Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

peppapig
15. máj 2009

Ja jsem jen kukla obrazek, tak by toho vyrobce jsem necetla. je to Slovensko?

standu
15. máj 2009

ano dema je slovenska klasicka znacka

lul
15. máj 2009

a to sa moze? som zhrozena. nemoze bugaboo zalovat demu za opajcovanie?

janac
15. máj 2009

ted jsem na tu Demu koukala a musim rict, ze vypada fakt dobre 🙂 hlavne ta cena je neuveritelna ceskych 7700 Kc a to sportak s hlubokym🙂 to by me vazne zajimalo jak je to s kvalitou.... 🙂

kalista
15. máj 2009

ja som ho videla a sahla si nan 😖 hnusny material a neviem ci sa to nerozpadne pri nestandardnom pouzivani. urcite ta cena je zaujimava. treba skusit.
to, ze kazdy 2 kocik v BA je BGB Cameleon mi nikdy nevadilo. s nasim paul frank potahom som ho tu este nevidela a aj keby 😎

jeana
15. máj 2009

kal v stredu som 1.krat videla "Paul franka" v SCS v predajni...
vobec som netusila ze je aj takato verzia... este bola myslim nejaka velaka opicka ...taka zimnejsia verzia... neviem ci to patri k tomu... ale je to veelmi zlate 😵

cicushka
autor
16. máj 2009
standu
16. máj 2009

http://www.chipolino.cz/katalog/nahled_rush.html

tento mu je tiez dost podobny..... 😉
mne sa sice bugaboo nepaci nejak extra, ale musim uznat, ze je "svojsky stylovy" a velmi kvitujem tie limitovane edicie, tasticky, fusaky, nanozniky....krasne farebne kombinacie. uz nikdy v zivote nechcem kocik, ktory sa takto debilne polohuje....spia vam v tom drobci? sportiak myslim. mam kocik s tymto systemom a obavam sa, ci malej neskodim, ked nespi rovno......

zucha
16. máj 2009

jeana, ja som ho pred dvoma tyzdnami videla na Hviezdoslavovom nam. v BA. Na obrazku mi pripada krajsi, ako v skutocnosti, ale je to pekny ulet. Super, ze uz maju aj nieco take

slavica2
16. máj 2009

ciao babeny 🙂
janac ja som reklamovala priamo v holandsku a do 5 dni mi prisiel UPS nahradny diel 🙂 som velmi pokojna 🙂
komunikacia super, uz som to tu aj pisala
a co sa tyka ponosov na cameleona, nedam nan dopustit, ej to super kocar, lahky a funkcny.
jedina mala vada, som uz aj pisala do bugaboo v AMS je podla mna madlo, tazko sa dava dole.
a ta dema 🙂 to ma zarazilo...
napisem do bugaboo 🙂

saudi
16. máj 2009

ja som toho Paul Frank videla minuly tyzden v Auparku, moc studene farby na moj vkus, ale aspon nejaka zmena 😉

kalista
16. máj 2009

zucha, saudi) tak ak ste nas videli tak sa k nam aj ozvite 🙂 zucha ja som si aj myslela, ze si to ty len som si nebola ista 😎
cicush) perfekne Bee, velmi sa mi lubi 🙂 my sme nese Bee uy predali v ramci redukovania stavou 😀

a prosim vas co to tu riesite nejaku DEMU ci CHIPOLINO?

kalista
16. máj 2009

a inak co sa tyka paul franka tak ten potah si vybrala Lea a uz ho nechcela pustit z ruky. mne sa najprv moc nelubil, ale je to jej kocik. 😀

janac
17. máj 2009

slavica2 : a ty si jim tam do tohoHolanska posilala cely kocar na reklamaci ?

zucha
17. máj 2009

jej kalista, ja som ani nepozerala, kto ten kocik ma 😀 😀 😀 Boli sme obdalec. Mali sme zeleny potah a aj sedatko pre tu moju starsiu certicu. Inak to mas stastie, ze tvoja mala chce byt este v kociku. My sme posledne tri mesiace, kym sa narodilo babo na nom mali len hodene bundy. Ked sa mala narodila, normalne mi bolo luto, ze prichadzam o tak "luxusny vesiak" 😀 😅

elfa
18. máj 2009

Caute. Vcera som videla nazivo BGB Cameleon. A teda sokla ma sirka hlbokej vanicky. V decembri tam nezmestim 3 mesacne dieta s fusakom 😒 😲
Na dlzku je super, ale ta sirka je tak pre novorodenca.
My mame objednany BGB Frog, bordovy. A po mojom vcerajsom zisteni bude asi na predaj. Je cistonovy, bordovej farby, s prislusenstvom a cena bude urcite do 30.000. (u nas nekupite tuto vybavu za taku cenu).

yanna.o
18. máj 2009

Ahoj, jdu vám sem jen dát odkaz na video, které by se vám mohlo líbit 😀

Jen upozorňuji, že totéž zvládnu i s kočárem na houpacím podvozku, včetně skákání po schodech - seskákala jsem jich 82 😅 (ale na to konstruován fakt není, ale to asi žádný 😉 ), v eskalátorech taky najíždím plynule a stojím na všech 4.. Jen se neotočím úplně na místě kolem své osy, jinak na místě samozřejmě jo, to přizvednu jednou rukou a otočím to taky hodně rychle, ale otočná kola sedí na zemi furt, že jo 😝 😀 No a nemám přehazovací ručku, jen sedačku.. (ale do toho našeho šíleného terénu na denodenní ježdění já potřebovala velká všechna 4 kola), no a ta verze na pláž, jak se jede jen po dvou.. to je taková kravinka a musejí se kola sundat, vláčet s sebou... tak to taky nemám 😀 No a je to lehká buginka, golfosporťáček.. Můj kočár má asi 13 - 14 kg, bgb váží jak těžké golfáče, tak to je lepší na ovládání, byť za cenu toho, že je osekaný, aby takto mohl vážit (tím myslím vestavěné větrání, polohování zad a další obvyklé vychytávky). Přeji příjemné poježdění. Tak tady je to video 😉
http://www.stream.cz/video/13/78340-nas-milacek

