Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mycats
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mitote
19. aug 2012

@zoriazz nechci nic rikat, ale Bugaboo Cameleon ma jednu z nejvetsich vanicek co se vyrabi na trhu s kocarky... 😎
@kilian diky za foto petrolejove, vypada krasne, mame na ni zalusk 😵 asi i kdyz to bude holcicka 😅

holky pujdou teda u potahy jako Jade Green na Cam3? Ja jsem totiz nekde videla foto, kde bylo napsano, ze je i trochu jina boudicka, byla to otazka milimetru, ale byla, tak nevim 😕 My jsme pro Cam3 uz rozhodnuti jen teda porad vymyslime barvu, jestli Petrol Blue nebo Jade Green, jeste jsme premysleli nad MIssoni ale v Babyparku je uz vyprodan :-/

kilian
20. aug 2012

@mitote pasuju vsetky striesky.

mycats
20. aug 2012

Zimna vcielka 🙂

boska79
21. aug 2012

kocky, neskusali ste na beecko davat winter kit od stokke? na fb boli fotky ze to ide...a vraj bez neakeho velkeho presivania... 😕

jessicax
21. aug 2012

@boska79 neviem ci to ide, nikdy som to neskusala, ja som mala nasitu kozusinku na fusaku a strieske https://www.modrykonik.sk/fotoblog/jessicax/alb...

wilsonka
23. aug 2012

@boska79 daj link kde si to videla.

boska79
24. aug 2012

@jessicax toto bolo na fb fotka, wk zo stokke, vraj nepresivany, a bol na beecku. uz to nemozem najst, asi tyzden, mozno viac dozadu - mi to udrelo do oci. @martinano aj Ty si to tusim videla a pisala si tam koment. ... vies neake info?

nema nikto doma aj stokke aj beecko zeby to skusil?

duplicka
25. aug 2012

@boska79 ja som skusala, sice nie wk, ale len klasik striesku a divne to bolo, nechapem ako to osadila 😕

jancip
25. aug 2012

Protože je tento kočárek některými tady hodně opěvován, ze zvědavosti jsem nakoukla, co je to zač. Abych řekla pravdu, moc nerozumím, za co je tak vysoká cena. Že se mi ani trochu na pohled nelíbí je samozřejmě otázka vkusu a je to můj problém, ale ani to ostatní mi nepřijde za tu cenu až tak úžasné . Proč se má třeba korba používat max do 6 m? My máme 6 měsíců nyní a sporťák jsme ještě nevytáhli.

duplicka
25. aug 2012

@jancip 😀 😀 😀 no vo vanicke nechas dieta do kedy chces a hlavne dokedy chce ono same 😉 ,kedze je uz zvedave

jancip
25. aug 2012

@duplicka Zvědavé je od narození, ale kvůli tomu ho nedám do sporťáku....Ne, vážně, v popisu píší, že korba je max do 6ti m. Nechápu proč.

mitote
25. aug 2012

@jancip no tak hlavne jde o to, ze kocarek je kvalitni a funkcni, ma jednu z nejvetsich korbicek a popravde, kolik kocarku ze ma prehazovaci rukojet? nastavitelne odpruzeni podle vahy ditete? kolik kocarku vazi 9kg? vetsina jich vazi 15kg! o tom, ze ma samozrejme aretaci kolecke, snezna kola, sedacku i korbicku po i proti smeru, atd atd atd ani nemusim mluvit. A nikde jsem neslysela, ze by se korba mela pouzivat jen do 6m, tohle je podle me dost individualni, jak to chce dite i matka. Mozna dle videa poznas, proc je tak obliben, ovsem tohle je dvojkovej, ted jde na trh trojkovej, ktery ma vylepseny skladani a rozkladani a system "nazouvani" kolecek, atd

https://www.youtube.com/watch?v=-1F4u37rDxI
jancip
25. aug 2012

@mitote Ohledně toho 6 m. jsem našla tady http://www.babypark.cz/kocarek-bugaboo-cameleon... Možná je to jen blbě napsaný. No, na tom kočárku se mi líbí to uskladnění. To je fakt vychytaný. Jinak se mi opravdu designově nelíbí ani trochu, proto jsem byla zvědavá, co je za tou cenou. Velkou korbu a pořádná kola jsem také sháněla. Byl to oříšek, ale povedlo se🙂 Ale jen díky tomu, že jsme nepotřebovali městský kočárek.

mitote
25. aug 2012

@jancip podle me je to akorat blbe napsany... relevantni jsou pro me informace primo na bugaboo.com puvodne take Babypark psal ze trojka bude v lednu a ejhle, Bugaboo napsalo ze uz v zari a v zari fakt je. Ja treba potrebuji kocarek proste vsude, do mesta do MHD, do auta, do skoly a pak do hor do Jeseniku. Hlavne ja se do nej zamilovala tim, ze jsem v nem vozila dceru kamaradky a ta ovladatelnost me dostala. Co mas za kocarek?

jancip
25. aug 2012

@mitote Já mám Roan, protože to byl jeden z mála kočárků s velkou korbou (80 cm) a opravdu teréními koly, které zdolávají to, co jiné kočárky ne🙂 Do města bych volila jiný.

mitote
25. aug 2012

@jancip no vsak Cameleon ma 77cm 😉 a terenni neboli snezna kola take 😉 pro me byla nejdulezitejsi vaha, skladnost a prehazovaci rukojet. A bohuzel to je vrazedna kombinace pro kocary a snad jedinej BGB to splnuje.

jancip
25. aug 2012

@mitote Ta skladnost je fakt vychytaná, ale ty kola..ty mi moc do náročného terénu nepřijdou. Známí mají něco podobného v podobné cenové relaci a fakt "náš" terén s kočárkem nedávali.

mitote
25. aug 2012

@jancip no a muzou ti znamy prave jet napred velkymi koly? nebo muzou ta predni mala kola vymenit za velka?

jancip
25. aug 2012

@mitote Jejda, to nevím...

mycats
26. aug 2012

Nase nove BEE+ All Black 🙂

janka2110
26. aug 2012

@mycats nadherne 🙂

jessicax
26. aug 2012

@mycats jeeej krasne na nom teraz ta strieska vynikne 😉

tehula
26. aug 2012

@mycats krasny. Len sa chcem spytat, ty si predavala bee plus kvoli tomu aby si kupila all black? V com okrem farby konstrukcie sa to lisi? Resp, je all black lepsi kvoli tomu, ze na nom nevzniknu skrabance pri skladani kocika?

mycats
26. aug 2012

@jessicax - ta zlta na ciernej je uplne super. snad schosnujeme aj tu ciernu striesku 🙂

mycats
26. aug 2012

@tehula jj, predala som nase klasicke plusko, aby som kupila all black. ja som len chcela ciernu konstrukciu, nebol iny dovod. Podla mna je tam rozdiel minimalny, myslim, ze all black je trosku maksi 🙂
nerobia sa skrabance na all black konstrukcii?? to ani neviem 🙂
tak zatial na nom nemam skrabanec 🙂

jessicax
26. aug 2012

@mycats urcite ano, ved s pismenkovym fusacikom 😉
@tehula na ciernej konstrukcii sa robia rovnako skrabance ako aj na striebornej

mycats
26. aug 2012

@jessicax dufam, dufam 🙂 ved uz by mal byt fusacik na ceste 🙂

mycats
26. aug 2012

prave na FB pozeram neon pop a tusim som mala kupit ten!! 😠

kilian
26. aug 2012

@mycats aj ja slintam,vyzera senzacne!!!