Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

pallacinka
8. máj 2012

@kilian Dakujem, takze v podstate ak nepotrebujem extra hruby a chcem ho do bee + tak nemusim mat novy, ano?

lentila.g
9. máj 2012

@pallacinka ja by som volila ten novší typ,krajšie sedí v kočíku,hlavne v bee,ja som mala aj aj ale je to esteticky a Myslim že aj funkcný dost rozdiel

bebel
9. máj 2012

@pallacinka je veľký rozdiel v materiáloch...nový je neporovnateľne lepší 😉

pallacinka
9. máj 2012

@lentila.g @bebel Dakujem za rady, musim si to nechat vsetko prejst hlavou a rozhodnut sa, horsie je, ze v tychto veciach ma hlava u mna velmi male slovo 🙂

hanahana7
9. máj 2012

ahojte baby, prosim vas pekne viete mi poradit, oplati sa mi kupit podlozka do beecka -chcela by som to kvoli tomu ze ho chcem brat na dovolenku a teda nechcem aby mala bola na ciernom podklade (ze horko) a teda super je ze ked sa zaspini od jedla nemusim cely potah prat, len podlozku..a zaujima ma ci sa naaahodkou nebude na tej podlozke viac potit(chrbatik) alebo teda je to jedno..ci sa spoti s alebo bez podlozky? a dolezita vec , ktore podlozky dobre sedia na bee plusko?? lebo myslim ze sa tu davno riesilo ze predavaju nove a stare podlozky tusim??? ze jedny zle sedeli.. a nesedia aj do Camu?(ci to uz by som moc chcela???) dakujem velmi pekne ak si niekto najde cas a energy na mna.. 😉
a doplnkove otazky 🙂)) co davate na strechu na dovolenke..nejaku clonu? kamoska mi fcul poradila brio clonu taku pripinaciu..a snad neolutujem ak si bee zoberem k moru..lebo cameleon je sice pohodlnejsi ale asi hovadko na cestovanie..do lietadla..bee este nepouzivam aj ked mala bude mat rok..este nechodi.este mi pripada krpata do beecka..resp.chcem -mam potrebu si tam zohnat madlo najprv...

duplicka
9. máj 2012

@pallacinka 😉 😉 urcite odporucam novsi model, ako pise bebel je kvalitnejsi🙂)) a lepsie sedi v plusku🙂))

home1
9. máj 2012

@duplicka
@bebel
@lentila.g ahojte,daju sa niekde doplnky na bee plusko zohnať lacnejšie? napr.držiak na flašku som našla za 25eur,zohnali ste lacnejší? A poradťe,je lepší slnečník na bee alebo ta slnečna clona?neviem ktore z toho kupiť...ešte aj striešku by som chcela a niaku tu podložku-neviem či je lepšia orginal alebo si dať ušiť 😕

duplicka
9. máj 2012

@home1 ja mam len tu slnecnu striesku striebornu, nemala som ani drziak a ani slnecnik, podla mna ta strieska je super na leto🙂)))), len je to taky material,ze sa dost rychlo osucha 😒 , ale funkciu splna stale 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

home1
9. máj 2012

@duplicka mam striešku off white,ale stale vaham či kupiť tu clonu alebo slnečnik,oboje nechcem 😒 všimla som si že ta clona sa rychlo zošucha,škoda že to niak nedomysleli aby bola stale pekna 😵

pallacinka
9. máj 2012

@home1 @duplicka Ja mam nakoniec oboje 🙂 Najprv som mala slnecnik, no netienil mi dostatocne a mala nedokazala zaspat, okrem toho mi vadi, ze prekaza v skladani a vzdy ho musim dat dole (aspon ja to tak robim, je na to nejaky trik?). Strieska je super, sice nie je super krasna, ale zda sa mi praktickejsia.

ivett
9. máj 2012

@hanahana7 nevím který model je novší nebo starší, já mám asi tu starší, protože na stránkách prodejců už nacházím jen tuhle http://www.babypark.cz/oboustranna-vlozka-bugaboo a když jsem si tu svou kupovala, je taková kulatější bych řekla, tak jsem měla i nabídku na tuhle novou a když jsem porovnala fotky, tak ta předchozí seděla do Bee+ daleko líp už na pohled...takže mám tu a jsem s ní spokojená, mám off white, už ji máme jako prase 😀 takže jsem ráda, že ji mám, protože jinak bych musela prát potah...podložku se zrovna chystám prát a bude zase jako nová...určitě je to praktická věc...mám i sluneční stříšku s tou clonou a i slunečník, no zatím nepoužívám ani jedno, stříšku prodávám, ta je úplně nová a nevyužiju ji, slunečník na dovču asi vemu, ale pochybuju, že ho použiju,malá chodí a v kočáru moc nebude...

home1
9. máj 2012

@pallacinka dakujem za odpoved 😉 a kde si tieto doplnky kupovala? a ked si si pripinala slnečnik,nemaš na tom mieste doškriabane od neho?

