Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

klarawerder
9. nov 2012

@fafetka Tak ho paní mááá!!! Jupíííííííííííííííííííí 😀 😀 Já se asi zblázním radostí 🙂 Na netu už totiž nikde není v nabídce, takže už jsem se začala smiřovat s tím, že ho mít nebudem... Mockrát děkuji, jsi zlatá!! Já se teda asi ještě naučím líp vyhledávat na internetu 😀 A jaký ED máš a jaký plánuješ? 🙂

fafetka
9. nov 2012

@klarawerder Tak to mám fakt radost! 😵 My máme černočervený puntíkáč.Měli jsme původně Retro,ale čkáme holčičku,tak si konečně užiju ty puntíky😵 no a pokukuju po AppleTree nebo po tom černém s kožíškem z limitky.Tak uvidíme jak budu úspěšná😀Naštěstí to extra nespěchá,tak mohu hledat.Tím že jeden fusak doma je jsem klidnější a mimis přijde v lednu...času dost.Doufám že budete s Noemi spokojené.Za mně není leší fusak než ED 😉

klarawerder
9. nov 2012

@fafetka No, mě se ten černý s puntíkama taky moc líbí...původně jsem ho chtěla, ale vzhledem k tomu, že jsem vybírala něco, co mi půjde ke Stokke (fialový) a k beečku (electric blue a coral red stříšky...a to jsem ještě neskončila 😀 ) a k beečku by byl super, ale k fialovýmu by to nesedělo...Pak jsem vymyslela bílý, ve Stokkáči dobrý, ale beečko je nízký a to bychom byly jako prasátka...navíc baby říkaly, že jakási měla tu bílou nějakou flekatou či co a na ten černý vnitřek se chytá bordel z té kožešinky,takže za ty love prý nic moc...Tak mám ještě možná zálusk na ten černý, ten je prý super, velká protiskluzová plocha na zádech, prý jakýsi "lepší" materiál, než mají ty ostatní, kožuch se dá odepnout...a vypadá luxusně!! No, ale nejdřív pořeším toho leoparda-to je přesně pro mně-taková trošku divočinka 😀 Ještě idu jak slepice po flusu po té přebalovací tašce, doufám, že ji ještě seženu. Věřím, že spokojené budeme, ED fusaky si chválilío spousta maminek 🙂 Akorát teda ve fusacích budu vozit malou asi i v létě, abychom to vynosily 😀 😀 Zatím máme 3, 4. "na cestě" a na 5. zálusk 😀 Jinak jsem viděla na živo ten apple a vypadal nádherně!! Kdybych neměla takovou averzi na růžovou, tak do něj jdu 😉

bebel
9. nov 2012

@klarawerder ja som mala aj ten pásikavý a mám ešte aj cheetah ...a ten pásik by ti šiel k fialovej, coral red aj bielej 🙂 ale aj k ružovej je cheetah celkom fajn úlet.

ifkael
9. nov 2012

@bebel 😵 😵 lubim kuk Vase fotky 😵

klarawerder
10. nov 2012

@bebel Mě se ten barevný proužkovaný celkem líbí, ale tak k missoni, které nemám 😀 Do Stokke mi to moc nesedí, jelikož oni tomu sice říkají "purple", ale je to zvláštně namíchaná barva...je to taková růžovo-fialovo-fuchsiová nebo co, takže barva celkem neobvyklá a najít podobnou není moc jednoduché, takže to vyžaduje střízlivější doplňky...ale zase mět k tomu všechno jen černé, to taky nechci...takže bude leopard 😀 Je to takový úlet,ale mě se to moc líbí 😉 Máš krásné fotečky 😉

lentila.g
10. nov 2012

@klarawerder Prosím Ta hodila by si ak budeš mat čas foto tej striesky ele.bl. Aká je to farba v reale?lebo ešte nikomu som ju nevidela naživo a potrebuje niečo na all b.cam. aby som ho ozivila,že či nie je moc tmavá ...

