Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

andrea999
1. mar 2013

@ladymacbeth objednala som ho z angl.mothercare,lebo ani jeden slovenský obchod ho nebol schopný zohnať,aj ked
na svojich stránkach ich ponúkajú...

čo sa týka toho obchodíku,tak pani predávajúca tam má nick lumosa http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=1079270
taký istý ako pani na str.429,ale možno to nie je tá istá 😒
@ladymacbeth @nikol.l ešte si zistite ako je to s reklamáciou,lebo bgb prijíma reklamácie len od oficialnych predajcov

lumosa
1. mar 2013

@andrea999 ježiš to nejsem já, já jsem lucie mosazová - tak jsem to takhle zvolila 😀 hlavně ten mimibazar mi přijde poněkud maminečkovský,sice se mě mateřství taky týká,ale četli jste tam někdy ty diskuze,některý jsou fakt s mlíkem v hlavě, no snad taky taková nebudu. 😖 a reklamaci bych neřešila,tam kde zboží koupim mi ho musejí přijmout i na reklamaci ne? jestli s tim mají potom oni problém už není moje věc,buď to do měsíce vyříděj nebo musej vrátit peníze.Naštěstí jsem ještě nikdy nic nereklamovala,ale myslim si,že to tak je. A vůbec máte zkušenosti s reklamacema u bugaboo nebo stokke? za ty peníze by neměly být snad ani poruchový ne 😀

lumosa
1. mar 2013

http://www.eshop-rychle.cz/www-usarinky-cz/9-DI... tak schválně, jaké rady obdržím tady 🙂 mám chuť na něco slaaadkého, jdu něco mlsnout, mějte se a všem díky za názory . Lucka

danulavo
1. mar 2013

Já bych se zase toho obchůdku u Šárinky pěkně bála http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=1079270 😒 . Sice asi zboží dodají, ale pokud nejsou autorizovaní prodejci, tak jim bgb reklamaci neuzná. Spíš by mě zajímalo, kde to berou, že mohou mít tak nízkou cenu. Aby to byl vůbec originál 😕 . Za tuto cenu nelze bee plus sehnat ani nikde v zahraničí, takže pochybuji, že by to šlo v Čechách.
Jinak já Buggysnuggle koupila na Slovensku, dodávka sice trochu trvala, ale byla jsem s ním moc spokojená.

vrana
1. mar 2013

Ahojky, mám na vás prosbu. Blíží se jaro a tak zase vytáhnu naše BB. Protože moje malá holčička je tak trochu čuně 😀 , chci do něj pořídit vložku. Loni jsem měla emitex oboustrannou, bavlna fleece, ale byla úplně naprd, vůbec nedržela tvar nahoře a hrozně se hrnula. Strašně mě to rozčilovalo, tak jsem se jí zbavila, ale ráda bych novou. Máte nějaké ozkoušené, které nestojí majlant, pěkně do kočárku sednou, nehrnou se a i po vyprání drží tvar? Líbí se mi podložky pinkie, ale slyšela jsem na ně špatné recenze, že po vyprání už to není ono.

Moc díky za vaše rady a názory. 😉

vrana
1. mar 2013

A ještě jeden dotaz, to madlo z Chicco multiway sedí dobře a neklouže? Nebo se to musí nějak upravit, ev. jak?

lumosa
1. mar 2013

@danulavo no to by mě taky zajímalo ,ale co tak se jich na to zeptáme ne 😀 😀 schválně co odpoví , lákají mě jejich ceny,tak než se rozhodnu tak ať o nich vím co nejvíc.

nelinqua
1. mar 2013

@vrana mam podlozku z Jané, tenucka, obojstranna, super sedi, nesklzava dole..a perfektne sa prisposobi ci je sedacka povytiahnuta alebo nie🙂 a k madlu chicco , mne sa smyka po konstrukcii:( ale vela zien pisalo ze im drzi pevne...tak ja neviem mozno mam nejaky zly kus:(

nelinqua
1. mar 2013

@ladymacbeth ja mam buggysnuggle z babymarket.sk maju ich dokonca teraz v akcii za celkom fajn ceny 😉

miia16
1. mar 2013

@ladymacbeth aj ja som prave objednala buggysnuggle z babymarket..uz sa tesim ked mi dorazi domov🙂 🙂 🙂

nelinqua
1. mar 2013

@miia16 ktory si si vybrala? 🙂

miia16
1. mar 2013

@vrana podlozky som si dala sit na mieru cez MK : https://www.modrykonik.sk/katalog/firma/hviezda22/

nelinqua
1. mar 2013

ja tento🙂)) modelka sa odmietla fotit 😀 krasny je aj ten co si si ty vybrala, videla som ho tam aj nazivo a ozaj pekny 😉
@miia16

