Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

danona
3. máj 2007

asi je dobrý - v sobotu som bola v SCS vo Viedni a väčšina mamičiek ho tam kočíkovala.. 😀 majú ho tam aj v Babyone predajni... 😉
osobnú skúsenosť nemám, ja idem malej asi Buzza objednať - ružového, len športiak..

cicushka
autor
3. máj 2007

No, viem ze tam je to tuctovy kocik...ale strasne by ma zujimalo, ako su s nim spokojne maminy..
Ja chcem buzz cierny, len autosedacku ruzovu. Len vravim, ze este si chcem omrknut ten bugaboo.

morusa
3. máj 2007

Ahojte ,má ho moje bývalá kolegyně z práce, zaujalo mě, když se s ním přišla ukázat, protože byl takovej jinej než ostatní, tak jsem se na něj i dost vyptala a nemohla si ho vynachválit, hned předváděla, jak se skvěle a jednodušše složí a i korbička oproti jiným byla dost velká, prostě na něj pěla jen samou chválu a prý ty peníze ( jestli se nepletu tak 35 000,- Kč ) za to stojí.

cicushka
autor
3. máj 2007

ano, viem ze drahy, ale som ochotna zainvestovat do kocika.

morusa
3. máj 2007

Cicushka: já jsem byla také ochotna investovat do kočáru, ale až tolik se mi ten bugaboo nelíbil ,asi kdybych byla přesvědčená, že jedině ten a žádnej jinej, tak ho koupíme ,ale u nás nakonec vyhrála Cortina od Camu, která též není nejlevnější. Každopádně, jak jsem říkala, kolegyně ho vychvalovala, takže neprohloupíš.

franti
3. máj 2007

cauky...ja som si ten kocik odskusala na veletrhu pro dite v brne...tiez som si ho predtym pozerala na nete...mne sa tiez velmi paci a naozaj je multifunkcny, lahucky a velmi dobre a lahko sa rozklada a sklada...proste dobre sa s nim manipuluje. velmi sa mi paci, uvazujem nad nim pre druhe mimi, no je dost drahy, tak zalezi na tom ako budu peniazky ked bude druhe mimi. 😉 mne sa zdal velmi prakticky...

vilkakatka
3. máj 2007

Ja som sa do kocika Budagoo Cameleon zamilovala 😎
Mozete mi poradit, kolko stoji na SVK alebo v Cechach???

Tu v UK dvojkombinacia stovi £530.00
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

lia
3. máj 2007

a u nas ho este nepredavaju??aj mne sa paci 🙂
kde ho mozem najst na nete,neviete??

franti
3. máj 2007

vilkakatka...no presne ti nepoviem, musela by som pohladat cennik, co som si vzala z veletrhu...ale nie som teraz doma, som u rodicov...ak by ti to stacilo napisem ti zajtra IP. len tak odhadom,ak si to dobre pamatam zakladna vybava 25 000 Kc.

vilkakatka
3. máj 2007

Lia, ja som pozerala akurat cez ebay.co.uk 😉

A ma len 9 kg...kraaasa 🤐 , mozeme s nim ist aj do terenu 😵

franti
3. máj 2007

lia...www.bugaboo.com...ale to je anglicka stranka

lia
3. máj 2007

dakujem,kuknem,pozriem co stoji aj v rakusku 🙂
a nie je nizky??a kolko stoji na ebyi kati??

vilkakatka
3. máj 2007

Nasla som, ze sa da kupit v Prahe a Pardubiciach...ale na nete nemaju cenu 😉
http://www.baby-centrum.cz/

jess
3. máj 2007

lia,tak toto jsem objevila zrovna včera http://www.annaviktorie.cz/index.php?site=bugab...

musím ale říct,že co se týče vzhledu,mě nezaujal vůbec 😖 ,asi jsem divná,když ho všecky chválí😀 .

jess
3. máj 2007

Je na těch stránkách pěkně ofocený i popsaný

Drahý není,necelých 23000,ale to ty kombinace většinou takhle stojí,skoro od všech značek 😉 .Jane je myslím ještě dražší.

4a
6. máj 2007

po té, co se objevil v Sex ve městě, jeho prodej rapidně stoupl. Můj favorit to není. Jezdí s ním půlka Vídně, a za ty peníze zas tak úchvatnej není. Má ho kamarádka a ta si ho koupila vlastně kvůli barvě. Ty má úžasný. Do terénu s ním, je to ale blbý. Do města je fajn. Mě na něm vadí, že vlastně mimi v něm nemůže spát s nataženejma nohama, když je ve sporťákové verzi, a je dost nízko vanička.