klarawerder
10. nov 2012

@lentila.g Jasné, odfotím 🙂 Akorát to udělám zítra přes den, kvůli světle, aby to nezkreslovalo. Mě osobně se ta barva moc líbí..je to taková jakoby švestková...taková sytě modrá se šmrncem do fialova... 🙂

lentila.g
10. nov 2012

@klarawerder super Dik🙂 a je vhodná aj pre chlapca?

swarovski
10. nov 2012

&Kočky, podla Vas je ten fusak od ED funkcny? Mne pride taky handravy... A len dizajnovy... Ale teda paci sa mi. Len sa rozhodujem medzi ED, a Odenwalder - Mucki L, ktory ma aj dobre vysledky z medzinarodnych testov... Neviem sa rozhodnut... ☹

mycats
10. nov 2012

@bebel ten leopardik je uzasny, skoro som ho kupila malemu keby ma baby neukecali, ze je dievcensky 🙂

klarawerder
10. nov 2012

@lentila.g Určitě je i pro kluka...spíš mi přijde pro kluka, jak pro holku...Ale my máme princeznu a máme plný brejle růžové,protože mám dojem, že na holky nedělají snad jiné barvy než růžovou a fialovou, takže jsme vzaly tuto modrou 😀

klarawerder
10. nov 2012

@swarovski No, my ED máme zatím jen na cestě a odzkoušený tudíž není...myslím ale, že máš pravdu...ED je víc designovka, Mucki je podle mně kvalitnější/funkčnější/teplejší. Ještě lepší než klasické "barevné" ED říkaly baby, že je ten černý s kožešinkou a bílý - ty jsou prý z jiného materiálu, takové bytelnější/teplejší. Na tvém místě bych možná pořídila oba... ED by jsi měla do zimy...a vyloženě do mrazu Muckiho 😉 Kdybychom neměly Stokke a já tak nebyla nucena koupit fusak nožičkový (a neměla tím pádem ještě s ostatními fusaky čtyři 😀 ), tak bychom do Muckiho taky šly...ještě ho zvažuju - abychom ho taky za ty peníze unosily 🙂

swarovski
10. nov 2012

@klarawerder tak potom budem rada, ked napises dojmy... lebo mam ulohu to tento tyzden rozlusknut a objednat fusak 🙂
DAKUJEM:

bebel
10. nov 2012

@swarovski jednoznačne je funkčný...............sú to najlepšie fusaky, čo som doteraz mala. A mala som aj kaiser, aj lodger bunker a podobné. Dcéru som v ED vozila v -20 stupňových mrazoch po svahu v Nízkych Tatrách a bola pod čiapkou a overalom spotená. Nezabúdajte, že sú švédske...t.j. do švédskej zimy.

martinano
10. nov 2012

@swarovski ja tiez odporucam jednozncne ED vyskany v norskej tuhej zime 😉

swarovski
10. nov 2012

@bebel tak ja som take ako emitex, kaiser ci lodger vylucila uplne... ED ma proste zaujal dizajnom...

klarawerder
10. nov 2012

@swarovski No, to víš, že napíšu 😉 Já z něj budu vyjuchaná už jen proto, že jsem si vybrala ED takový ten leopardí, nikde už není k dostání, a já ho tady za pomoci jedné kolegyňky-Bugabářky sehnala u jedné maminy na inzerát 😀 ...a to už jsem se s ním rozladěná loučila, že už ho neseženu 😀 My ho budeme mít opravdu spíš na parádu, jelikož když bude fakt -30 nebo sněžit atp., tak dám přes něj přes celý kočár takový jakoby nánožník/kryt od Stokke, navíc malá pofrčí pěkně v kombinéze...takže pro nás ten fusak nemusí být úplně turbo odolný... Já myslím, že pokud jsi někde ve městě,pak předpokládám, že je ED naprosto dostačující (pokud jezdíte na hory, tak tam prcka stejně víc navlíkneš)...teda pokud se nechystáš na Aljašku 😀

