Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

rellka
21. okt 2013

Dievčatá , aký fusak by ste zvolili do bugaboo bee so strieskou sunny gold? Čierny sa mi zda dost tmavý , páči sa mi celkom royal blue. Dnes som videla naživo Elodie petit royal a je uuuzasny...myslite , že by mohol byt aj ten ?

mecavi
21. okt 2013

@jsemnejkrassnejsi aky hladas?cierny ci grey?

jsemnejkrassnejsi
21. okt 2013

@mecavi černý 🙂

mahulenka87
22. okt 2013

kočky, aký máte nánožník na BGB šporťák? či stačí len fusak?

mahulenka87
22. okt 2013

dnes by mi mala prísť nová strieška na Buffíka 😀 potom hodím foto 😉

bobozoziliny
22. okt 2013

AHojte. Chcem sa spytat ake ine znacky fusakov/nanoznikov sedia na bgb?? Ja mam konkretne buffalo, ale akosi mi pride dost 100 eur dat za origos fusak.. Danke. 😉

ivett
22. okt 2013

@bobozoziliny nánožník se dá nechat ušít, jinak na prodej jsou jen nějaké univerzální, např. od Emitexu, ale podle mě moc dobře nesedí...co se týče fusaků, mám u BGB zkušenost s originálem, lodger bunker a elodie details, všechny sedí ok, nejlíp sedí samozřejmě origoš, ale ta cena je šílená, to máš recht...

wilsonka
23. okt 2013

daka overena stranka, chcem kupit yoyo babyzen. dik

catherine214
23. okt 2013

@bobozoziliny ja mam ed, a mala som lodger, jukni bazar isto zozenies nico pekne

floress
23. okt 2013

@lencuskac paní co to šije je asi slovenka, že? a za kolik to šije? jsou bozi!

valik
23. okt 2013

Ahoj Holky, poradíte mi některá ohledně Buffíka a stupátka pro větší dítko? Pasuje k němu ten skate z Cama? A jak je to složité na namontování a odmontování? Dávám dcerku dvakrát týdně do školky a zatím jezdíme na kolobajdě s madlem, ale za chvilku se malý narodí a já bych dvakrát týdně školku chtěla zvládat i s kočárkem, ale dcerka je malá (2 a půl) a jít s ní úplně pěšo nemá význam, protože by furt sbírala kameny a tak… 🙂 A na osm bychom to nestihly… Ve dvanáct jedem zase zpět a to je pro změnu zralá do postele…A prostě neujde. Ale zároveň nechci mít stupátko na Bufíkovi pořád. Prostě jen ty dva dny školkové. Tak jsem zvědavá, jak rychle se dá namontovat a zase odstranit, pokud vůbec pasuje na Buffa… Dík za všechny poznatky…

pa_mi
23. okt 2013

baby mam otazku k bgb cameleon - boli sme pred v podstate rozhodnuti, ale manzelovi prekaza, ze dieta nie je rovno - rovna plocha na ktorej lezi ked ho dame v sportaku do lahu, ale ze ta plocha ostava taka "sedackova", dufam ze chapete co myslim - neprekaza to vam, alebo detom?

luciahol
23. okt 2013

@pa_mi presne toto sa aj mne na ňom nepáči a to je asi to jediné... dieťaťko ako keby nespalo na rovnom..

stanislava30
23. okt 2013

@pa_mi
@luciahol spíš naopak, dítě zůstává v přirozené poloze, váhu těla má rozloženou na kyčlích, oblý tvar sedačky zajišťuje široké sezení (stejně jako se teď hodně diskutuje s klokankama, že má mít dítě široký posed), když dítě usíná nebo odpočívá, tak mu tvar sedačky zajistí perfektní oporu celý zad a dítě neujíždí do stran a neláme si hlavičku (nevím, jak to dobře popsat). V obchodě nám říkali, že hodně rehabilitačních sester bylo z té sedačky naopak nadšené, a snad i nějací lékaři. A když doma odpočíváš, tak si taky zvedneš nohy a sesuneš se v křesle. Aspoň nebudou mít křečové žíly 😀

