Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

petrasafr
24. feb 2011

@face
@zebricka23
Já si teda myslím, že to může být i bez té zádové opěrky, pod tím je stejně ten potah celé té sedačky, ale ještě se vám radši večer podívám, aby vám tam nekoukaly nějaké sucháče nebo něco takového 😉

leishmania
24. feb 2011

@zebricka23 moze byt aj bez nej, ta baba od ktorej som kupila cameleon tu zadnu chrbtovu cast nepouzivala, akurat je jednoduchsie oprat navlek ako celu sedacku ked zaspini

ellysa
24. feb 2011

no tak som sa rozhodla, že bee kúpim, len teraz neviem, kde, keďže všetky akcie skončili 😒
nepredávate???

lodgermaniacka
24. feb 2011

@petrasafr zavidim ti tie deky 😉 😀 pôjdem si aj ja kupiť 😎 aj ked mne sa zdala ta deka dosť velka, mala som z tej limitky PF a tu som predala..aj tak by sa mi k červenej strieške nehodila
@ellysa 😀 ty si sa dobre rozhodla, ked je po všetkom, ale podla mna ked si počkaš, tak sa tu možno niečo objavi..

barbora87
24. feb 2011

@ellysa ahojky a kdr v rakusku byvas?by sme si mohli spolu objednat...teraz je na babycare za 529€ a ked objednane nad 750 mame este 5%zlavu...chces aj nejake prislusenstvo alebo len beecko?

misha82
24. feb 2011

Holky, prosím o radu. Nemáte některá vyzkoušené, zda se dá dát do Beečka i jiný fusak, teda jestli neklouže dolů, když není tvarovaný do sedu jako origoš? Budu kupovat i originál, ale jedná se mi pak o zimu, chtěla bych pro malého nějaký pořádný teplý 🙂 Díky

ellysa
24. feb 2011

@lodgermaniacka no veď to 😅 , však počkám, len vieš ako to je, chcela by som ho hneď

ellysa
24. feb 2011

@barbora87 ja len toť za hranicou v Hainburgu a koľko je tam poštovné?

barbora87
24. feb 2011

@ellysa hmm to ti presne neviem ale mozem zistit 🙂 myslim ale ze pisali nieco okolo 25-30€...a co vsetko by si chcela?

bejby29
24. feb 2011

@ellysa - oplati sa kupit v Kike, v Donauzentrum, maju od 03.03 do 05.03 maju Baby Days.. Ak byvas vo Viedni, tak sa ti super oplati.. Mne teraz, ako som uz pisala, vybavili v Kike novu konstrukciu na Bee, stara uz bola rozhegana a to sme tam Bee ani nekupovali.. Su tam strasne mile predavacky a ceny super!
@misha82 ano daju, pasuju tam Kaiser, ale mas stary model alebo Bee Plus?

ellysa
24. feb 2011

@barbora87 tak už nič už som ho zohnala 😉

barbora87
24. feb 2011

@bejby29 a co su to tie baby days?

barbora87
24. feb 2011

@ellysa a kde si zohnala?

ellysa
24. feb 2011

@barbora87 jedna baba predáva 😉

bejby29
24. feb 2011

Baby, co ste z Viedne tak ste skusali www.willhaben.at? Tam su z druhej ruky na predaj.. http://www.willhaben.at/iad/kaufen-und-verkaufe...

misha82
24. feb 2011

@bejby29 mam bee plus. ten kaiser pasuje do plus nebo do stareho modelu? dekuji

bejby29
24. feb 2011

http://www.baababy.co.uk/footmuffs/kaiser-bugab...

Pisu, ze pasuje do Bee plus. Ja ho mam v starom Beecku a je perfektny, zatial najteplejsi fusak, aky som mala a myslim, ze je aj jeden z najteplejsich..

barbora87
24. feb 2011

@ellysa joj tak to si mala stastie...

barbora87
24. feb 2011

@bejby29 hej ale ta su len normalne beecka

bejby29
24. feb 2011

@barbora87 maju 15% zlavy na vybrane druhy tovarov..

ellysa
24. feb 2011

@barbora87 no dúfam, že to všetko klapne
ja mám zálusk na fusak elodie http://www.elodiedetails.com/
inak a nemáte niekto ružovú striešku na predaj na plusko?

barbora87
24. feb 2011

@ellysa a na akych strankach hladas?

barbora87
24. feb 2011

@bejby29 aha a pada pod to aj bee+?

ellysa
24. feb 2011

@barbora87 myslíš ten fusak? cez amazon.de

barbora87
24. feb 2011

@ellysa nie myslim plusko...ze kde si nasla inzerat?

misha82
24. feb 2011

@bejby29 Díky moc. Teď už jen vybrat, který se bude nejvíc hodit k modré stříšce 🙂 Teda tahle diskuze je velmi plodná 🙂

ellysa
24. feb 2011

@barbora87 tu jedna baba na koníku predáva, ale inak ak by si predsalen objednávala z toho babycare chcela by som letnú strieškua clonu a aj ružovú striešku, ale to je spolu len asi 100 EUR, jedine, žeby sa ešte niekto našiel

misha82
24. feb 2011

@ellysa Prodávám červenou 🙂

ellysa
24. feb 2011

@misha82 no červenú budem mať, tú si nechám kvôli fusaku, ale ružové mám nové doplnky-podložku, deku, tak k tomu

jenniffer001
24. feb 2011

@petrasafr jee a proč jsi si neobjednala off white stříšku rovnou s tím bee?? 😉
holky já ten kočárek miluju čím dál tím víc 😝
akorát bych moc chtěla ty nové potahy a nikde nemaj skladem 😖