4a
6. máj 2007

v Rakousku v plné výbavě stojí 800 EUR.

cicushka
autor
6. máj 2007

no ja som sa pre neho rozhodla po dlhoooom citani roznych hodnoteni aj viacerych kocikov a naozaj ma ocaril. 800 EUR v plnej vybave?...vsak to je super cena. Zajtra som sa akurat chystala do rakuska, z BA to mam na skok. Tak si ho idem aj chytit do ruky...nech viem o com je rec. Tak dufam ze tych 800 EUR to naozaj bude. A nevies ci v tej plnej vybave je zaratana aj hlboka vanicka?

verulka
6. máj 2007

kocky, moja velmi dobra kamoska ho ma a je strasne spokojna- kupili na inzerat, ale nekupovali aj vanicku. Je neuveritelne lahunky. Ak by som bola odhodlana investovat tolke prachy do kocika, tak nevaham

jess
6. máj 2007

cicuška,v odkaze,co jsem ti tu hodila 4.5,máš vypsáno co všecko je v tom obsaženo 😉

jess
6. máj 2007

verulka,co se týče lehkosti,je bomba 😉 ,je to u kočáru velké plus,ale jak píše ali,asi by mi vadilo,že se ve sportáku nemůže u spaní natáhnout,a mě osobně se nelíbí ani vzhled 😅 ,ale každá má jiný vkus,tak to je jedno 😉 .Vypadá ale na pohled zajímavě

cicushka
autor
7. máj 2007

jess dakujem, az tera som si to vsimla

lusinta
7. máj 2007

my máme a jsme moc spokojení!!! 🙂

cicushka
autor
7. máj 2007

lusinta, a ako dlho ho uz mate...meobjavili ste zatial ziadne skryte vady...nedostatky? a co skladanie kocika? je to lahke? mala som ist dnes pozriet do rakuska, ale idem az zajtra. a aku sedacku pouzivate s tym kocikom. Ja som rozmyslala nad MaxiCosi, lebo tusom mala povodne vybranu ku quinny a sedi vraj aj k bugaboo.

4a
7. máj 2007

cicushka,
tak to nevím jestli je v ceně vanička. Ale myslím, že je většinou na objednávku v obchodech tipu Kika, Leiner, Lutz a Toys´r us. Resp. tam ho nemají. Spíš zajet do obchodu, kde jsou zaměřeni jen na děti a kočárky.
Ale mají ho ve Vídni třeba tady:
http://www.gutwein.at/6252_DE-Home-Anfahrt.6148...

cicushka
autor
7. máj 2007

4a...dakujem za link.

4a
7. máj 2007

cicushka,
Na těch stránkach najdeš i ceník, ale nepochopila jsem z něj, či vačička je v ceně, ale přijde mi, že jo. Že dokupuješ extra jen deky, fusaky, držák na nápoje ale koukám že i přední opěrku, pak taky nástavce na autosedačku atd. Kdybys chtěla, mám volnou autosedačku MaxiCosi Cabrio tmavě modrou s bílomodro pruhovaným sedákem po jednom dítěti. Dá se celá prát a je to ta nejlepší v řadě.

cicushka
autor
7. máj 2007

4a,
no bohuzial moja nemcina je obmedzena na wie viel bitte... 😀 ale manzel mi to vecer pozre.
Presne tu sedacku chcem kupit, ale kedze budeme mat babu, tak v nejakej babskej farbicke. Ale dakujem za ponuku.

lusinta
7. máj 2007

já jsem ho teda koupila z druhé ruky za 15..Je to teda starší typ-gecko...Skryté vady trošičku má,ale klad ypřevažují,tak jsme ho vzali. vady 1.košík je víceméně nanic,protože je moc nízko a hned nad tím hluboká korba,takže se tam sice vejde docela hodně věcí,ale ne ty,který musíš neustále vytahovat... 2.možná je lepší, když se dá i celá hluboká korba vzít pryč a mimčo v ní nechat spinkat.To tady nejde...
klady-do města-ale i do terénu!!!(my krosíme lesy,kamené cesty,pole...) je skvěle ovladatelný..Lehoučký,takže přes potok přenesu i já sama.
Vážně skvělej!!!
Ale je jen pro ty,kterým nevadí,že na ně budou všichni čumět🙂🙂🙂

cicushka
autor
7. máj 2007

lusinta,
ten novsi, cameleon, je prave tusim taky, ze hluboka vanicka sa da dat prec.
preco vsetci cumia?