kacka66
23. okt 2013

@stanislava30 Přesně tak.Já jsem si to také hodně zjišťovala,než jsem tenhle kočárek koupila a všude byli za jedno,že je to tak pro dítě lepší.Nakonec jsem se jela poradit i za kamarádkou rehabilitační doktorkou a ta mi ho jednoznačně schválila.Prý je rozdíl mezi tím,jak spíme v noci a jak přes den.V noci by mělo bý miminko na rovném,ale naopak přes den by mělo mít nožičky mírně nahoru.Takže jsem ho koupila a obě moje holčičky v něm spokojeně spinkaly a nebyl žádný problém 😀 .

andrea999
23. okt 2013

@pa_mi
@luciahol tento korýtkový sed je ideálny pre dieťa okolo 6 mesiacov,ked už nechce ležať,ale nevie ešte sedieť...
v kočíku s polohovatelným chrbátom nesedí,ale padá do strán čiže z ortopedického hladiska neni o čom 🙂

pa_mi
23. okt 2013

@stanislava30 @kacka66 @andrea999 dik baby, budem doma lobovat dalej 😀 😀 😀

jenny.kay
23. okt 2013

@pa_mi Korýtkový sed se mi nelíbil, dokud jsem neotestovala na vlastním dítěti. Rozdíl ve spokojenosti (u mě i dcery) oproti sporťáku do lehu minimálně 100 %. Z uřvaného nespokojence náhle šťastné dítě, kterému se v kočárku zase líbilo. Musím na rovinu přiznat, že tenhle tvar poskytuje dítěti opravdu mnohem lepší oporu. A pokud jezdila dcera občas vleže v golfkách (moc nechtěla, prostě se jí to nelíbilo), tak si stejně nožky hodila přes madlo a měla je nahoru.

pa_mi
23. okt 2013

@jenny.kay wau, to by som inak necakala

jenny.kay
23. okt 2013

@pa_mi No, já byla taky překvapená, ale okamžitá změna byla patrná už v obchodě při zkoušení kočárku, kdy se malá uvelebila, nasadila šťastný úsměv a už odmítla z kočárku vylézt 😀

pa_mi
23. okt 2013

@jenny.kay no tak nekup to....co by sme pre drobcov neurobili vsak?

lentila.g
23. okt 2013

@valik namontovanie a odňatia je behom 5s fakt super ale ci sedí na buffa neviem my mame na Cam a bee

valik
23. okt 2013

@lentila.g Děkuji za info, tak to je fajn, že je tak rychle k namontování - to by nám fakt splnilo účel. Možná mi poradí prodejce, jestli na Buffa taky pasuje...

stanislava30
23. okt 2013

@valik ale jde -)

januska7k
23. okt 2013

@stanislava30 prosím ťa toto vajíčko pasuje na cam áno???Ďakujem veľmi pekne🙂 https://www.modrykonik.sk/market/autosedacky/25...

valik
23. okt 2013

@stanislava30 Jééé, díky!!! Tak to je super. Moc děkuji za info i za fotku.

stanislava30
23. okt 2013

@januska7k ano pasuje, musíš mít dokoupené adaptéry ke kočárku na Maxi Cosi. Jen ta cena mi přijde podezřele nízká.

januska7k
23. okt 2013

@stanislava30 no veď práve, tiež sa mi nezdá tá cena.... 😒 lebo rozmýšľala som že ho kúpim, ale cena..no neviem neviem..čo by si mi poradila??radšej nekúpiť asi čoo??alebo osobne ho ísť pozrieť...

stanislava30
23. okt 2013

@januska7k uričtě bych si jí nenechala poslat poštou, ale raději bych volila osobní předání. Myslím, že je cca 3-4 roky stará, ale je mi to hodně podezřelé. Očekávala bych cenu okolo 2 000,- Kč cca 77,- €.

januska7k
23. okt 2013

@stanislava30 asi sa teda vykašlem na to 😒 ale zase nechcela som kupovať novú, len sa bojím takto kupovať keď newiem čo a ako... 😒 čo som tu pozerala bazárik tak sú tu ceny aj okolo tých 30€...