duplicka
9. máj 2012

@pallacinka presne krasne tieni, ale superkrasna nie je 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉 , vidis to ma nenapadlo,ze slnecnik musi ist dole ☹ ☹

martinano
9. máj 2012

@home1 @duplicka presne ako @pallacinka musi ist slnecnik dole tym padom sa aj ta konstrukcia skor doskriabe,ale moj manzel mi daval poucenie minule,ze treba to dat na rucku,ked sa povysunie, ze tak dole nemusi ist ani slnecnik ani drziak na napoje,len eviem ci tam nejaky adapter sadne neskusala som

martinano
9. máj 2012

@hanahana7 toto je napriklad starsi typ, sedi lepsie
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/tkm7/bug...

lentila.g
9. máj 2012

@home1 ja si doplnky objednavam z Nemecka,ale tam je 20€ postovne,ale ja kupujem zväčša viac narazovo 😎
Ja mám slnečnik a striesku malému úplne sťahujem kvôli výhľadu,lebo on nema rad pred sebou veci ani hračky čo mu bránia vo výhľade ale baby si tu slnecnu clonu pochvaluju
@hanahana7
Ja org.podlozku nemam,že ten starší typ sedel lepšie do bee lebo novy je aj do cam.aj don.
Žiadnu clonu som nemala na kociku na dovolnke vždy som si dala kociar pod slnecnik
Ja som mala malého na dovolenke v bee ako 6 mes.a pohoda,cam.trepať do lietadla som nemala nervy a navyše presuny po dovol.letoviskach boli jednoduchšie s malým kociarom

home1
9. máj 2012

@lentila.g hmm,a je to tam o dosť lacnejšie,ak ked si zarataš to poštovne? to sa asi fakt oplatí len ak nakupuju viacere alebo jedna narazovo viac vecí....ja chcem (asi) čiernu striešku,vaham či tu alebo pink,slnečnik (alebo) clonu a podložku neviem či su dať ušiť na mmb alebo kupiť original 😒 a aj ten džiak na napoje...

lentila.g
9. máj 2012

@pallacinka slnecnik musíš zakaždým zložiť

pallacinka
9. máj 2012

@home1 Slnecnik som kupovala spolu s kocikom z Holandska a strieska sa mi pritrafila tu v bazariku 🙂 A kocik z toho drziaka nastastie doskriabany nie je, uvedomila som si celkom skoro, ze nam ten slnecnik az tak nevyhovuje. Keby som ho ale daval casto dole a spat tak si viem predstavit, ze by si to konstrukcia odniesla.

pallacinka
9. máj 2012

@lentila.g Skoda, ze to neporiesili nejako inac ☹ Ja tu striesku mam zatiahnutu iba ked zaspava, ked sedi tak jej vo vyhlade nezavadzia.

ivett
9. máj 2012

já teda nesundávám držák na pití třeba vůbec, a myslím, že i slunečník se nemusí sundávat, ale ozkoušeno nemám, resp. na dovči loni jsem na Bee měla univerzální slunečník, ten jsem sundávala, ale držák jsem tam měla pořád a nemusela ho sundávat a šel složit i s ním...
určitě líp sedí ta předchozí podložka...
mě osobně vadí přendávání těch stříšek, sama mám doma krom té stříbrné ještě off white, pink a jade green a stejně vozím jen jednu - pink...tu off white si nechávám na dovču a zelenou jsem měla asi týden, mě nebaví to převlíkat a stejně tak by mě nebavilo převlíkat tu stříbrnou, protože se mi osobně na kočárku nelíbí a tak radši mám set doplňků v off white - stříška, slunečník i podložka a s tím si na dovči vystačím 😀

duplicka
9. máj 2012

tuto maju tie tyce co su v strieske a to je uz prehadzovanie uplne jednoduche http://www.babycare.nl/bugaboo-canopy-wires-bee...

pallacinka
9. máj 2012

@duplicka To je super napad, tiez mam problem, ze mam vela striesok a este asi nejake pribudnu 🙂

duplicka
9. máj 2012

@pallacinka 😉 😉 😉 😉 a si spokojna s pluskom? u nas momentalne naj kociarik 😉 😉 😉 😉

ivett
9. máj 2012

já už nad tím uvažovala taky, že bych si dokoupila aspoň jedny ty lamely, ale ani tak mě to asi nebude bavit 😀

tanija133
9. máj 2012

@home1 napr. drziak na pohar zo Slovenska za 19,95 http://www.kociky.sk/rozsirene-vyhladavanie/bug... ,tam na stranke maju aj podlozky ale tie novsie.....a slnecna clone ja podla mna praktickejsia, aj ked ju nemam..... 😉

pallacinka
9. máj 2012

@duplicka Veru som, a co je dolezitejsie, aj muz je s nim spokojny, a to sa u nas len tak lahko nevidi 🙂 TIez ho casto vyuzivame, sem tam vyvetrame aj Brio, ked vieme, ze bude mala spinkat alebo ideme do terenu, no vacsinou berieme beecko.

home1
9. máj 2012

@tanija133 dakujem krásne 😵 😉

tanija133
9. máj 2012

@home1 ake si kupila Bee? nove? ci ojazdene? s akou strieskou?

home1
9. máj 2012

@tanija133 ojazdene bee plus,strieška off white,pani vravela že s nim jazdila krátko a ma aj ine,kupovane v čechach,ešte v zaruke,sem-tam niaky škrabanček ale tomu sa vyhnuť podla mna neda aj ked človek dava na kočík pozor...zatial som spokojna 😵 len chcem dokupiť doplnky a hlavne inu striešku lebo táto sa bude rychlo špiniť 😅