Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

vianocnystromcek
23. máj 2012

@bebel diky pozriem to 🙂)

asimon
23. máj 2012

Ahojte...chcem sa spytat...nebude niekto objednavat kocik,bud z de stranky alebo holandskej...potrebujem ten skateik ku kociku bee+ a este haciky na tasku 😉

home1
23. máj 2012

Ahojte v BA (neviem nazov toho obchodu) kde predavaju bugaboo kočíky-maju ich aj na predajni že sa da hned kupiť?neviete kolko tam vyjde bugaboo bee plus all black?? 😕 našla som ho len na mmb za 666eur-dodacia lehota do týždna.dobra cena,alebo sa da kupiť aj lacnejšie? 😕 dakujem 😉

andrea999
23. máj 2012

@home1 v auparku ich nemajú a ani nevedia kedy budú mať...all black tam vyjde tuším 620
a dobrá cena je na my-babyshop.de za 599...

boska79
23. máj 2012

@home1 a cez my-babyshop.de ho mas bez dopravy. lepsia cena momentalne nikde nieje...

home1
23. máj 2012

@andrea999 hej?škoda,raz som tu tušim čítala že ich tam predavaju a sem-tam ich maju aj na predajni... 😒 hmm tak tých 666eur je potom vela 🙄 😠 620 je lepšie a 599ešte lepšie 😀 dakujem 😉

andrea999
23. máj 2012

@home1 no ved ja sa ho odtiaľ už nemožem dočkať 😉

sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
luly3
25. máj 2012

ahojte kočky chcem si kúpiť bugaboo mám 7 mesačneho chlapčeka je lepšie ten cameleon alebo už bee???? a ste s kočíkom spokojne???? mne sa páči viac cameleon ak ho niekto má písnite mi, ďakujem

face
25. máj 2012

@luly3 ahoj, já měla do jednoho roku Cameleona, pak jsme přešli na Beečko. Myslím, že by Bee už stačilo, ale jestli se ti chce investovat více a Cameleon se ti líbí, tak ho kup, určitě budeš spokojená 🙂

evelina55
25. máj 2012

Caute, kupovali ste bugaboo cameleon z internetu alebo z kamemenneho obchodu? kolko vas vysiel a co ste k nemu dostali?

ivett
25. máj 2012

@luly3 nejdřív si ujasni, co od koráču BGB chceš, pokud chceš golfky do města a nebudeš jezdit v terénu, stačí ti bohatě Bee, jeho výhoda je polohování zad do lehu zvlášť, ale zase nemá nožní opěrku...Pokud s ním chceš jezdit i přes drsnější terén, tzn. ne jen po městě, do parku, po doktroech apod., vol Cam, ale tam je zase nevýhoda, že je to vytvarované lůžko - korýtko, nedají se zvlášť polohovat nohy a záda, naklápíš celou skořepinu, ale zase je perfektně odpružený a když dokoupíš terénní kola, zvládne i hory 😉

janocka
25. máj 2012

@luly3 mam 8 mes. syna, kupovala som pre neho Bee+ a som velmi spokojna.

luly3
25. máj 2012

@ivett to vytvarované lúžko nieje dobré či????? no ide mi o to že mne sa golfky nepáčia s malíma kolečkama
a do bee sa mi zda malinky dosť maličký

ivett
25. máj 2012

@luly3 někomu to vyhovuje, mě osobně ne, vadí mi, že si malánemůže natáhnout nohy do rovna i se zádama, u Bee to jde, ale zase tam není nožní opěrka, což ale u malých dětí nevadí, protože je posuneš dál a leží narovném, určitě bych se nebála dát do Bee půl roční dítě, jde do lehu a čelem k tobě, nevidím v tom problém, navíc je do budoucna prostorný, do Cam většinou děcko v roce a půl už se moc nevleze...ale záleží spíš na tom, kde ten kočár cheš využívat, já bych šla do Bee, ale pokud nebydlíš ve městě a drncáš se s kočárem někde po polních cestách nebo rozbitých chodníkách na vesnici apod., tak bych radila spíš Cam...nejlíp je mít oboje 😀

luly3
25. máj 2012

@ivett nooo asi to tak vypadá že áno a v cam je polohovatelné na nožky????

ivett
25. máj 2012

@luly3 není právě, je to skořepina s vytvarovanýma nožkama i zádama a nedá se polohovat s ničím, jen to naklápíš celé v kuse...

mycats
25. máj 2012

Ahojte, musim vas tu pocitat trosku nech viem vsetky novinky 😀 😀 dufam, ze budu nove limitky a pocackame aj nase bee-cko 😀 😀

mycats
25. máj 2012

😀 😀 😀 sladke snicky v bee-cku 😀

mycats
25. máj 2012

@bebel skoda, ze taketo striesky nerobia na bee, nepohrdla by som 😀

mycats
25. máj 2012

@kalista a tvoj maly drobec v novom bee-cku je kde? 😀 😀 nech sa pokocham 😀 😀

kalista
25. máj 2012

@mycats 😉

mycats
25. máj 2012

@kalista ty si tusim tiez celu farebnu skalu kupila 😀 😀 😀 ja rozmyslam nad ciernou strieskou na zimu, ale zase na zimu chcem aj stokke a winter 😀 😀 😀

kalista
25. máj 2012

@mycats no to veru hej ja som momentalne spokojna. Som teraz prikupila denim sedak na Bee aj fusak denim a zasa mame pokoj na chvilu, ale jak sa poznam tak len chvilu. Malemu sa tusim aj lepsie spinka v Bee jak v Cameleone. Rano dal 5 hodin a teraz 3 😎 😎 😎 si to zatial uzivam 🙂 kym ho to neprejde

mycats
25. máj 2012

@kalista ja by som tiez pospekulovala, dufam, ze bude nieco nove 😀 😀

wenluxima
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patka1987
25. máj 2012

A existuje aj ina strieska na bee+ ako letna???

mycats
26. máj 2012

Baby, idem si po radu. Pouzivate bee-cko aj v zime? Maly bude mat v zime cez 2,5 roka. Mam ho nechat v bee alebo sa vratit spat k stokke?? @kilian @pallacinka @jessicax??? co si myslite?
aby mi neusiel ten krasny kozusinkovy setik co je na bazariku 😵 😵

kilian
26. máj 2012

@mycats ja by som si pre istotu nechala stokke.neviem,aky mate sneh cez zimu 😒

mycats
26. máj 2012

@kilian tu v nitre vacsinou ziadny 😀 😀 ale kto vie, nakoniec nasnezi ako v rusku 🙂
tato zima bola velmi tepla a sneh bol asi 3 dni 🙂 len ci aj tento rok tak bude??
ty si asi s bee po snehu nesla?