Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

home1
15. mar 2012

@tanija133 dakujem 🙂

limoni
16. mar 2012

dievcata, neviete ci sa nahodou bugaboo nechysta nejake nove bee ++, ze nejake vylepsenicka, ani neviem kolko je bee+ na trhu

e.l.i.e.n.k.a
17. mar 2012

..pripajam sa k majitelkam bee+, ale nie k nadsencom!!! Vcera mm poskladal bee+, ale nie je to laska na prvy pohlad 😖 napriek tomu, ze ma patrit k sirsim golfkam, maly je v nom natesno..strieska sa mi zda trosku prikratka a kolecka neskutocne vibrujuce (snad pomozu tie kruzky, ktore prilozili)..dufam, ze ked ho zacneme aktivne pouzivat, moje sklamanie sa strati 🙂 ale zatial jazdime v stokke a ten neprekona asi ziadny kocik..

jessicax
17. mar 2012

@e.l.i.e.n.k.a jaaj to nehovor ani zo srandy, ze ti vibruju uplne nove kolieska. Som zevadava ci sklame aj mna ked pride 😒

kilian
17. mar 2012

@jessicax este ho nemas? 😕

diamand
17. mar 2012

@e.l.i.e.n.k.a preto som spokojna so starym bee, mam ho uz 4 roky a ziaden problem a este sa v nom sem tam vozi aj moja stvorrocna dcerka

pallacinka
17. mar 2012

@e.l.i.e.n.k.a To mi je naozaj luto ☹ U nas to tiez nebola laska na prvy pohlad, chvilu to trvalo, a aj teraz ta laska nie je taka velka, ako bola ku Stokke. Dufam, ze u vas este len iskricka preskoci 🙂

lia
17. mar 2012

@e.l.i.e.n.k.a eli,tak to nie je bohvieco.aj mna na prvy pohlad sklamal,ale uz sme tolko neboli v kociku,tak som to tak brala.mala je este dost dlha,takze ked si lahla a spala,tak jej dost trcali nohy,to mi asi najviac vadilo.no nie je nad stokke 😀

lia
17. mar 2012

ale mala ho ma rada,ona miluje vsetky kociky
v zime sa mi tam nezmestila ani s fusakom 😖
ale ako hovorim,ze ho uz mame len do poctu,keby sme nahodou potrebovali.

tara_
17. mar 2012

baby, riesili ste tu ci trcia nozicky s kocika, neviete mi pls niektora zmerat kolko ma po predlzeni opierka chrbta a kolko cm tam, kde dieta sedi?
Dik

tara_
17. mar 2012

nasla som, ze opierka sa da rozlozit z 51 na 56 cm, len to sedenie zatial neviem ...

tyrra
18. mar 2012

@tara_ tu su rozmery bee plus, tak ako sa mi to podarilo zmerat: sedak dlzka 30-36cm, opierka dlzka 44-51cm, sirka sedak aj opierka 35cm, je to tak +/- 1cm, dufam, ze to pomoze. Ja mam 19 mesacneho syna a jemu nozicky trosku trcia, ale este neprevisaju.

tara_
18. mar 2012

@tyrra dakujem 🙂
To si ma potesila, ze tvojmu 19 mes. malemu len trosku trcia, to by teda mojmu este ani nemali 😉

zuzanamv
18. mar 2012

ahojte,
bola som sa pozriet v obchode, kde predavaju gessleiny a skusali sme madlo zo swiftu a nesedelo mi to na bee plus ☹ Madlo bolo o dost uzsie.
Neviete niekto ako to? je viac typov swiftov, ci to madlo sedi na starsie bee, nie na plus?
Nechapem

jessicax
18. mar 2012

@kilian nemam 😒 mali ich naskladnit 16teho ale zmenili to az na 23ho tak budem rada ked pride do konca mesiaca 😠

jessicax
18. mar 2012

@zuzanamv myslim, ze gesslein ma madlo penove, pevne ale to sa vraj uz nevyraba a potom este skladacie ale obe vraj na plusko pasuju tak neviem

lodgermaniacka
18. mar 2012

baby, keby ste mali na predaj podložku bugaboo napíšte mi do IP farbu a cenu 😉 najlepšie čiernu, sivu, off white, prípadne send, diky 🙂 ja mam červenu za 30 eur ak by niekto chcel

home1
18. mar 2012

Ahojte,nebudete žiadna predavať bee plus??? to je jedno akej farby strieška.... 😉

martinano
18. mar 2012

@lodgermaniacka ja mam sand uplne novu, chces?

e.l.i.e.n.k.a
18. mar 2012

@pallacinka hej preskoci 🙂 uz planujem, ako kupit summer kit na stokke 😀

e.l.i.e.n.k.a
18. mar 2012

@jessicax dufam, ze nesklame, ale vibrujucim koleckam sa asi nevyhnes 😒 tak tie podlozky, co prikladaju to vylepsia..urcite napis, ake si mala pocity 🙂 ale po prvej prechadzke ku konikom, mam pocit, ze ten kocik nebude az tak na zahodenie 😉

home1
19. mar 2012

Ahojte moja dcerka bude mať rok-a teraz poradťe ktory kočík je pre nu lepší??? bugaboo bee plus alebo bugaboo cameleon??podotýkam žeby to mal byť ako jediny kočík...myslíte že bee by bol vhodny?ale radšej kupiť cameleon?

ivett
19. mar 2012

@home1 jako jediný kočárek jdi do Cameleona, pokud ti nevadí, že je to skořepina a nejde mu zvlášť polohovat záda i nohy, u Bee+ jdou záda zvlášť, ale zase tam není dlouhá nožní opěrka, ale jako jediný kočárek vhodný není, spíš náhrada za golfky 😉

domigb
19. mar 2012

@diamand súhlasím s tebou na starom bee som okrem toho,že nejde do uplneho sedu nenšla chybičku.. 🙂

face
19. mar 2012

@home1 já myslím, že od roka je možné mít jako jediný Beečko. Mě přijde Plusko jako jediný kočár pro rok a starší naprosto ideál 🙂

lodgermaniacka
19. mar 2012

baby, môj bude mať o mesiac 2 roky a bee+ mi začalo vyhovovať len pred mesiacom, teraz ide leto, určite bude super aj pre menšie detičky, pokial bude letna strieška, no mne sa na zimu idealny nezdal, je moc otvoreny a ma plytku striešku, škoda že nevymysleli aj nejaku zimnú variantu striešky, niečo ako bolo na starom bee..

miska1981
19. mar 2012

baby tie co ste mali/mate bee+ a mali ste quinny senzz mozete mi porovnat tieto dva kociky?
rozmyslam, ze predam beecko a kupim sennz, kedze uz moc kocik nepouzivame a na bee mi vadi, ze ked s nim rychlejsie zabáčam skoro prekotim malu...dik 😉

lodgermaniacka
19. mar 2012

@miska1981 ja som včera pozerala po jednom senzze a to je ešte viac otvoreny kočík ako bee, tam by bolo asi treba dokupiť tie vetrolamy, či ako sa to vola 😀

miska1981
19. mar 2012

@lodgermaniacka ano to som pozerala, ze by som ich kupila k tomu, mne vadi na bee taka labilnost, uz som malu skoro prekotila par krat....a skusala si senzz aky je, ako sa s nim jazdi?