Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

andrea999
20. jan 2013

@martinano striešky by mali byť na začiatku apríla a ti nové uv strechy začiatkom februára
rozmýšlam,či budem tú uv strechu potrebovať...ale tá nová žltá je pekná 🙂

bebel
20. jan 2013

@andrea999 ja UV strechu určite kúpim, pri bee+ sa mi veľmi osvedčila 😉

finda
20. jan 2013

@mycats po neonovom tuzim aj ja. Ale najskor musi ist stokke z domu, potom dotiahnem neonika a snad predam toto plusko

andrea999
20. jan 2013

@bebel ktorú? na cama? potrebovala by som to vidieť,aký je to material...dúfam,že sa to nebude tak ničiť,ako tie predtým ☹

bebel
20. jan 2013

@andrea999 jasné na cam..tú bielu 😎

kalista
20. jan 2013

@andrea999 vraj je matroš ten istý len su biele

andrea999
20. jan 2013

@kalista hmm,tak sa to bude asi zodierať ☹

kalista
20. jan 2013

@andrea999 necháme sa prekvapiť 😉

martinano
20. jan 2013

@andrea999 ja beriem aj na cama aj plusko urcite, mne sa velmi na beecku pacila, z praktickeho hladiska

kilian
21. jan 2013

@martinano matka,uz ich maju v obchode,aspon u nas.

@mycats zatial Sahara,dokedy neviem....😀

andrea999
21. jan 2013

@kilian a vyzerá to dobre? videla si ich?

kilian
21. jan 2013

@andrea999 videla.no je to Take nieco ako ta strieborna,len ju vyrobili bielu😀
Ale na all blackovi musi vyzerat skvele,pretoze to presivanie a zipsy su cierne.

barbora87
21. jan 2013

@kilian uuuuuh a kde ju maju?a co stoji?

mycats
21. jan 2013

@kilian ved je nadherny 🙂

mycats
21. jan 2013

@martinano dievcatka vraj cupkotaju skor, ale mne maly do dnes nechce. vcera mu hovorim, "pod, ideme bez kocika" a uz sa pistalo beeeeeee 🙂

kilian
21. jan 2013

@barbora87 v babyone som ju videla.ale urcite uz aj gutwein,Dohnal.nejakych 65€ stoji na cam.

martinano
21. jan 2013

@mycats tak ja by som ani nepovedela, nas maly chodil v 9mes a heecka kucerava az 13, uvidime ako bude chodenie bez kocika

martinano
21. jan 2013

som v miernom soku, prave som volala do predeti, chcela som nejake doplnky na kocik pre svaginu a naprklad off white slnecnik sa uz nebude dat objednat,ze to su stare farby, to uz sa len dopredava, inak vseobecne je to s tymi doplnkami vsade akesi slabe 😕

mycats
21. jan 2013

@martinano no a moj ma 33mesiacov a este sa vozime 😀 😀 😀 vsetky susedky a kamosky riesia, ze preco mne maly nechodi peso 🙂

ifkael
21. jan 2013

chodenie bez kocika sa da akurat okolo domu, ci na prechadzke v parku.. tri deti pri sebe, tak aspon jedno nech mam pod kontrolou v kociku 😀

a aj jedno ak by som mala... a malo byt aj 3,5 roka, tak si neviem predstavit ist na cely den niekam bez kocika.. kde by sa vyspal? obcas ritku odviezol? ved dospely ma co robit niektory, cely den behat, nie take male noziny...a o utekani v meste opacnym smerom ako matka potrebuje- to uz ani nespominam. mozno niektore deti posluchaju naslovo. moje teda nie...

inak straaasne ma to vytaca, ked niekto rype, ze preco pre 1,5 rocne dieta riesim este kocik.. tak odpovedam podla nalady 😅

vera_t
21. jan 2013

@mycats 😀 😀 😀

ellysa
21. jan 2013

baby a tá letná strecha na cam sedí aj na starší model, či zasa len na 3 http://www.engelundbengel.com/Bugaboo/Bugaboo-Z...

kilian
21. jan 2013

@ellysa striesky pasuju vsetky.tam sa nic nezmenilo.

ellysa
21. jan 2013

@kilian super 😉

mycats
21. jan 2013

@ifkael no ved ja neviem na co niekto riesi ci sa moj maly vozi este v kociku 😀 😀 😀 😀
jednak neviem kto by ho vlacil cez cele mesto, ked moze sediet v kociku a to nehovorim o tych nahanackach a ukladani tovaru, ktoru stihne pocas nakupov vyhadzat z regala 😀
to hovoria len tie stare babky a podla mna svoje deti vozili aj do 4r 😀 😀
resp. od pol roka to strcili do jasiel a bolo vybavene. vsetko poriesili este po ceste po maleho do jasiel alebo skolky

martinano
21. jan 2013

@mycats to neries, maly sa tiez velmi dlho vozil napriek tomu,ze velmi rychlo chodil mal tri roky prec,ked sme kocik so sebou este tahali v beecku sa vozil,aj tak ja aj vela metrom tam je to zas dobre.suseda sa rhotala lebo od dvoch rokov lyzovl, doobeda lyzoval a poobede som ho vozila v kociku a spinkal, len fakt ma to uz teraz zatazuje neuzivam si to tak

mycats
21. jan 2013

@martinano moj este aj doma dotiahne bee a mama voz 🙂 toto robil aj so stokke. ja z neho odpadnem. laska si a necha sa hore-dole kocikovat 😉 on maminke dopraje este veeeeela kocikov 😀

kalista
21. jan 2013

@mycats len ho voz kym chce sediet v kociku. Este sa nachodiii. Na mna tiez pozerali, ze mi Kubik spi 4rocny v kociku...nooo, ale ja doma sediet nebudem len preto, ze dieta spi a ked zaspal v aute hold isiel do kocika..........ludia castokrat riesia nepodstatne veci, aby sa nemuseli pozriet na tie podstatne

mycats
21. jan 2013

@kalista tak moje susedky su take 60tnicky 🙂 tak oni riesia vsetko. od toho aky mam kocik az po to kolko som ich vymenila 😀 😀 😀 a z nejakeho dovodu by ma najradsej videli ako nahanam maleho krizom - krazom cez pol dediny 😉
ja to vidim tak, ze este jedno bee by sme mohli schosnovat, kedze maclaren je nepolohovatelny do lahu 😝
ale tak to bola len taka spekulacia, lebo zase mat 3x bee po sebe, to uz je aj na nejake tabletky 😀 😀 😀
a ten BMW model sa mi celkom zapacil 😀