Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

zorroz
26. aug 2011

Dobré ráno, tak hlásím, že včelka zůstává doma! 😵 Večer jsem do mojeho tak dlouho hučela, až to vzdal a říkal, že si ji mám teda nechat. Zvykne si 😵 A to ještě neví, že mám objednanou sadu Paul Frank Colour Blocks. To bude další rozdýchávání! 😀 Pokukuju po ní už víc jak rok a na druhé dítko už si ji nenechám ujít a i Cameleon musí být taky dokonalý 😀

zorroz
26. aug 2011

@danulavo já právě měla stříbrnou rok, a jak jsem viděla tu černou tak jsem ji prostě musela mít 😀

@lodgermaniacka že bych ještě vyzkoušela mc xt ? 😀 Já právě myslela, že ty rukojeti jsou vysoko, píše se o něm vždycky jako o kočárku pro vysoké maminky. A já mám právě jen 163cm a mám raději rukojeti dole, tak jsem po něm jen pokukovala ale nikdy nezkusila 😕

lodgermaniacka
26. aug 2011

@zorroz ja som tuto sadu mala na cameleone, len mi trošku vadilo že som mala tmavosivy zaklad a sada bola kombinovana hnedou 😒 ono by sa to hodilo k hnedemu spodku aj košíku a ja hnedu neznašam 😎 inac krasa 🙂

lodgermaniacka
26. aug 2011

@zorroz radšej vyskušaj, ja mam skoro o 10cm viac, mne xt super sadlo ale pri xlr si pripadam krpata, ten je ešte vyšší, ale ja som mala problem opačny, každe golfky sa mi zdali nizko, aj na bee a cameleone som dosť vysuvala ručku

ellysa
26. aug 2011

@zorroz xt treba skúsiť, ja mám 170 a tak isto na všetkom vyťahujem rúčky, ale mamka má 164cm, som sa jej pýtala, či jej nie je vysoké a že nem problém 😀 😀 😀

zorroz
26. aug 2011

@lodgermaniacka já taky hnědou nemusím, vím že tam je, ale chci to vyzkoušet 😅 Když mi to bude vadit, hodím červenou střechu jak mám doposud a Colour prodám 😀 Ale těším se na ni, bude zase na chvilku změna 🙂
No a právě já myslím, že by mi bylo XT vysoko 😠 Mě vyhovuje výška Zappa nebo výška jako u PP Sí. Takže Maclareny budu dále jen okukovat a slintat nad limitkama 😅

zorroz
26. aug 2011

@ellysa díky, moje mamka nemá taky žádný problém s vyššíma ručkama a je vysoká stejně jako já. Ale ona veze kočárek jen občas, kdežto já s ním jezdím pořád 🙂 To já jen tak po mc pokukuju, mám doma teď 3 kočáry a to má dcera už 2 roky a je chodící, takže se využívají spíš už jen když se jde na delší trasy. Ale ještě si to stále bez kočárku neumím představit 😅

ellysa
26. aug 2011

@zorroz tak potom quest, ten je nižší, a tiež super

lodgermaniacka
26. aug 2011

@zorroz ako píše ellysa, tebe by asi vyhovoval quest, mne sa dokonca s questom išlo ovela lahšie ako s XT a Xlr 😉 a limitky su väčšinou na questoch ako napr.namornicka je pre mna No.1 kedže mam chalana:
https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/MacLaren...

a tato sa mi pači pre babu:
http://www.google.sk/imgres?q=maclaren+quest&hl...

ale aj vela inych juicy a tak 😉

zorroz
26. aug 2011

@ellysa @lodgermaniacka limitky quest mám omrklé a jsou opravdu vydařené! Ale já už bych další kočík teď nevyužila a těch co mám nyní doma se vzdát nechci - chci si je nechat pro další mimi. Mám doma Cameleona, Bee+ a 4kolového Zappíka 🙂 Ale mc se mi moc líbí, to je pravda 😅

kilian
28. aug 2011

kocky mam na vas otazku.kto si kupoval kocik v babyone alebo u dohnala v rakusku,dostali ste len blok alebo aj zarucny list???prosim o radu...