miia16
1. mar 2013

@nelinqua joj aj tvoj je nadherny...ale brala som neutralnejsi kedze mam este sportiak Teutoniu..tak nech mi pasuje do oboch..ja som zaciatocnik co sa tyka Bgb..jaaj tak sa tesim,ze mam nove vozitko..hihi na jar - leto...este musim dokupit nejaku peknu tasku, striesky, slnecnu clonu a drziak na pohar......aku mas tasku ??? ED???? ci??? 😉

nelinqua
1. mar 2013

@miia16 ja mam JJ COLE, ale uz ju moc nepouzivam..skor rozne kabelky, a mam organizer BGB..tam mam take tie najpotrebnejsie veci pre malu co musim mat stale so sebou...3plienky, obrusky, vreckovky, par chrumiek v sacku, flasku a tak🙂 lebo ked do tej prebalovacej nalozim vsetko co by som chcela, pomaly neviem pohnut kocikom:D tento buggysnuggle som brala lebo mam aj deep purple strechu, tak na striedacku s pink...ku obom sa super hodi...🙂 tak sa z neho vytesujem.. 😀

miia16
1. mar 2013

@nelinqua no ja si chcem kupit zltu a cyklamenovu ako mas ty striesku a mam ciernu tak nech sa hodi ku vsetkym a este aj teutonke...ozaj ten organizer sa mi zdal velmi maly ci staci??? no ja som skusila zavesit prebal. tasku..ty kokso brutal velke su, podruhe mi ani na ten kocik nepasuju ..skor kabelkove typy ala ED...a vsetky tie cenovo vyssie kabely.....tak sa neviem rozhodnut co poriesim..hlavna vec ze haciky som si uz kupila 😀

nelinqua
1. mar 2013

@miia16 organizer fakt len na zakladne veci, ja ho ani nedavam dole z kocika, len priebezne doplnim co z neho miniem🙂 je malinky, ale mne uz staci, pre malu uz nepotrebujem tolko veci so sebou nosit 🙂

lupatko
1. mar 2013

Ako možem odtestovať tie predné kolečká na bee-čku? aleboteda ako zistím, že sú zlé? čo to bude robiť? 😅

miia16
1. mar 2013

@nelinqua mozno aj ja to tak poriesim......nemas foto ako to vyzera na kociku????

sasenkah
1. mar 2013

@lentila.g ahoj, ta väčšia je prepravná na kocik? Kde sa to dá zohnať? Dakujem.

sasenkah
1. mar 2013

Baby, ktore máte bgb , mala by som záujem kupit transportnu tasku ( na cestu lietadlom), drziak na nápoje, skejt pre druhe dieta a organizer na Bee plus. Nemáte niektorá daco z toho na predaj? Ak áno, pošlite mi pls ponuku do IP.
Pripadne mi sem hodte dake linky, kde je možné kupit doplnky za lepsie ceny. Dopredu dakujem! 🙂

lentila.g
1. mar 2013

@sasenkah to bude niečo nové..to som objavila náhodne...
Povodne
https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo-...
https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo-... aha uz sú v obehu

klarawerder
1. mar 2013

Baby, jak by vám přišla kombinace na Beečku electric blue střecha a Elodie Details retro podložka? Šlo by to? Já furt nevím...v záloze mám ještě ED černou s bílýma puntíkama, ale to mi přijde kvůli té černé takové nudné...A pinkie podložku bez bočnic mám doma, ale že by tam sedla jak p*del na hrnec, to se podle mně moc říct nedá... Máte některá na Bee pinkie podložku s bočnicema? Sedí?

klarawerder
1. mar 2013

A přebalovací taška na Bee?? Jakou máte? Furt nemůžu žádnou vymyslet, nevím, kam ji zavěsit, protože na madle mi přijde, že při chůzi mi bude brnkat o kolena a to se asi zblázním 😀 ...no, chtěla bych určitě něco většího než organizér Bgb, ten je strašně malej...ale zase nějaký mega vak není nutný, protože malé je rok a půl, takže je to jen pár plínek, ubrousky, bryndák, lžička,... a na flašu máme držák, potažmo ještě termoobal...

sasenkah
2. mar 2013

@lentila.g dakujem

barbora87
2. mar 2013

@leony83 ahoj tak softpink strieska je bohuzial predana :(

leony83
2. mar 2013

@barbora87 dík za info. objednám ten korall red 😎

luciness
2. mar 2013

ahojte bugabáčky
chcem sa vas skusenych spytať mam objednany bugaboo bee + a maly ma 4 mesiace takže potrebujem dokupiť aj tu zipsovaciu vložku pre babatko, chcem sa spytať nemusim už potom kupovať fusak? keď ho dam do overalu a deky, nebude mu v tom zima?
ďakujem za info

keby ste niektora mali na predaj taku vložku ( zachovalu) dajte vedieť 😊