mycats
10. nov 2012

@bebel
@martinano
@swarovski
uzasne su tie fusaky 🙂 ten snehovo biely je moj sen 🙂

lentila.g
10. nov 2012

@swarovski my sme minulú zimu kúpili lodger-maly úplne premrzol kúpila som hned ED a-zelený s kožuchoma môžem povedať že je to pre mna PAN FUSAK...a to sme ho poskusali aj pri riadnej zime u našich v Mt a Tatrach

martinano
10. nov 2012

@lentila.g lodger ja teda mam,ale pouzivam ako prechodny to nie jep odla mna do ozaj tuhej zim
@mycats ten biely ed je priaerny material

lentila.g
10. nov 2012

@martinano no ako prechodny postačí ja mám teraz lodg.wrap.a tiež max spokojnosť ale bunker ma v zime nepresvedcil ako niektoré mamičky
Ja stále zvažujem ešte aj ten čierny ED ale neviem načo mi bude toľko fusakov a ešte ma draždi aj Ta limitka od Bgb V&R 😀
Včera sa ma muz pýta že čo som taká zadumana že sa vrátil zo služ.cesty a som na nepoznánie...mám mu povedať že premyslam na strieškami a fusakom?to mu menej ublizim ked budem ticho ako ked sa dozvie čo mne hlavou chodí 😀 😎

martinano
10. nov 2012

@lentila.g ja mam cerny s kozusinkou teraz navleceny,ako uzasny je, no nie nie to nehovor co ti hlavou chodi 😀

ifkael
10. nov 2012

@lentila.g mna sa mm pyta, co mi je...

Cakala som presne na takuto situaciu, ze bude nieco zehlit, a zajtra po dobrom obede sa chystam spytat... co sa mu viac pacilo, ci stokke alebo cam 🙂 🙂 🙂

A bgb nove fusaky si nepozerala? Ed cierny je paraaaadny 😵

michaelachanel
11. nov 2012

ahojte baby mám otázočky .-p doma mám frog, malá má 1 rok a už používame ovčí fusak, malá mi je strašne nekľudná v kočíku čo doteraz nebol problém ☹ rozmýšľam nad BEE alebo BEE+
ako prvé by som Vás poprosila aký je rozdiel medzi nimi a po druhé je Bee fajn na zimu a hlavne sa mi tam malá zmestí keď dám ovčí fusak????? viete mi niektorá napísať šírku lôžka aj BEE aj BEE+ a potom šírku celého operadla od jednej po druhú bočnicu 😀 neviem ako to mám napísať 😀 Ďakujem Vám 🙂

kilian
11. nov 2012

Tie ,ktore Mate cam 3,nerobia vam problemy kolieska? @kalista @lentila.g
Ja co u nas poznam Baby,vsetky maju problemy a musia reklamovat. ☹

andrea999
11. nov 2012

@kilian ja som nič nezbadala...a čo robia tie kolieska?

lentila.g
11. nov 2012

@ifkael no keby boli dako Ináč riešené tie nove-že cele paperove ale len ten vrchný diel-to si moc nedali námahu niečo vymyslieť...
Pred otázku alebo jasne rozhodnutie že bude cam3 ked som postavila môjho muža bolo:"nemyslíš vážne"-bránil sa ešte aj v momente ked som Stokke predávala pani ale pochopil že myslím kED v ten moment držal Fa na úhradu cam3🙂

lentila.g
11. nov 2012

@kilian Zatiaľ som nic nespozorovala...Ach len nie reklamovat...človek toľko čaká A nakoniec to bude nepodarok

ifkael
11. nov 2012

@lentila.g co robia kolecka??? Nieeeeeee ☹ ako mozu na takej kravine domrvit kocik?