silviatt
29. aug 2011

@kilian len blok 🙂

silviatt
29. aug 2011

Neviete mi prosim Vas poradit, ci sa da skombinovat na Cameleon cierna konstrukcia a riflovina? Ten starsi model sa dal, teraz nie som si ista.... Ak ano, viete poradit, kde by som ho zohnala? Dakujem za odpoved 😉

kilian
29. aug 2011

@silviatt lebo som predala kocik kupovany vo viedni a ta pani sa so mnou teraz natahuje,ze kde je zarucny list a nechape,ze v rakusku neexistuju zarucne listy.takze diky!!! 😉

lodgermaniacka
29. aug 2011

@kilian ani na slovensku nedostaneš v každom obchode zaručny list..ach škoda slov, neznašam tieto mudrlantky, ktore nechapu že nie všade sa dava to iste 😠

lodgermaniacka
29. aug 2011

@kilian a ideš do bee+ black? ak ano nehadž fotky, lebo ťa bloknu ako zorroz 😠 😠 😠

kilian
29. aug 2011

@lodgermaniacka no je ich na modrom koniku dost,co mudruju. 😀 😀 muz by ma asi uz zabil,ale na obrazku vyzera byt krajsi ten bee+black ako v skutocnosti.ja si necham moj denim 107.uz som ho odlozila do pivnice,chudacika.teraz vyuzivam len stokke.ten mi vyhovuje viac. 😀 mozno buduce leto,ked mala podrastie.uz som inac aj rozmyslala,ze ho predam.

lodgermaniacka
29. aug 2011

@kilian ja som myslela že si predala bee+ 😉 ja tiež stale neviem..na obrazku je krasny, viem si ho predstaviť s farebnymi strieškami, ved možno budem mať šťastie uvidieť bee+ black aj v obchode a potom sa rozhodnem 🙂

kilian
29. aug 2011

@lodgermaniacka nie teutoniu som predala.bee+ si zatial necham.co bude ,ked nam deti dorastu????co budeme kocikat? 😠 😠

lodgermaniacka
29. aug 2011

@kilian pridu dalšie 😀 😀 😀 😉

kilian
29. aug 2011

@lodgermaniacka no tebe mozno ano,ale u mna uz nehrozi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠

lodgermaniacka
29. aug 2011

@kilian preorientujeme sa na niečo ine 😉

kilian
29. aug 2011

@lodgermaniacka das mi potom tip na co..... 😝

lodgermaniacka
29. aug 2011

@kilian my sa prestaneme kočíkovať prví, takže potom napíšem 😉 😎

kilian
29. aug 2011

@lodgermaniacka ok. 😀 😀

xmarg04
29. aug 2011

Ahoj holky, dneska jsem nahodou narazila na tohle, pokud uz to tady neprobehlo...😉

http://shop.annaviktorie.cz/index.asp

A jinak maji slevy i na dalsi Bugaboo doplnky...😉

evitaa777
29. aug 2011

Ahojte baby,uvazujem o kupe Bugaboo tasky,ale vraj sa klze dole :( ako sa tam prosim pripina?dakujem

bejby29
30. aug 2011

@kilian v Rakusku neexistuju zarucne listy? Ale ano, Rechnung je tvoj zarucny list.. Mas na vsetko zaruku dva roky.. Staci len blok z pokladne doniest. Ja som reklamovala v roku 2008 Bugaboo Bee lebo mi ho dali s krivou strechou {kupovany v Dohnal| a v pohode.. Akurat, ze ja Dohnal nemusim co sa tyka kocikov, nie su moc radi, ked reklamujes.

kilian
30. aug 2011

@bejby29 to viem ,ze blok je aj zaroven zarucnym listom,ale ta pani to nevie pochopit,co odo mna kupila kocik! 😠

opicaskorica
31. aug 2011

ahojte baby, mam par otazok - som tu nova: kedy ste kupovali kocik? ja som na 99% rozhodnuta pre bugaboo, ale rodit mam az vo februari. teraz na babytraderi maju akciu a zda sa mi, ze cameleony sa minaju... mam este pockat, alebo ho uz kupit, rozdiel v cene u nas je dost velky. ake mate skusenosti s babytraderom? postovne je zdarma, ci si nieco uctuju? dik za pomoc 🙂