Přečetla jsem jednu stránku a vidím, že se bavíte o typech podvozků podobných bgb, tak třeba ještě sportovní kočárek pikolo 😀
http://www.babyexpert.cz/produkt/sportovni-koca...
nebo nurse hello (to vypadá jak to chipolino)

yanna.o
18. máj 2009

Jinak taky chodím takovou rychlochůzí a neřeším, co mám v cestě, jedu si kudy chci (plynule z metra na silnici, ze silnice na drny, šutry a klacky do lesa) bez větší námahy a na rovině běžně s rukama v kapse. Taky je náš kočár prostornější, s větším úložným prostorem, určitě víc krytý, líp odvětraný a vhodný do nepříznivého počasí i do bláta, ale víc váží a je větší. BGB je zas menší, lehčí a skladnější, designový. Jsou to 2 naprosto odlišné typy, které se vůbec nedají vzájemně srovnávat. Všechno má svý.. 😉 On se stejně kočár využívá cca rok a půl (+ - jak u koho), takže je to tak nějak jedno, pokud to není vyloženě klump nebo těžký monstrum. Co má kola, to jede 😀

hanka23
18. máj 2009

Elfa, viděla jsi určitě vaničku k BGB Camelenon? Ta teda úzká není ani náhodou, porovnej ji s jinými kočárky. Je široká stejně jako normální hlubokáč s houpacím podvozkem, mám velké děti, tak jsem obcházela kočárky s centimetrem. Ve fusaku jsem tam měla 7-mi měsíční dítě a do všech stran byla velká rezerva 😀

yanna.o
18. máj 2009

jo a bohužel si nemůžu na kočár nacvaknout maxi cosi 😒 a nemám zvlášť korbu a sportovní sedačku, mám to přestavitelný polohováním zad a nohou, takový 2 v 1.

elfa
18. máj 2009

yanna, ano, videla som urcite cameleon. Nemate niekto zmeranu sirku tej vanicky? mne pride fakt strasne uzka 😖

kalista
18. máj 2009

ELFA 🙂 si si ista, ze sa ti tam nezmesti 3 mesacne dieta? moja 2 rocna dcera sa na sirku v pohode zmesti (minule bol u mna bratranec a mal na BGB hlboku vanicku a mala si do nej chcela silou mocou lahnut! nakoniec tam zaspala!!! 😝 nohy jej z nej sice trcali, ale zrejme mala pohodlie 🙂.
ZUCHA ja som si nebola ista ci si to ty a este som dozerala na Leu lebo ma bitkarske obdobie a prave si nasla nejaku obet 😠
inak ona sa rada vozi v kociku. aj ked to uz vyzeralo, ze ju do kocika nedostanem. nemam trpezlivost na motkanie sa.
ako sa malej paci sedatko?

elfa
18. máj 2009

no, kedze sa krpec narodi v septembri, to bude ok. ale celu zimu aj s fusakom.... no neviem. mam pochybnosti. A ked vidim svoju polrocnu neter, ktora sa tam nezmesti ani bez fusaku....
Ved, kiez by som sa mylila

kalista
18. máj 2009

? 😀 😀 😀

hanka23
18. máj 2009

Elfa, korbičku už mám schovanou, ale je to cca 33cm, podle rámu, který je stejný i na sporťáku. Mám taky srpnové dítě (august slovensky myslím 🙂 ) a byla tam do jara s fusakem 🙂 Hubená není rozhodně...
Neboj, široký je fakt dost.

elfa
18. máj 2009

mala si original BGB fusak? ake ine sa este hodia?

hanka23
18. máj 2009

Měla jsem tam Aesthetic, odepnutý ten spodní díl. Originál mám taky, ale do korby jsem ho dala párkrát. On jak je vytvarovaný do sedu, tak mi přišlo, že ho furt musím rovnat, aby mi dcera neležela na nějakém švu a netlačilo ji to.

janac
18. máj 2009

tusim, ze elfa Vas chce damy jenom provokovat 🙂 nedejte se 🙂

elfa
18. máj 2009

janac, netusis spravne. Nemam zaujem provokovat. pytam sa co ma zaujima. mas nieco k teme diskusie?

zucha
18. máj 2009

kalista, mala celkom na tom sedatku obsedi. Sice nie nejak zazracne dlho, ale na tie chvilky, ked sa potrebujem niekde rychlo premiestnit, tak je to v pohode. A ked mladsia place, este ju aj hojda 😵 Zlatucka je.
S tym sedenim v kociku. Teraz sme jej kupili este golfac, ze ak by nahodou. Prvy krat v nom sedela, ako prikovana, tak som sa tesila, ale po 5.razoch ma to nadsenie preslo. Obsedi tam minimalne. Hroza. Je taka neposedna, ze az. A uz jej nejak skor zacalo obdobie vzdoru, takze dostat ju tam a nebodaj aj priputat je hotovy zazrak.