Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

chad
2. máj 2013

@kilian Nie som idiot aby som nevedala čo som skúšala. A nebol to len môj názor, ale aj druhej mamičky. Neskúššala som ho v len obchode, ale v reále na ceste aj s bábom.

chad
2. máj 2013

@kilian Nie som idiot, viem čo som skúšala. A nie v obchode ,ale v reále aj s bábom! A nebol to len môj názor, ake aj inej maminy.

ifkael
2. máj 2013

@chad nie kazdy kocik sa kazdemu paci... Ale tak to tu zvacsa funguje, ze ked sa mi nieco nepaci, tak nejdem to oznamovat mamam ktore kocik maju... Leboo potom to co pises, ze niesi, tak presne tak vyzeras...

Vanicka je jedna z najvacsich, a ked si zvyknuta na perovacie velke kociky ako boli niekedy, kocik neskladas do auta, nepotrebujes terenne kolesa a pri refluxe moznost naklonenia vanicky a kopec inych vychytavok tak sa Ti ani pacit nemusi.

ifkael
2. máj 2013

@mimikas v pohode do mesta... ;)

kristynakubecova
2. máj 2013

Cauky holky, rada bych se pridala do diskuze, jsem takovy kocarkovy maniak, ale u druhe dcerky jsem uz jen orientovana na znacku bugaboo, manzel ze me nemuze, dceri je rok a uz jsem stihla vystridat 2 cameleony a 2 bee.Ted jsem vymenila cameleona za bee + all blacka, stihla jsem si ho kompletne vybavit, jak jinak vcetne novinky pultiku a uz se mi zas styska po camovi.Jsem hrozna🙂

finda
2. máj 2013

@mimikas ja pouzivam beecko od 8 mesiacov a pouzivala som ho aj v zime a islo sa mi s nim lepise ako so stokke. Podla mna ako jediny kocik uplne staci. Moja mala nema problem si v nom pospat aj 2 hodky. Ja mam sice este aj maclaren bmw ale ten som si kupila skor asi len tak pre rozmar 😀, pouzivam ho len v nakupnych centrach vacsinou. Beecko ma super nakupny kosik, takze ja len odporucam 🙂

ifkael
2. máj 2013

@finda ako Ta tak citam...prislo mi smutno za pluskom :DD

Ja budem mat do terenu myclaren xlr... Bee stalo v kazdej jame...ale ten rozmar poznaaam

kristynakubecova
2. máj 2013

J taky souhlasim, ja jsem prvni bee male koupila kdyz ji bylo 15 mesicu a uplne bomba, super polohovani, pohodlne spinkani i je odpruzeny, dokonce jsme zvladli i lehky teren v lese.Ted ho mam jako jediny kocik pro skoro 15 mesicni dceru a je to naprosto v poho.Jen je to nezvyk, vzdycky jsem mela vic kocarku najednou🙂

kristynakubecova
2. máj 2013

Jejda, preklep, prvni bee od 5 mesicu 🙂

chad
2. máj 2013

@ifkael Jasné, tažko prijať názor iného. Ja som napísala, že za tú cenu sú aj kvalitnejšie kočiare, no a nemusí to byť zrovna obrovská vaňa s veľkými kolesami.

ifkael
2. máj 2013

@chad ja ho prijmam.. Ale tiez nechodim oznamovat do tem, ktory kocik sa mi nepaci a nestoji ani za fajku dymu...

danula2
2. máj 2013

@mimikas ja takisto od 10 mesiacov pouzivam ako jediny kocik bee+, a nemenila by som za nic na svete, jedine negativum v zime bolo ze som mala nerva zo smykajuceho sa fusaku /ED/ ale inak BEZ VYHRAD

moj maly v nom spaval na dovolenke aj 3 hodiny cez den /a to v postielke spi vyhradne na brusku/, a dokonca si neviem predstavit vecery v bare bez neho, ked majko spokojne chrapal v kociku a az v noci sme ho prekladali do postielky

