Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

hermiliona
23. júl 2013

@olimon a ona ma stare bee este po dcerke

olimon
23. júl 2013

@hermiliona aha, a nechce si dat radšej usit na mieru? Bude to stať asi menej... 🙂
Môžem sa spýtať, kde si kupovala svoje bee? Dakujem

kajuska01
23. júl 2013

tak strieska objednana n risk snad pride 🙂 🙂

hermiliona
23. júl 2013

@olimon ona chce asi skor original, musim sa jej spytat ja som kupila bee tu na bazariku 🙂 nedavno asi 3 tyzden dozadu

olimon
23. júl 2013

@hermiliona a si spokojna? Máš podobný vekovy rozdiel medzi detickami ako ja 🙂

hermiliona
23. júl 2013

@olimon nad mieru spokojna 🙂 aj cam aj bee su super kociky, ja uz som zakotvila u bugaboo na stalo 🙂 ja mam rozdiel 19 mesacny 🙂

olimon
23. júl 2013

@hermiliona s cam som tiez spokojna, aj skejtik je super. Uvažujem nad bee, na take rýchle presuny po meste a kadetade... Špekulujem zase 🙂 3 kociky naraz, no manžel sa somou asi rozvedie 🙂

hermiliona
23. júl 2013

@olimon aj u nas to je uz na rozvod pre kociky 😀

vierka987
23. júl 2013

vyuzili ste v zime zimne kolesa?,alebo prezijeme aj s tymito? dakujem

olimon
23. júl 2013

@vierka987 ja som zimne kolesa využila, tie male dávam ked idem do mesta, terénne jazdime aj v lete, bývam na dedine a kocikujeme sa kade tade 🙂

catherine214
23. júl 2013

@hermiliona mm uz je doma 😀 ?

floress
23. júl 2013

Najdou se ochotné a hodné maminky co by mi změřili nejširší bod (asi koleček) u BGB Cam 3 a Buffa? Strasne moc prosíííím... Děkuji!

kajuska01
23. júl 2013

@floress buffalo 59,5 zadne kolieska 🙂

smale
23. júl 2013

@floress
@kajuska01 Neměřila jsem, ale potvrzuji, že to tak je. Projedeme dveřmi, co jsou 60cm široké (je to tedy tak tak, ale projedeme). 😀

hermiliona
23. júl 2013

@catherine214 mm uz je doma davno, inak u nas ten bee+ este stale akoze neni 🙂 ale uz ma palia ruke aj nohe, sak ho chcem vozit, tak uz sa musim v najblizsej dobe prekonat a povedat mu o tom 🙂 len ked zrovna mame take pekne manzelstvo nechcem to kazit 😀

olimon
23. júl 2013

@hermiliona ty máš na tajňáša kocik? 🙂 aj ja som mala 🙂 a manžel to prežil... Povedala som mu, že s kocikmi prestanem blbnut, ked deti vyrastú a nebudú ich potrebovať 🙂

hermiliona
23. júl 2013

@olimon hej mam, kupila som ho, ked bol na dovolenke-ze som ho pustila, by mi mal kupit este jeden k tym dvom co uz mam a podla mojho vyberu-cena nerozhoduje 😀 je motorkar, bol na motorke ... asi budem manzelka roka 2013 za toto 🙂

olimon
23. júl 2013

@hermiliona jeej, aj ten moj je motorkar. Tak mu niečo ohľadom motorky kup a potom, že aha aj sebe som urobila radosť 🙂 🙂 ja mám 2 a chcem ešte bee 🙂 čakám na vhodny kúsok. Chcem black alebo neon. Vidíš, poslem ho na motorku a ked sa vráti budem mat další kocik 😀

hermiliona
23. júl 2013

@olimon 😀 no vidim, ze by sme si rozumeli spolu 🙂

ifkael
23. júl 2013

ja ze to len ja som mala obdobia, ze som spavala na kociku- spokojnaaa. bol v perinaku uskladneny a cakal na vhodny cas oznamit to doma ze ho mame 😀 😀 😀 😀

moj je polovnik.... tiez zaujimavy konicek

floress
23. júl 2013

@kajuska01
@smale
Holky moc diky!! Mam prave dvere z garaze 60tky tak nevim zda projedu 🙂 tak se rozhoduji.

zlatickamoje
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h0sher
24. júl 2013

@ifkael lovit zver mi nepripada ako konicek :(

ifkael
24. júl 2013

@h0sher predsudky..Polovnictvo nieje o tom, ze ides a co vidis strelis..starat sa o revir - treba mat ako hobby. Inak by to clovek nerobil. A pri narocnej praci potrebuje vypnut.

h0sher
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ifkael
24. júl 2013

@h0sher ako vies ze ci chodim alebo nechodim do lesa? Preco si myslis, ze sa aktivne tomu nevenuju zeny?
zjavne nevies nic o starani sa o revir... ale to sem nepatri. Nepotrebujem Ti nieco dokazovat, zi si v tom co si myslis.

catherine214
24. júl 2013

@hermiliona moj to uz moc neriesi,akurat ked som menila cam za buffa mi dal,ze ci mi to bolo treba,lebo som smutila za cam,obcas ma to prepadne,ze kupim aj cam,ale to by nerozchodil a ozaj mi ho netreba:-P

hermiliona
24. júl 2013

@catherine214 moje heslo : kocikov nieje nikdy dost 😀

janka2232
24. júl 2013

tak aj my sme statsny majitelia bugaba

meggie255
24. júl 2013

Najlepsi na svete!! Mam dva 🙂