Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

aanetta
1. jún 2012

@mycats@kilian ja v sitych strieskach vystuhy nemam vzadu,pani ktora mi sije to robi take spevnene takze to sedi pekne 😉

janka2110
1. jún 2012

@pallacinka
@duplicka pockajte na mna.na buduci tyzden mi ma prist tak uvidim ci to bude robit.

pallacinka
1. jún 2012

@mycatsja neviem Maji, ja som si uz dala zavazok, ze nic site uz ku kocikom neobjednavam, original je vzdy original a site nikdy tak nesadne a nema take vlastnosti. Rozmyslam, ze si aj Brio prezleciem spat do ciernej. Nasetri radsej na missoni 🙂

pallacinka
1. jún 2012

@janka2110 Super, jasnacka pockame, ale dufam, ze zbytocne a nebudes to musit riesit 🙂

kilian
1. jún 2012

@pallacinka @mycats ja mam ten isty nazor,original je original.site nikdy nebude sediet,ako origo.
Ale to len moj nazor.😉

janka2110
1. jún 2012

@pallacinka to dufam aj ja 🙂
No ako to tu citam...neviem

pallacinka
1. jún 2012

@janka2110 Mysli pozitivne 🙂 A ked pride, trosku s nim pobez ked bude prazdny a prudko cuvaj a uvidis 🙂

kilian
1. jún 2012

@janka2110 hod si hned kolecko okolo domu 😀😀
@pallacinka 😀😀😀😀😀

pallacinka
1. jún 2012

@kilian Jasne, aj dve, to druhe cuvanim, co tam po susedoch 😀 😀 😀

mycats
1. jún 2012

@kilian budem na to mysliet, uz si sondujem ceny 😀 😀 tu denimovu by som jedine orginal prijala. a zltu sa rozhodnem podla ceny, lebo nemozem to rozdychat, ze nemam zltu 😀

kilian
1. jún 2012

@mycats za kolko siju tetky z mmb?

mycats
1. jún 2012

@pallacinka no ved prave, k prvemu stokke som si nechala posit veci za kopu penazi a vsetko to vyzerako ako site doma na kolene. toho sa bojim najviac, ze investujem a nebudem spokojna 😝 😝 😝
ja chcem strasne zltu striesku na leto 😎 😎 😎 😎 zabijeeeem sa 😀 😀 😀
paci sa mi tato zelene, ale nie je to ono. ja som yellow maniak 😀

mycats
1. jún 2012

@kilian no za straaasne ceny, za 50e a podobne. ale nasla som jednu co sije za 20e. zalezi aky typ striesky, ci podsita, nepodsita, ci bude nepremokava a tak. ma to tam rozpisane 😀

kilian
1. jún 2012

@mycats a origo zlta stoji 46€.

mycats
1. jún 2012

@boska79 myslis tu myskaciu??? 😀 😀 lebo ja chcem konkretnu farbu 😀 😀 nejako ma "miky" neoslovuje 😀

kilian
1. jún 2012

@mycats predaj limetku a kup zltu.kupcu na limetku uz mas😀😀

mycats
1. jún 2012

@kilian tam u teba. vies kolko stoji na sk, 59e!!!
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=13683789&tab=5 jedina, ktora ich ma v ponuke!!! iny maju dodanie 10 tyzdnov!!! prosim pekne 😝 😝

mycats
1. jún 2012

@kilian to mam na plane, ale najprv musim mat doma tu zltu 😀

mycats
1. jún 2012

@kilian koho, chces ju??

kilian
1. jún 2012

@mycats to vies,ze nieje Problem.
no chcem

mycats
1. jún 2012

@kilian tak hned hovor 🙂 napisem ip 😀 😀 😀

janka2110
1. jún 2012

@mycats u nas stoji tiez menej
http://www.nidodigrazia.it/cart/dettaglionew.as...
Keby si chcela kupim a poslem na Sk na buduci tyzden
Daj vediet.

mycats
1. jún 2012

@janka2110 dakujem, ale uz sme dohodnute s kilian o vymene 😀

kalista
1. jún 2012

@kilian potom ked limetku budes chciet posunut mysli na mna 🙂

kilian
1. jún 2012

@kalista sranda.chces aj ty? 47€😀😀objednam aj tebe.😀😀😀

kalista
1. jún 2012

@kilian ja mam all black a zatial pohoda a aj som cuvala aj sla s nim rychlo a nic....tak snad to bude ok, lebo preto som kupovala all blacka, aby som sa tomu vyhla

kalista
1. jún 2012

@kilian 😀 😀 😀 limetku? 😀

kilian
1. jún 2012

@kalista vsak o limetke piseme..😀😀😀

mycats
1. jún 2012

@kalista 😀 😀 baby!!! nebite sa!
keby som mala dve, tak mate obe. ale niet nad zltu 🙂

mycats
1. jún 2012

@kilian @kalista a este ta fialova mi neda spat, ale zalepim to zltou a denimovou, ak budem mat na jesen pocit, ze dojazdime s bee