teraz sice uz sme viac na odrazadle ako na kociku, ale pocas dovolenky bude nas 24hod spolocnik
bee+ ♥♥♥
😎

klarawerder
2. máj 2013

@mimikas Ahjojky 🙂 Mám Plusko už celkem dlouho, řekla bych, že je ideální pro větší děti, tzn. špunty tak od roku nahoru (na menší mimi je sedačka dost široká a malá mi i jako sedící dost padala do stran), takže pro 15měs. chlapečka bude určitě fajn 😉 Kočárek je to super, lehký, složený tak za 2s, super je otočné sezení, nastavitelná rukojeť, velký nákupní koš, gumová odpružená a nehlučná kolečka s možností aretace...atd atd, já jsem max spokojená a rozhodně můžu doporučit - jsou to takové golfky pro "náročnější" maminky, které nechtějí jezdit s nějakým hrkotavým, vrzajícím, plastovým póvlem za 3000,-. Lehčí terén projede, se sněhem to ale není bůhvíjaké (tak jako u všech golfek), pokud ale budete jezdit ve městě, kde budou odhrabané chodníky nebo ušlapaný sníh, tak je to v pohodě. Na delší procházky klidně může být, díky vysouvací opěrce i sedáku se ložná plocha dost zvětší a prcek se tam vyspí naprosto v klidu. My máme teda k Beečku ještě Stokke (malé je 19měs.), ale to spíš kvůli tomu, že se Stokkáče nehodlá maminka vzdát 😀 a taky kvůli terénu (jezdím často do lesa se psem)... 🙂

kristynakubecova
2. máj 2013

Ja si take myslim ze tato diskuze neni urcena pro kritiku typu tohle teda nikdy.Na to jsou diskuze co srovnavaji jednotlive kocarky a tam si myslim ze je to naprosto vitano.Ja osobne jsem vyzkousela naprosto vsechny znacky kocarku, myslim tech kvalitnich znacek, ne polskych a naprosto s klidem musim rict ze bugaboo at uz jakykoliv typ je pro me rozhodne vitez cislo jedna.Ale taky nazor🙂.

finda
2. máj 2013

@ifkael dufam, ze s maclarenom uz budes spokojna a nebudes chvilu menit 😀 .

klarawerder
2. máj 2013

Ano, toto už bylo v témě Stokke, kdy tam došla dotyčná a zahlásila "No, tak toto okolo kočíka ani nešlo..." A samozřejmě začala rozebírat, co je na tomto kočárku za negativa (vesměs samé bludy, co bude rozhlašovat zásadně někdo, kdo kočár v životě nedržel v ruce) , kočka se hrozně divila, že se proti těmto směšným prohlášením ohradila spousta maminek...a perla byla na konec, když z ní vypadlo, že ona má na rozdíl od nás kvalitní kočárek...Roan 😀 😀 Nechápu lidi, kteří přijdou to témy a začnou vypisovat, jak s tím a oním kočárkem jely, protože kámoška kámoščiny kámošky ho má...a hned mají jasno, o čem ten kočárek je 😀 Nevím no, ale buďto se mi něco líbí a pochválím to, anebo se mi to nelíbí, a držím h*bu...Bez jakékoli závěrečné pointy drbat maminkám kočár, se kterým jsou spokojené, mi přijde jako naprosto zbytečné vyrývání...když navíc takový příspěvek nemá v podstatě ani žádnou váhu, jelikož dotyčná kočárek nevlastnila a očividně neví...akorát to mate maminky, které o koupi uvažují a zajímají je názory a zkušenosti někoho, kdo kočár delší dobu užívá... Takže asi tak 😎 Myslím, že si půjdu taky udělat dobře a vlezu do témy Tako, napíšu, že je to otřesný, nekvalitní a ošklivý polský krám...a uvidíme, jaká bude odezva 😀

mimikas
2. máj 2013

kocky dakujem krasne za nazory, Ja mam teraz peg perego Book a je to dobry kocik, ale uz chcem nieco mensie a lahsie ale pohodlne pre prcka, kedze drobec uz v kociku velmi neobsedi, takze musim mm resvedcit na neho. Inak mne sa najviac paci Chameleon (strasne lutujem ze som ho nekupila hned ako prvy kocik), len neviem ci sa kupit len sportak a ci sa mi este oplati kupovat

ifkael
2. máj 2013

@finda maclaren je u nas osvedceny, takze jedine ze k nemu nieco 🙂)) ale par tyzdnov vydrzi aj sam, kym sa vytesim z neho

