Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lucka1206
2. nov 2011

@lucka1206 ten paul frank je samozřejmě dokupovaný samostatně..

brendda
2. nov 2011

@lucka1206 kraaaaasny!!!! 🙂

pincola
2. nov 2011

Tak to je neuvěřitelná super cena!!! takže zajedu tam, objednám a pak si ho vyzvednu?????? Takhle je to jednoduché? 😀 Tak děkuju, že jsi mi poradila a přeju krásné a zdravé mímo🙂

lajla
2. nov 2011

@evikevik1
@anka. holky moc dekuji..ja prave ze jsem musela kocar nechavat az nejakych 50m od baraku v garazi...sejit tri patra, pak jeste schody pred barakem a pak do garaze, otevrit jednou rukou, drzet decko v druhe tasku pres rameno..a pak ji dat do kocarku...a pak zase nazpatek 😖 😖 😖 😖 😖
to pro me bylo hodne silene...takhle je pro me unosnejsi kocarek tahat po schodech i s ditetem ..dat si ho hezky do kocarku a vyjet ven a pak zase zpatky...mam ted na rychlovku liru 4 je super odpruzeny jde to s nim docela ok, ani nepotrebuju velkou tasku, je tam kapsicka na drobnosti zbytek dam do kosiku, jen pochybuju ze to vydrzi...je tam psano primo nesjizdet schody, tak uvidim.-) ale potrebovala jsem urychlene neco..a stala nova se zarukou 3000 a opravdu na tu cenu je hoooodne dobry...prni golfky co houpou..jen mi trochu vetsi ty kola..a bylo by to super...
na cameleona znovu juknu...on kdyby vydrzel i tech 5-6 mesicu, budu spokojena..pak stejne musim dvojkocarek..ono je to i o psychice..mala se mi v rukach furt mele..ted ta cesta, tasky..a proste se mi to nelibi..s tim sjizdenim jsem tak nejak vice v klidu

lucka1206
2. nov 2011

@pincola opravdu jednání úplně supr.

kilian
3. nov 2011

kocky dnes som neuverila vlastnym ociam.bugaboo bee predavaju v jednom obchode za 299€ akcia.s modrou strieskou.a ked si pozriem bazar ,tak pouzivany predavaju za 350€. 😕 😕

mici111
3. nov 2011

@kilian a to kde predavaju bee za taku sumu???? 😕 😕 😕

lodgermaniacka
3. nov 2011

@kilian to by ma tiež zaujimalo 😉 a stare bee, či plusko?

kilian
3. nov 2011

@mici111 babywalz wiener neustadt
@lodgermaniacka stare bee s modrou strieskou zlacnene zo 499 na 299€ 😕

kilian
3. nov 2011

aky je rozdiel medzi tym novsim fusakom fgcb a tym starsim typom.vie to niekto?

tanija133
3. nov 2011

@kilian no niektore mamicky tu nevedia co za stare Bee pytat, aj pouzivane za 400 tu je... 😕 😕 😕 no nekup to.... 😉 Inac super cena za to stare bee, a mozno su aj ludia ,ktori by si ho kupili....ja by som ho uz urcite nechcela....

lucka1206
5. nov 2011

ahoj holky, chci se zeptat, koupila jsem fusak eisbarchen je do bugaboo na zimu parádní.. jen je moc dlouhý. nemáte někdo zkušenosti s fusaly emitex, které se vejdou do hluboké korby do cameleona ? cca 80 - 85 cm. emitex má ten combi, ale nmeůžu se nikde dočíst kolik má na délka cm po odepnutí té spodní části.
Díky 🙂

lucka1206
5. nov 2011

@lucka1206 ... tak už jsem to našla

délka zimního pytle je 110 cm, tato délka je vyhovující pro větší děti
po odepnutí spodního nánožníku je fusak zkrácen na 90 cm, délka vyhovující pro malé děti

zajo79
5. nov 2011

@brendda https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/brio-bri... to by sa mohlo k nasmu hodit, ze? 😉

brendda
6. nov 2011

@zajo79 hmmm,vypadá super.Líbí se mi i ten silver,nemusím mít za kazdou cenu vse do barvy,protože pak vymění střechu,tak aby to šlo i k jiným barvám...
myslíš,ze bude teplejší než Bugaboo?

face
8. nov 2011

Holky, prosím nebudete někdo prodávat černou, případně žlutou stříšku na starší typ Bee? Kdyžtak písněte, moc díky 🙂

brendda
8. nov 2011

Holkyyyyy,kde jste?????Mám absťák po novinkach 😀 😀 😀

bebel
10. nov 2011

tak ja 1 mám @brendda missoni je domaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😝

petrasafr
10. nov 2011

Holky prosím pomoc!!! Jak navleču na Bee+ originál fusak?? Jak tam mám dostat ten popruh, co je jakoby "pod zadkem"? A za hlavou to mám navléct na tu opěrku nebo zapnout na ty dvě očka, obojí přece nejde 😠

bebel
11. nov 2011

@petrasafr len tie 2 očká navliecť...a neviem o akom popruhu pod zadkom 😅 🙂 Ja som používala do bee+ len ED, buggysnuggle a lodger fusaky. Teraz mám do camu 2 bgb fusaky (oranžový a čierny). 🙂

brendda
11. nov 2011

@bebel super!!!!!Jdu se podivat,jestli mas foto a beda jak ne?!?!?!🙂))))

bebel
11. nov 2011

@brendda neee...ostáva to pekne zabalené pod stromček 😎 ...môžem nafotiť krabicu 😝 😝 😝

gejba27
17. nov 2011

ahoj, hledám a hledám a nemůžu najít. Prosím maminky, vy které máte bugaboo bee plus, poradtě nebo pošlete odkaz jak se sundava boudička. Mam doma novou a nevím jak na to ☹

deyana
17. nov 2011

holky, jednou jsem se už ptala ale nikdo mi neodpověděl.. korbičky na cam jsou všechny uvnitř flees?? že se na to chytá takovej ten bordel.. ☹ to je docela blbý.. 😅

gejba27
17. nov 2011

A ještě jeden dotaz 🙂 kočárem mam novy tak jsem z něho hotova 😀 minule se mi stalo toto:

https://www.youtube.com/watch?v=32ZE1nbXhyc

je to problém v kolečkách? nebo v kočarku? kočárek sice mam nový ale novy není,tak nevím jak to řešit ☹

mici111
17. nov 2011

@gejba27 na bokoch ako mas striesku uplne dole uchytenu na konstrukcii, das dole tie gumicky, odobnes vsetky gombicky, cim je strecha prichytena o konstrukciu a iba zvlecies, nedavas to dole aj s tou konstruckou na strechu..je to jednoduche.. 🙂

gejba27
17. nov 2011

@mici111 díky moc 🙂 je to fakt jednoduché

evitaa777
19. nov 2011

ahojte maminky..co myslite,prezijeme s Bee + zimu?viem,ze je to typicky letny kociarik,ale s Lodgerom,pripadne plus Bgb fusak by sme prezili?ma to niektora odskusane?dakujem

maximilian
19. nov 2011

@evitaa777 my sme prežili s BGB fusakom v pohode aj s Bee+

carodkaa
19. nov 2011

@deyana ahoj vevnitř je bavlna ne flees