Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

janakjk
14. aug 2014

@praverita no do tej mojej modrej vaničky ťažko niečo skombinovať... ale ta druhá je celkom pekná..

praverita
14. aug 2014

@janakjk aky mas potah? navy blue; tmavy, svetly? podla mna by uplne zaziarila biela s hviezdickami-tak pre odvazne 🙂 ta pruzkova je tiez modry pruzok...zalezi aka je tvoja farba potahu

babytuningsk
14. aug 2014

@janakjk
@praverita Dobry vecer. Kombinacie farieb a vzorov su vec vkusu, v kazdom pripade niekedy nazorna ukazka a skombinovanie Vasho potahu a zvazovaneho produktu-striesky, potahu ci doplnkov prekvapi. Castokrat sa zapaci kombinacia, ktoru by ste ani necakali 🙂 Pokojne sa na nas obratte, radi poradime aj s nazornou ukazkou.

praverita
14. aug 2014

@janakjk jej, zabudla som ti pripojit fotky...

janakjk
14. aug 2014

@praverita ja mam kocik baby ace 042, to je taka napodobenina bugaboo, ale pasuju nan striesky z bugaboo, teda mali by, chcela by som nan novu striesku..

praverita
14. aug 2014

@janakjk v pohode, neviem, aka je ta tvoja modra, ale ja by som sla do niecoho zivsieho. cierna je sice nesmrtelna klasika a nic nou nepokazis, ale obcas moze nudit 😀 ja by som si k modrej vanicke-ci uz svetlej alebo tmavej modrej dala tu bielu s ciernymi hviezdickami. neprehliadnutelne a originalne!

janakjk
15. aug 2014

@praverita toto je ten kočík, rozmýšľam nad bielo-čiernou strieškou, ... ale možno sa mi podarí kúpiť čiernu vaničku a športovú časť, potom by sa mi striešky lepšie kombinovali...

praverita
15. aug 2014

@janakjk inak, este som teraz pozerala, ze mozes vlastne zmenit aj vanicku-aj na nu su potahy

janakjk
15. aug 2014

@praverita len tie mi uz z bugaboo nepasuju, lebo tento kocik ma cca o 15 cm dlhsiu vanicku...

praverita
15. aug 2014

@janakjk pisu, ze su univerzalne - moja strieska na bugaboo bee+ aj potah od nich, su elasticke. pekne sa prisposobia. ale spytaj sa predajcu. a vlastne, vzdy to mozes vratit, ked nesadne...

viktorka555
15. aug 2014

ja mám bugaboo chameleon 2012 canvas limitovaná edícia soft pink, som veľmi spokojná

janakjk
15. aug 2014

@praverita urcite nebude sediet, viem to od jednej maminy, co ho mala a ona to ma odskusane... ale skusam zohnat ciernu vanicku priamo nan... este mam pol roka cas, tak uvidime, ale dakujem za rady 🙂

fyii
18. aug 2014

Ahoj mam dotaz. Chci s koupit Buffala, ale myslite, ze strisku a ten kryt pres korbicku ma stejny jako z Camelona 3?? Jsou tyto casti flexibilni nebo ma nejake jine rozmery?? Tusite nekdo? Moc by mi to pomohlo. Diky

tatianka7
18. aug 2014

@janakjk Ahoj,potrebujem poradiť,vidí sa mi,že ani ty nemáš origi BGB,ja mám papiwi sky a chcela by som vyskúšať striešku z BGB,ty si skúšala? Dakujeem 🙂

sedmokraska11
21. aug 2014

Kocky, pls poradite? Oprala som navlek na vnutornu vlozku v hlbokej vanicke Chameleon 2 a teraz po mesiaci, ked to chcem poskladat, neviem, ako presne po sebe idu tie vrstvy. Je tam:
- taka drevena tvrda
- plastova tvrda
- sivy hrubsi matrac
- sietovana vrstva
Vsetko to ide tenkeho cierneho latkoveho obalu.
Dakujem🙂

tilda
24. aug 2014

Ahojte,prosim vas,da sa zohnat len zvlast cierny spodny kosik a sportova cast?a kde?dakujem 🙂

lucicek22
7. sep 2014

Ahojte, neviete prosim ci existuje sanca kupit niekde Cameleon alebo Buffalo len v sportovej verzii bez vanicky? Mame teraz dvojkociarik BGB Donkey ale ked vacsi z kocika odrastie chcela by som ho vymenit kvoli sirke sportaka ale vanicku sa mi uz platit nechce. Vdaka 🙂

hviezdicka0306
14. sep 2014

Ahojte dievcata.kde nakupujete potahy na Cameleon 2?

miscok
15. sep 2014

@lucicek22 to by zaujimalo aj mna,nedozvedela si sa to este?

lucicek22
15. sep 2014

@miscok uz som aj kupila, ale predavaju len cele sety :(

lucicek22
15. sep 2014

@praverita ahoj, prosim poslala by si mi tiez kontakt na tie poahy,? Velmi pekne dakujem 🙂

miscok
15. sep 2014

@lucicek22 dakujem

praverita
16. sep 2014

@lucicek22 IP 🙂

mojasalkakavy
16. sep 2014

ahojte baby, som rada, ze aj tu sa spominaju dizajnove potahy na bgb! som tu sice kratko, ale potahy od nich mam uz dlhsie a miiilujeme ich! kazdy sa za nami len tak obzera. mozem len odporcit pre vsetkch, co sa chcu trosku odlisit od klasiky 🙂

sonia1712
16. sep 2014

aj my máme bugaboo a hlavne športová časť je na nezaplatenie 🙂 hlavne je veľmi skladný, dobre sa dáva do auta a páči sa mi, že sa dobre manipuluje s kočíkom najmä po meste a do terénu sa dá prehodiť rúčka. Trochu mi vadí, že v našej verzii ( my máme taký starší, z druhej roky od príbuznej ) sa nedá úplne položiť športová časť do ľahu takže nožky malému stále trčia hore ked spinká :( inak spokojnosť, odporúčam 🙂

praverita
16. sep 2014

@mojasalkakavy jeeej, ten je fakt super, verim, ze puta pozornost! 🙂 tiez sme velmi spokojni. teraz mali vikendovu akciu -25% na vsetko, doladila som nejake saliky a oblecko. ale uz sa tesim na nove vzory🙂

mahulenka87
16. sep 2014

Ako sa upevňuje fusak na Buffalo??? Tak aby sa nezošmykoval, nepadal na hlavu a neprekážal strieške ani páčke ľah/sed??? 😕

pidala
26. sep 2014

@klarawerder Klarko,nevíte,prosím,kde bych sehnala fusak ED cheetah? Máte ho ještě nebo nevíte,kdo by ho prodal?
Děkuji Petra

klarawerder
27. sep 2014

@pidala Ahoj 🙂 No, já ho sice mám, ale má ho k užívání sestra pro neteř, jelikož jsem se ho zatím nechtěla zbavovat a syslím si to pro druhé mimčo 🙂 Sehnat se dá leda někde z druhé ruky, jelikož je to stará kolekce. Případně jsem ještě teda viděla Ödenwalder Mucki fusak s leo vzorem...taky moc pěkný, kvalitativně s ED nastejno...

jankaslamka
27. sep 2014

@tilda neviem ci si uz zohnala no na vandastore.cz najdes nahradne diely a aj zvlast kosiky, sportove casti, vanicky. Popozeraj