Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

fafetka
3. okt 2012

@ellysa fusak.My máme jednak klasiku s beranem uvnitř a pak Elodie Details 😵Byla jsem s ED spokojenější než s origo BGB 😉

ellysa
3. okt 2012

@fafetka zmestí sa mi ED do hlbokej korby, chcela by som som ED ten nový white, len som nevedela, či to tam potom nebude moc natlačené 🙂
nebol by lepší len cocoon dať do vaničky?

fafetka
3. okt 2012

@ellysa ED se ti tam vejde krásně 😵 Já to teď zkoušela,vypadá to moc hezky i tříletý syn musel zkusit jak se sestřičce bude hajat a vešel se tam i s EDem😀 zkusím najít foto 😉

ellysa
3. okt 2012

@fafetka jej a pozerám, že máme skoro rovnaký termín a dokonca my budeme mať Viliama 😀

fafetka
3. okt 2012

@ellysa no vida .-) nejhezčí jméno pro nás 😵 teď čekáme holčičku.ED white jsem taky chtěla,al nakonec jsem vybrala puntíky😅na Viláska jsme měli Retro a taky byl suer ve všech kočárkách i v Bee 😵 jdu najít tu fotku 😉

bebel
3. okt 2012

@ellysa bude to akurát, hlboká korba na came je veľká, takže veľký fusak ako ED je optimálny .
Ešte som v najväčších mrazoch malú balila do flísovej zavinovačky. 🙂

ellysa
3. okt 2012

@bebel no super nemusím riešiť dve veci , zavinovačku som chcela ešte lodger, stačil by cotton, aby to mohlo byť aj na doma aj do ED?

bebel
3. okt 2012

@ellysa jasné 🙂

fafetka
3. okt 2012

@ellysa tady prosím😅

ellysa
3. okt 2012

tak fusačik za mňa poriešila moja mamka dnes a kúpila mi taký svetlunko modrý s ovčím rúnom , myslím, že do vaničky bude super teplunký, aby sme mohli aj na hory vybehnúť, ak sa bude dať a ďalšiu zimu až budem vymýšľať 😀

inak sa už na ten cam teším, ešte včera som bola trochu naprdnutá na môjho manžela, že chce zasa cam, že by som aj niečo iné skúsila, ale teraz som už spokojná, má pravdu, je to super kočík

andrea999
3. okt 2012

@ellysa kupuješ cama trojku?

ellysa
3. okt 2012

@andrea999 nie dvojku, od jednej baby, ako nový

kalista
3. okt 2012

Kočky kúpim klip na Bee na slnecnik...pisnite IP ak by ste mali 😵

ellysa
5. okt 2012

nemáte niekto paul frank blocks fusak na predaj?

klarawerder
6. okt 2012

Babule, mohla bych Vás některou poprosit o změření složeného beečka+ ? Jsme odjetý u maminy v ČR s jiným kočárkem a Bgb máme doma v zahraničí, tak nemůžeme přeměřit sami a musíme otravovat tady 😀 Ptám se kvůli jedné přepravní tašce na kočárek, kterou bychom zde v ČR rádi koupili, ale nejdřív se potřebujem ujistit, že se tam plusko vejde. Jestli bych teda mohla poprosit změřit (co nejvíc složené beečko, se zasunutou rukojetí samozřejmě 😉 ) délku, šířku a výšku... Byla bych moc vděčná...

Díky!!!

chytryhracky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chytryhracky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
chytryhracky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pincola
6. okt 2012

@chytryhracky Proč nevyhovoval? A ten Canvas může být i ve sněhu a vánici?Stačí to? děkuju🙂

ellysa
6. okt 2012

ahojte baby, nechcete niektorá predať vaničku na cameleon? Všetky farby okrem oranžovej a červenej? Dnes sme kúpili kočík,ale muž odmietol vaničku, lebo podľa neho je oranžová pre dievča, tak musím dokúpiť osobitne.

mitote
6. okt 2012

@ellysa a co k ni dat hnedy potah boudicky? Videla jsem to a vypadalo to moc pekne oranzovy spodek a hnedy vrsek a holcici to nebylo 🙂

ellysa
6. okt 2012

@mitote no on jednoducho nechcel, mám paul frank colour blocks a k nemu by sa tá oranžová skvele hodila,no ale čo s ním narobím, teraz musím zháňať korbičku, však vo viedni zoženiem,ale predsalen s niekým odtiaľto by to bolo jednoduchšie 😀 , šporťák je sivý

chytryhracky
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kalista
6. okt 2012

@ellysa ja mam sedu IP

ellysa
7. okt 2012

A využili ste board pre druhé dieťa? Pamätám si, že niektorá ste neboli moc spokojné,ja neviem, či to vôbec budeme potrebovať, malá bude mať skoro 3 roky, keď sa prdko narodí a škôlku máme asi 200m, ihrisko v rámci bytovky-5m od dverí, inak sa motkáme okolo domu, ďalej vždy autom
Jedine, že pôjdeme na nejaký výlet, ale to som rozmýšľala, že malé prehodím do šatky/nosiča a ak bude unavená, tak sa ona ešte povozí v kočíku

face
7. okt 2012

@ellysa u nás měl board úspěch 🙂 ze začátku ho to bavilo jen chvilku, ale jak začal chodit do školky (to mu bylo tři a čtvrt) tak na něm jezdil každý den, rád si cestou ze školky na něm odpočinul. Malá už tou dobou jezdila ve sporťáku, tak na sebe čučely a chechtaly se na sebe celou cestu 😀

ellysa
7. okt 2012

@face tak možno ešte zadovážim, ale asi teda až po zime, alebo sa s tým dá prejsť aj v snehu? Ale v akom, že? tento rok nebol ani deň u nás

ellysa
7. okt 2012

segra sa už vozí

face
7. okt 2012

@ellysa nádhera, taky jsme měli paula, je prostě nejhezčí 😀 jj, my jezdili i přes zimu, ale taky ho tu nebylo moc, neměla jsem ani zimní kola a jezdili jsme celou zimu úplně v pohodě 🙂

macacka
7. okt 2012

@ellysa dobrá kúpa