Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

lodgermaniacka
4. apr 2012

@pallacinka nie nenašla 😉 zatial tu striešku nepoužívam, tak ak objednaš a prišla by ti zpredu tyrkysova, tak rada vymením 😉 🙂

tanija133
4. apr 2012

@lodgermaniacka skusim sa spytat jednej mojej kamaratky, ona ma dievca a ma taku chlapcensku, tiez chcela vymenit.....ale asi to tu necita....ak to s palacinkou nevyjde... 😉

skripova
4. apr 2012

@cicushka bugaboo určite nieje tuctovy preto ho ma vela ludi v zahranici lebo ho použivaju aj svetove hviezdy je uzasny a ziadny iny by som ani nechcela fakt odporucam cameleon a bee plus su to luxusne kociky ostatne rady s bugabaa su stare a niesu bohvie ake
@lusinta
@jess a on stoji OD 1100 eur do 2500 podla vybavi kocika 😀 moj bol skoro za 2000eur

kilian
4. apr 2012

@skripova co stoji od 1100€ do 2500€?

daikas
4. apr 2012

@lodgermaniacka mozem pridat foto mojej missoni striesky, ale modry cikcak vpredu nie je, ale oranzova, zelena, zlta, fialova..

home1
4. apr 2012

@skripova
@tanija133
@lodgermaniacka je toto prehnana cena? 😕 https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/tdco/pre...

@daikas srdečne GRATULUJEM k tehulkovaniu 😵 😵 kedysi sme si písali o concorde neu 😉 prajem krásne bezproblemove tehu 😵 😵

mici111
4. apr 2012

@home1 no podla mna je hodne premrstena..ja som svoje bee, tiez kupovane maj 2011 predala za 430 eur s ruzovou strechou, oranzovou strechou limitkou plus dazdnik pouzivany, cup holderom, hacikmi..tiez bolo v 100% stave, bez skrabanca..to sa ti viac oplati kupit novy..
http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-bee-c-34_106...

home1
4. apr 2012

@mici111 dakujem,aj som si to myslela 😉 aj ked k tomu dáva aj slnečnu striešku a madlo..aj tak sa mi to zdalo trošku viac... tiež som videla pluska okolo 400eur použivane..... a keby som kupila čisto novy-aj tak môžem ešte natrafiť na tu seriu kde vibrovali kolieska alebo to už bola staršia seria? 😕 bojím sa že ked si objednam čisto novy a kolieska budu vibrovať-že ma asi porazí 😅 😠 ale zasa to sa mi môže stať aj pri používanom 😒

home1
4. apr 2012

@mici111 a prečo si ho predala? 😕 nebola si s nim spokojna,či si len chcela zmenu?

mici111
4. apr 2012

@home1 no hej, dava k tomu slnecnu striesku, ale co ja viem, mojej ta strecha vadila..pouzivali sme ju iba ked spala, vtedy bola super 🙂 inak sme ju nosili stale stiahnutu dozadu..s tym vibrovanim ti neviem povedat, ale co som pocula baby co teraz objednavali, tak im automaticky pribalili aj tie lepiace kruzky..a co som videla, ze niektore kocky tu predavaju stare bee po 400 eur a vyssie 😕 😕 😕

daikas
4. apr 2012

@home1 dakujem pekne, si zlata!🙂

mici111
4. apr 2012

@home1 my uz moc nekocikujeme..mala som vtedy tri kociky doma a nechala som si len golfky peg perego si, tie nam na to nase kocikovanie staci..a mala som pocit, ze malej sa tam uz nespi pohodlne, aj ked na spanok uz von nechodievame, ale niekedy sme prinuteni..sicko mi pride na spanok omnoho pohodlnejsie..ale to sa tyka vacsich deti, moja mala vtedy 20 mesiacov..inak som milovala ten kocik, ked teraz niekde vonku vidim bee, aj slzu vyronim za svojim 😀 😀 😀

daikas
4. apr 2012
tanija133
4. apr 2012

@home1 to je brutalna cena podla mna, nech sa na mna nikto nehneva, ale niekomu dobre sibe....na Bee + opotrebovane je otimalna cena 400-440 E....no aj ked je k tomu slnecna strieska aj madlo...aj tak je to vela....Madlo nove stoji 15 E...a my slnecnu striesku tiez nemame, ani ju nepotrebujeme, strieska je iba stiahnuta....to si radsej kup nove..a vyjde ta to lacnejsie ako toto tu... a Za stare BEe, 400 E? no niekto je velky optimista... 😀

