Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
29. apr 2011

@bebel ten cameleon krasa 😵 😵 😵 bee+ ma sklamalo 😒 škoda že nedali čiernu konštrukciu ☹

bebel
29. apr 2011

@padielko vo fotkách na FB fan site BGB. 😎 Nie na ich nástenke. 🙂

bebel
29. apr 2011

@lodgermaniacka aj mňa.... 😎 podľa mňa to ešte majú v zálohe ako ďalší highlight na budúci rok. 😉

ellysa
29. apr 2011

@bebel eeeeeeee, ako vystrihnuté z 80. tych rokov, nič moc teda

duplicka
29. apr 2011

no strieska na plusku je ok,len ta deka 😕 nejak az tak neladi 😕 😕 😕 a cam je fakt krajsi, som zvedava ci daju plusko na ciernom 😉 😉

henri001
29. apr 2011

@bebel 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 bee misssoni aaach 😝 spon tu decku by som scelaaaaa 😀 🙂

brendda
29. apr 2011

@bebel já nevím...jako hezký to je..........ale já mám ŕadši trochu víc elegance.Barvy hezký,ale ten vzor fakt jak 80.leta a ty zrovna nemusím........

brendda
29. apr 2011

@bebel ta deka- takový nosila moje máma šaty a snad jsme měli i přehoz na sedací soupravu v těch 80letech 😀 😝

zajo79
29. apr 2011

@bebel jeeeeeeeeeeeeeeej. nadherne to je. ktovie ci sa bude dat kupit len potah.... mal by sa, nie???? budem znuchavat, kedy sa zacne predavat...

brendda
29. apr 2011

@henri001 to není možné,že vypadáš 2.měs. po porodu takhle kráááááááásně.Já snad přestanu žrát to sladký 😀

zajo79
29. apr 2011

mne sa to paci, na cameleone. bledy potah nechcem, rozmyslala som nad denimovym a aj paul frank. a pozerala som nieco farebne - to je presne to, ze to zladim.

zajo79
29. apr 2011

a na zimu cierny sametovy elodie details fusak...uz to vidiiiim

hojda
29. apr 2011

Holky pokukuju po Bugaboo, jen mi u něj není jasné, jak je to s polohováním nožiček???? A jak vypadá s těmi většimi kolečky? Nemůžu to nikde najít☹. Díky.

dorotkaa
29. apr 2011

@zajo79 urcite aj aj, ja ju mam...

seki
30. apr 2011

@barboramarek dik 🙂

improvizacia
30. apr 2011

Baby, kde vo Viedni prip.za hranicami je mozne kupit prislusenstvo k bee plus? Ak viete, tak pls link na predajnu, lebo tam budem musiet najprv zavolat, ci maju v ciernej. Prip. kedy chcete ojednavat cez net? Uz surne potrebujeme podlozku, pretoze mala sa smyka a rozhodla som sa pre original, ked tie pinkie nie su 100%ne vhodne.

padielko
30. apr 2011

inak som zvedavá na cenu, ktorú v júli dajú v babyparku na tú missoni limitku 😀 😀 😀

padielko
30. apr 2011

baby, ktoré ste už s Bee cestovali lietadlom pls. poraďte, oplatí sa investovať do BGB prepravnej tašky alebo mi bude stačiť niečo iné??
@improvizacia ja mám podložky z babycare.nl 😎

leishmania
30. apr 2011

@padielko pred 2 tyzdnami sme cestovali s bee lietadlom a nemali sme ziadnu tasku na nho, ani nam ho nejak nedoskriabali, odovzdali sme ho az pri lietadle

padielko
30. apr 2011

@leishmania díky za info 😉

leishmania
30. apr 2011

@hojda polohuje sa cela sedacka, nozicky zvlast nie.. zimne kolesa tu je fotka z netu http://s259.photobucket.com/albums/hh281/missyh... a jednu mam aj ja v albume, ale neni tam vidno cely kocik

redlove
30. apr 2011

Holky, prosím Vás, mám koupený (jární/letní) fusák Urban - http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/fusaky-a-p... , má se vzadu u hlavičky zaháčit za sedačku, aby držel, ale nejde mi u BB+ tam zaháčit, protože tam má BB+ hned stříšku a mezi ní není žádná mezera a nic. Máte někdo podobný nebo stejný fusák? Jak jste ho upevnily? 😎

tanija133
30. apr 2011

Ahojte kocky ,som sa rozhodla ze aj ja si idem splnit moj sen,a kupim si Bee plus....tie co ho mate, kupili by ste si ho znova? kde je najlepsia cena, okrem babycare? Kolko stoja v Babyone v SCS? U nas ich zacali predavat v http://www.kocikomania.sk/kocikomania/eshop/1-1... , za 560 E, co nie je zla cena...Hm????Co si myslite?

cherryblossomgirl
30. apr 2011

AHojte dievcata, akym sposobom ste upevnili madlo na konstrukciu bgb bee? nam sa stale posuva dole 🙄 urcite ste to uz riesili. Dakujem za pomoc

hviezda22
2. máj 2011

kočky predavam kočík, kupcu už mam.........a tato nova čierno-zelena strecha aj s podložkou je na predaj, čierny material nie je bavlna, je ovela kvalitnejši, krasny................
podložka je dlha ako sedacia časť, dole ma dokonca taky lem, aby ta druha strana nevytrčala, hore su gumky na uchytenie pod budičkou
viac cez IP, cenu skuste navrhnuť

fordemirka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zajo79
2. máj 2011

nasla som peknu situ striesku, mali ju na frog.. pojde aj na cameleona?

lentila.g
2. máj 2011

baby mam na vas otazku, mam bug.cam. a maly mi v nom uz nechce lezat v hlbokom lozku, tak som kupila bug.bee+ a tam sa mu v polohe lahu velmi pozdava, lenze on ma len 11 tyzdnov a ta novorod.vlozka je mu mala, myslite ze ked mu tam vlozim zavinovacku s kokos.vystuzov ze by mu to nemalo ublizit na chrbat ze nie je v uplnom lahu?
dik

zajo79
2. máj 2011

@lentila.g 11tyzdnove babo ma byt v hlbokom kociku... akoze nechce lezat???

lentila.g
2. máj 2011

@zajo79 no ja by som bola najradsej keby tam chcel byt, len on proste nechce lezat v polohe vodorovnej, vsetko mame vyvysene, a jedine vtedy bude lezat keby som isla na dvoch kolesach, on ma upchaty nos uz 5 tyzden a vyslovene ho to dusi, uz som skusala ho dat tam aj ked zaspi, a akonahle zisti ze je rovno tak plac, uz som vyslovene zufala, a volba autosedacky mi pride horsia, ale samozrejme ze mu nechcem ublizit, preto sa pytam, ci volaba bee + v tomto veku nie je lepsia