Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

andrea999
11. sep 2012

@mitote ručne som ju prala v lanolíne

lentila.g
11. sep 2012

Dik baby..ja len že či nie je vo veľkosti rozdiel..

kilian
11. sep 2012

@lentila.g vo velkosti coho? sedacky?

lentila.g
11. sep 2012

Striesky...lebo ked aj donkača urobili že nepasujú striesky z cam.tak by ma neprekvapilo keby vymysleli "Niečo nove"

kilian
11. sep 2012

@lentila.g nie striesky pasuju,len maju na boku stitok BGB cam3.😉

e.lle
11. sep 2012

ahojte. kočky teším sa z nového Bee+ 😀 prosím poraďte kde najlepšie kúpim doplnky. dakujeeem

kalista
12. sep 2012

@swarovski ta all white je naživo určite krajšia 😉

kilian
12. sep 2012

Budem posuvat offwhite striesku a potah na sedadlo na cam,keby mal niekto zaujem..

duplicka
12. sep 2012

@chichinka uz som ju predala 😔

duplicka
12. sep 2012

@swarovski a nechces kupit all blac a potom napr @kalista ma off sedacku

deyana
12. sep 2012

@kilian za kolik budeš prodávat tu stříšku?

swarovski
12. sep 2012

@duplicka no, ja neviem, all black stoji ticku a este kupovat sedacku?

duplicka
12. sep 2012

@swarovski jaj no to je pravda 😖 nedomyslela som

lentila.g
12. sep 2012

@swarovski no mne sa zunovala hneda tak som kúpila denim(pár krát mala a potom opäť hnedé) ta biela sa ti časom opozera...preto som myslela že len sedačku a uz môžeš zasa kúpiť o triedu vyššiu radu,lepšie sa ti bude predávať (ak sedačky teda pausujú starý a novy model-ale asi Áno)
Ale aj mne srdce a hlavu poplietla biela kolekcia...a tu jedna predávala čisto biely cam.tusim @lia skús sa spýtať trebárs či sa moc nešpinil kociar..

swarovski
12. sep 2012

@lentila.g ono, mas pravdu, ak sa mi nepodari zohnat all white, tak si asi kupim uz cameleon3. Inak tie striesky a potahy nesedia z cam3 na cam2 - teda aspon tak mi hovorili v nedelu v predajni. Potom som si aj na nete vsimla, ze osobitne predavaju na cam3 a cam2, ale zase ruku na srdiecko - chcem bugaboo, a zas z farby sa tak nestriela 🙂 prezila by som aj modro-oranzovy 😀

lentila.g
12. sep 2012

@swarovski ked budeš mať doma cam.zistiš že s farby na farbu budeš prezliekať🙂 mala som doma cam.. A Ešte mám aj bee🙂 to ked ta chytí tak koniec🙂 baby vedia o com hovorím ... Stačí kuk @bebel do albumu 😀

chichinka
12. sep 2012

@duplicka dakujem Ti za info 🙂 jaaaj no skoda, ale tak super, ze sa za nou tak rychlo zaprasilo 😉

patka1987
12. sep 2012

@duplicka kde si prosim ta objednavala ten fusak?

lia
12. sep 2012

@lentila.g ja som ho moc nepouzivala,vadilo mi ,že je tak nízko a do kosika som sa nevedela zohnut. Radsej mam stokke :/ All White som predala,kúpila som denim 107. Tiez sa len naňho pozerám , bojim sa,že vybledne na slnku😃.
Ale spinenia by som sa nebala,vlhkou svedskou handrickou poutieras.
@swarowski

duplicka
12. sep 2012

@patka1987 ked chces mam navyse

mitote
12. sep 2012

@swarovski me zase tady v Brne tvrdili, ze dvojka na trojku potahy pasuji, proto jsem si koupila ve finale potah missoni a kocar teprv objednam.... kdyby to nesedelo, tak bych je asi prekousla 😠

swarovski
12. sep 2012

@mitote fakt? no mne predajca povedal, ze nesedi... sice cam3 v predajni nemal, tak neviem, ci ma klamal, aby predal to, co mal na predajni, alebo ako .... Popravde, mam to len od neho a nemam to nicim podlozene. Len to, ze som si na nete vsimla, ze sa to osobitne predava na cam 2 a cam 3 a dokonca maju aj inu cenu...

mitote
12. sep 2012

@swarovski no ja se ptala primo Babyparku, jak v prodejne tak pak i na facebooku, tak prinejhorsim to je pisemne. ale tvrdili, ze Missoni stopro pasuje na Cam3. No potahy na Cam3 stoji stejne jako stavaly na Cam2 (aspon u nas v CR) a na Cam2 je maji slevnene jako vyprodej. A ja teda akorat cetla pri porovnani, ze je jiny material a neni sportacek potah, tak doufam, ze to tak bude. Jinak m to budou muset vzit zpet 😀

lentila.g
12. sep 2012

@swarovski pozri stranu dozadu,presne toto mi baby Včera tu vysvetlovali lebo tiež som bola jeleň z tých info

lentila.g
12. sep 2012

@lia no toto aj mne vadilo na bgb ale az po tom čo som odskušala Stokke..no a teraz asi opäť návrat ku bgb bude (kvoli novemu skladaniu)ale neviem čo so Stokke,predsa ta športová je pre menšie lepšia (menšia s vankusikom novorod.) ako bgb...

zuzana_1
12. sep 2012

ahojte...baby,keby ste vedeli o niekom,kto tuzi po bee+,tak ho mam v bazari 🙂 maly uz kocik nevyuziva,tak nam je uz zbytocny a posuvame dalej 🙂

patka1987
12. sep 2012

@duplicka fusak novy? Ten ed vo farbe apple? A cena?

duplicka
12. sep 2012

nie ja mam kvetinkac buppa nie ed, to co mam v inzercii, ale uz by mal byt v predaji aj ten kvetinkovy ed 😉

duplicka
12. sep 2012

@patka1987 a ty nemas pink do tvojho stokke

patka1987
12. sep 2012

@duplicka co myslis pink ci nemam? Fusak?