Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

brendda
4. mar 2011

@danulavo ježiši to je hezký 🙂 Já už chci taky nějakej kočáááááááááááááááár 😀 😀 😀

misha82
4. mar 2011

@danulavo Krásné 😵 😵 😵 A jaká je ta jj cole taška? Taky jsem o ní přemýšlela...

brendda
4. mar 2011

@misha82 taky kvůli tomu kočáru nespím 😀 furt to řeším a kombinuju 😀 a jaký máš fusak???Podle toho se třeba rozhodni jakou stříšku??

petrasafr
4. mar 2011

@misha82 Jsem zvědavá, co nakonec vybereš? 😀 😀 😀 A fusak budeš mít jaký??? 😀

zajo79
4. mar 2011

ale z o-baby.de to viem objednat aj ja.... 😎

zajo79
4. mar 2011

@brendda mi hovor... sa v noci zobudim a pozeram do plafonu a rozmyslam... 😀

brendda
4. mar 2011

Holky,dá se ta žlutá stříška fleecová na Chameleona normálně sehnat???

danulavo
4. mar 2011

@misha82 Taška je fajn, má hodně přihrádek, je hodně velká (vejde se tam vše pro 2 děti), ale má jedno mínus (u mě větší) - ta hlavní velká kapsa se nezapíná za zip, zapíná se pouze na magnetický cvok - tzn. že je do tašky trochu vidět 😒 . Jinak je moc pěkná.

barboramarek
4. mar 2011

@danulavo woooow, je uplne perfekny 🙂

elfka11
4. mar 2011

Já mám na Bugaboo bee a do něj fusak Lodger a je super. 🙂

elfka11
4. mar 2011

@misha82 :Koukala jsem taky na tu tašku a i deka ke kočárku od nich nevypadá špatně.

danulavo
4. mar 2011

Pro porovnání Bee a PP Sí. A jedna Bee a Elodie details fusak (jenom tak položen) - bohužel se moc barevně nehodí, lepší by byl ten puntíkatý ☹ .

misha82
4. mar 2011

@brendda Máme my to ale důležité problémy, že? 😀

@petrasafr I já jsem zvědavá 😀 Já fusak práveže ještě nemám, ten budu vybírat podle stříšky... Už mě to začíná štvát, na to aby měl člověk vyšší dívčí... 😀 Kdy ti přijde tvůj modrý fešák? 😎

danulavo
4. mar 2011

@misha82 myslím, že máte důležité problémy 😀
Koukám, že ty fotky nic moc - tady je špatná kvalita fotek. Ten fusak zas tak ohromně rozdílnou barvu nemá, jak to vypadá, je to hodně bleskem, ale stejně to není OK.

sicilia
4. mar 2011

@misha82 no off white je krasna, treba asi castejsie prat, ale myslim, ze to zase nie je taky problem.. ja mam cameleon a aj bee.. ale budem na zaciatku urcite pouzivat cameleona.. maly mi bol v hlbokom az do 9 mesiacov, on je taky pohodacik, tak dufam, ze aj druhy bude.. teray chodime v bee.. mam olivovy kaki a cierny.. ale podla mna pre chlapca moze bzt uplne v pohode aj cerveny 😉 mne by tam ale patrik krical v obleceni.. by sa mi do neho nehodil 😀

petrasafr
4. mar 2011

@misha82 Nevíme ☹ Nemají skladem zimní kola na Cameleona, co si holky objednaly ke kočárkům, tak čekáme 😀 Vím, že je to hrozný rozhodování 😀 Já taky vybírala mezi off white a modrou. 😀 😀 😀

brendda
4. mar 2011

Jako,můj manžel moc mých věcí,aktivit a výstřelků nekomentuje,ale že tři hodiny denně řeším kočár,tak k tomu už by vám něco řekl 😀 😀

brendda
4. mar 2011

@danulavo opičk je opičák-s ním to vypadá SUPER!!!

brendda
4. mar 2011

holky,co ta žlutá střecha???Kde se dá sehnat????????

petrasafr
4. mar 2011

@brendda Můj už by radši neřekl nic 😀 Ten už rezignoval, když každý tři dny chodím večer pulírovat Cameleona a pak ho honím, aby mi šel nastříkat ty černý plasty, kolečka atd., aby se mi krásně leskly a vypadaly jako nový 😀 😀 😀 Prej sem si měla koupit dva a jednoho si postavit do vitríny, aby byl furt jako novej 😀

danulavo
4. mar 2011

@petrasafr jé, koukám, že jsi od Jindřichova Hradce 🙂 - já taky.

brendda
4. mar 2011

@petrasafr já chci zimní k tomu fusaku eventuelně přeci 😀 😀

wendy_
4. mar 2011

@brendda Ahoj, tohle jsem tedka nasla na netu, ale ten inzerat je trosku stary, tak nevim, jestli je aktualni
http://deti.bazos.cz/inzerat/8522820/Bugaboo-po...

petrasafr
4. mar 2011

@brendda Já vím 😀

brendda
4. mar 2011

@petrasafr tak zas může být rád,že o něj pečuješ.........o ten kočár 😀 😀 že bude zachovalej a prodá se pak dál,nebo bude luxusní i pro druhý dítě 😎

petrasafr
4. mar 2011

@danulavo Jé a nepotkáváme se??? Co máš za kočárek 😀

petrasafr
4. mar 2011

@petrasafr Já bych zkusila dát na MMB inzerát, že koupíš žlutou stříšku, určitě jí doma někdo má nasyslenou 😀

brendda
4. mar 2011

@wendy hmmm,díky....jsem tam napsala 😉

brendda
4. mar 2011

@petrasafr jdu to zkusit 😎

petrasafr
4. mar 2011

@brendda Doufám, že ten zájemce tady seš ty!!! 😀 😀 Jestli ne tak tě praštím 😀 😀 😀 Pořád o tom básníš, pak to nehlídáš a nemáš nic 😀
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=41235863&tab=1