Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

hanna4
28. dec 2014

@nikuska31 nesedia. terénne z cam 2 sedia na cam 1 ale nie na cam 3. Aha cam 2 a cam 3.

nikuska31
28. dec 2014

@hanna4 dakujem velmi pekne. Pomohla si.

emzuzana4
4. jan 2015

baby, nebude niektora z vas predavat bugaboo buffalo ?? dakujem

evaci
4. jan 2015

baby,prosím vás pekne o pár info,ktoré asi máte prebraté, ale ja sa neviem dostať k pravdivým rozmerom a potrebujem sa rozhodnúť. Aká je dĺžka chrbtovej opierky BUGABOO BEE 3 po vytiahnutí na max a aj dĺžka sedacej časti po vysunutí,lebo už som ho chcela obj.a dnes mi volali z predajne a je to oveľa menej ako som vedela. Mám už 4ročného syna,ale ešte budeme potrebovať nejaký čas kočiar. Vraj sa plusko už obj.nedá. Ďakujem pekne.

demic
7. jan 2015

@suzle este aktualne predavate kocar

demic
7. jan 2015

@nikuska31 pasuju teda z cam 3 na cam 2 tir kolesa terenne

suzle
7. jan 2015

@demic Dobrý deň, hneď sa predal. Ďakujem za opýtanie.

tehulkake
9. jan 2015

zienky je tu nejaka mamka ktora ma este stare bee, nie plus, potrebujem sa len opytat ake sedi madlo na kocik, ale aj ked je dieta otocene ku mne, dakujem

jarmiko
10. jan 2015

@lusipe babytunning.sk

dapo
11. jan 2015

baby neviete ci madlo z cam3 sedi aj cam2?

zabka1987
11. jan 2015

@dapo nesedi

zabka1987
11. jan 2015

@aninka666 ak este zhanas ja mam

aninka666
11. jan 2015

@zabka1987 už som zohnala dakujem 🙂

lusipe
12. jan 2015

Kocky prosim radu, chcela by som na jar do sportovej casti taky latkovy potah ktory sa da dat dolu a prat. Nejaku dobru kvalitu. Kde by som to zohnala? Specialne na bugaboo?dakujem pekne.

qtinka46
12. jan 2015

Ahoj @lusipe tu na stranke maju origos, a v roznych farbach http://www.predeti.sk/produkt/bugaboo-vlozka-do... je univerzalna pre vsetky typy bugaboo 🙂

lusipe
12. jan 2015

@qtinka46 lebo aj spanielska znacka Fun Das BCn robi take ale neviem sa k nim dopatrat🙂dakujem pozriem sa🙂

zzzu
19. jan 2015

Nebudete některá prodávat Bugaboo cameleon 2 nebo 3???

diana1978
21. jan 2015

@zuzana_muller dobrý deň chcela som sa spýtať či Vám náhodou nezostala táto látka čo máte na podložke v Ikei ju už nemajú ďakujem za odpoveď Diana

zuzana_muller
21. jan 2015

@diana1978 Dobry den, bohuzial uz ju nemam. Mala som este kusok ale pri stahovani som ho vyhodila ☹ Mrzi ma...

diana1978
21. jan 2015

@zuzana_muller skoda ale dakujem za odpoved

monika303
28. jan 2015

@praverita Ahoj, mozem ta aj ja poprosit o kontakt na tie potahy? Dakujem pekne 🙂 🙂

esika
31. jan 2015

Ahojte kocky velmi pekne Vas chcem poprosit o radu, na kociku bgb bee+ mi zacalo vrzgat, alebo akoby pukat zadne koliesko, prosim da sa to nejako opravit premazanim, alebo to treba reklamovat, dakujeem velmi pekne za kazdu odpoved , DAKUJEEEEM!!!!!

monika303
5. feb 2015

Ahojte, tak aj ja som uz majitelkou bugaboo cameleon 3, a teraz je v obchode predeti.sk akcia ze ak si kupite akykolkvek kocik bugaboo, dostanete k nemu detsku sedacku maxi cosi za 1 cent 🙂 Takze potesilo 🙂

nikuska31
6. feb 2015

Baby prosim vas potrebujem poradit, vraj sa to tu uz rozoberalo ale prejst 545 stran nie je jednoduche, tak sa nehnevajte. Preco je rucka a aj cela hlboka korba na CAM3 taka "rozhegana", udajne to ma svoje opodstatnenie, len sa k tomu neviem dostat.

raffaella
6. feb 2015

@nikuska31 mam pocit ze je to kvoli pruzeniu. Mne to neprekaza vobec, praveze je to fakt ze ten kocik nie je taky strasne pevny,to by hadzalo potom pri kazdom hrbole.

nina88
11. feb 2015

Nebude niekto predavat cameleon?

nina88
11. feb 2015

Prosim kde najlepsie kupit cameleon?

kafoditka
11. feb 2015

@nina88 chceš nový alebo z druhej ruky? Ak by si chcela, môžem ta pridať do bgb bazarika sukromneho tu na mk, baby tam predavaju bgb v top stave za dobrú cenu. Ak by si chcela nový tak buď wandastore.cz alebo počkaj a o dva týždne cca sa otvara autorizovaný obchod bgb niekde na Zámockej tuším alebo v okolí Palisadov...

nina88
11. feb 2015

@kafoditka prosim pridaj ma do bazarika, moc dakujem 😉