Len ma stve kurier... Neviem kedy pride, ci dnes, alebo zajtra..

kristynakubecova
2. máj 2013

Holky nemate nektera vyzkousenou tu novou slunecni strisku na bee? Ta co se da pretahnout pres celou sedacku jako ma cameleon, ne ta stribrna ale ta bezova? Premyslim o koupi na leto a nevim jestli tu nebo tu klasickou stribrnou.

kilian
2. máj 2013

@klarawerder musime to vidiet pozitivne pre nas 😀
Aspon ich bude menej na ulici. :-P

kristynakubecova
2. máj 2013

@kilian tak to kazdopadne, i tak jich na muj vkus jezdi hodne🙂), ted se mi stala kuriozni situace. Manzel vyjel s malou n prochajdou a ja jim vysla naproti a najednou vidim jak z ulicky vyrazil all black cely v off white, uz jsem si rikala ty vado to snad neni mozny, to i v te nasi " vesnici" je stejny kocar!!!? A pak sem uvidela manzela😉.Uz mi fakt hrabe 😀

boricka
2. máj 2013

Dievčatá,prosím Vás neviete kde by som ešte mohla objednať bugaboo cameleon 3 sahara limited edition? Že vraj na Slov. a v Čechách sa to už nedá..ďakujem.

kristynakubecova
2. máj 2013

@boricka Zkus pisnout do chytrych hracek.Jsou strasne flexibilni, sehnalimi pultik na bee a jeste nebyl tady vubec k sehnani, treba ti ji objednaji rovnou v Holandsku.Majitelka shopu je fakt skvela, vysla mi ve vsem max vstric.Zkusila bych 😉

kristynakubecova
2. máj 2013

Holky asi fakt blbnu, ale ma cenu jeste v 15 mesicich presedlat zpatky z bee na cameleona?

trixi
2. máj 2013

ahojte, mozno vas to bude zaujimat: kocik bogaboo Cameleon v teste kocikov dopadol najlepsie zo vsetkych testovanych. Test kocikov je tu, vysledky posielaju aj nepredplatitelom, takze po zadani emailovej adresy poslu vysledky testu.

http://www.dtest.cz/clanek-2883/test-kocarku-2013

kristynakubecova
2. máj 2013

@trixi Porad rikam ze jsou nejlesi🙂

trixi
2. máj 2013

@kristynakubecova ja kocik uz nepotrebujem, mam dtest predplateny, nak ma napadlo, ze by to zienky mohlo zaujimat. 😉

pallacinka
2. máj 2013

@trixi @kristynakubecova Nemala som to v plane sem davat (sama som spokojnou majitelkou BGB 🙂) ale aj v Nemecku teraz testovali kociky a tam Cam uplne prepadol.

trixi
2. máj 2013

@pallacinka zaujimave, 2 testy a 2 rozne hodnotenia. Nejdem dalej studovat, lebo kocik nepotrebujem, ale urcite to moze pomoct zienkam pri vybere kociku.

kristynakubecova
2. máj 2013

Ja myslím, že testy stejně nejsou to nejdůležitejsi.Ano bezpecnost to je dulezite, ale to cameleon bezpochyby je a to dalsi zalezi na pozadavcich maminek.Kazda ocekavame neco jineho, ja ocekavam napriklad jen bugaboo😀. objednala jsem si ke svemu all black milačkovi novou podlozku, z jedne strany zebra, z druhe hot pink s takovyma indickyma ornamentama, takze by mi mela jet ke strisce off white i k hot pink😉.