skripova
4. apr 2012

@home1 no su drahe ale ma ho novy pouzila ho par krat a uz dala 200eur dole ☹

home1
4. apr 2012

@tanija133 😉 zrejme kupim nove..ked vidím ake ceny chcu za používane ☹ ☹ 😖 čo mi dala link mici111 tak tam je bee plusko za 499eur nove 🙂 len ešte som to všetko nepreluskala že čo vyjde poštovne a kolko im to trva..... keby niekto predaval malo používane okolo 400eur-kupila by som aj take... no a veru hej-všimla som si že tam niekto predava aj stare bee za 400eur a ma kooopec zaujemcov,len neviem či to boli zaujemcovia typu-mám zaujem 😀 😀

lodgermaniacka
4. apr 2012

@daikas pekná 😵 😵 😵 len ak by som s niekym riešila vymenu budem na SK až buduci týžden, nebudem od zajtra na nete asi vôbec 😒
@home1 to je vysoka cena 😒 su tie doplnky drahe, ale tolko by som nedala..

boska79
4. apr 2012

@lodgermaniacka ako foto?

boska79
4. apr 2012

@tanija133 alebo skor si mysli, ze sa niekto kupi aj tak.... bee ako bee+... kto to nepozna... aj take sa moze stat 😅

lodgermaniacka
4. apr 2012

@boska79 čo myslíš? jade? nestihla som ☹ po sviatkoch

home1
4. apr 2012

@skripova ako 200eur dole?ked ho teraz predava za 530eur-predtym chcela 730? 😕 viem že nove kočíky rychlo stracaju svoju cenu a velakrat idu majitelky pod cenu len aby predali...hladam aj malo používany bee plus-preto som sa tu pytala že či neni ta cena prehnana alebo ok... bud dam za novy 499eur alebo za malo používany okolo 400eur.... nevedela som po čom idu tie slnečne striešky a madlo-tak som sa pre istotu spytala aby som si vedela spraviť obraz či je to dobra cena...

boska79
4. apr 2012

@lodgermaniacka ok, nevadi. aspon ma to nedrazdi... 😀 pekne sviatky zelam

lodgermaniacka
4. apr 2012

@home1 k novemu si musíš priratať poštovne 😉 ale aj tak by som za jazdene cez 500 nedala 😎

tanija133
4. apr 2012

@home1 na tej stranka vyjde postovne za jeden kocik 25 E....radsej nove a striehni potom na nejaku pouzitu slnecnu striesku, ak by si ju velmi chcela....To stare Bee ,mozno to boli zaujemcovia, ktori sa pytali a mozno nerozumeju tomu ,ze stare Bee a nove Bee +...alebo mozno pisali o znizenie ceny...ale ten kocik je uz tam poriadne dlho.... 😉

home1
4. apr 2012

@daikas ten kočík je jeden velký úúžas 😵 😵 😵 ešte viac som zalubena 😅 a Karolinke svedčí 😉 kolko ma na fotke cm?

pallacinka
4. apr 2012

@lodgermaniacka Dufam, ze niekoho co najskor najdes, aby ma ta tvoja strieska nepokusala 😀

pallacinka
4. apr 2012

@kilian @duplicka Skusim vytiahnut, dakujem za radu. Ja som si len pamatala, ze sa ma vytiahnut iba pri vacsich detoch tak mi to ani nenapadlo, ale mate pravdu, bude jej tam urcite lepsie.

pallacinka
4. apr 2012

@daikas Jeeeej, co sa tu ja nedozviem, to je nadherna novinka, z Karolinky bude velka sestricka! Z celeho srdca vam gratulujem a krasne tehulkovanie prajem 🙂

skripova
4. apr 2012

@tanija133 ahoj maš madlo na bee+ ?porad mi prosim kde to kupim alebo ake

kilian
5. apr 2012

@home1 neviem o akych 200 €ide,co dala podla @skripova predavajuca dole,ale jednoznacne dala predrazenu cenu.