 750 EUR