Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

mitote
10. jan 2011

@leishmania jeste je cas nez dodelam Bc 🙂

leishmania
10. jan 2011

@lodgermaniacka jasne 🙂 ale aj pol roka je dost 😀 kolko si inak pouzivala vanicku?

lodgermaniacka
10. jan 2011

@leishmania my sme kočík kupili ked mal maly presne 3 mesiace, a bol v nej do presne 5 mesiacov, preto sa mi to zdalo kratko 😀 ale začal nam vo vaničke plakať, tak sme kočíkovali že jeden držal maleho, drhy tlačil kočik, tak sme prerobili športovu čast a bolo to super 🙂 maleho ale dodnes-ma 9m vozim v tej druhej polohe, nie naležato, ale ani uplny sed, podla mna je ta pre neho zatial najlepšia a on je spokojny

leishmania
10. jan 2011

@lodgermaniacka no uvidime kolko nas bubak vydrzi lezato...zatial je spokojny kym sa dostatocnou rychlostou hybe 😀 kym zaspi, potom uz mu prestavky nevadia

lodgermaniacka
10. jan 2011

@leishmania ešte je maličky 🙂 ja som tiež planovala používať vaničku do 6m, ale nešlo to

lodgermaniacka
10. jan 2011

študovala som od cca 80str. ako baby objednavali bee+, @osma ma v albume foto bee+ s madlom 😉 ešte som rychlo rozmyšlala nad letnou strieškou, vy čo ste ju mali a pužívali, myslím tu dlhú, až k nožičkam, je to dobra vec? dieťatko sa Vám tam nepotilo, ked bola zatiahnuta? viem že to je sieťka, ale aj tak, určite tam ide menej vzduchu

eimiky
10. jan 2011

@lodgermaniacka sa mi zda, ze maximilian ju ma, skus sa jej popytat, ak si ju este pamatas

lodgermaniacka
10. jan 2011

@eimiky dik 😉 už som sa pytala aj maxi, aj andrejky, odporucaju 🙂 🙂 🙂

ninnaricci
10. jan 2011

@lodgermaniacka ja si ju idem tiež objednať...ľutujem, že som neobjednala skôr...ale v lete ešte kočík hádam využíjeme 😉

zuzu205
11. jan 2011

@lodgermaniacka lebo ja vsetko predavam 🙂 toto mam uz 9 kocik za rok tak preto......teraz som si objednala bee tento tyzden mi ma prist tak som zvedava kolko sa u nas ohreje...........zatial si orbit nechavam...ale ked pride dobry kupca nech si ho berie..........aspon nieco zarobim 🙂))))

dastien
12. jan 2011

ahojte ja mam kocik bugaboo bee plus a musim povedat ze za tu cenu som cakala nieco ine.nieco lepsie co nehrkoce po namesti ako kocik za 10 eur.strasne.som totalne sklamana.mala som uz 10 kocikov ale tento je asi najhorsi .

duplicka
12. jan 2011

@dastien no mozno mas ten isty problem ktory som mala ja, bugaboo mi poslalo take lepsiac ekruzky a uz je to ok, skus si pozriet temu bee plus

a u mna je teda medzi naj

dastien
12. jan 2011

@duplicka a odkial si to objednala tie kruzky?

citinka
12. jan 2011

@dastien & @duplicka ja mam tiez problem (jediny) s bee+ a to ako pise dastien, ze mi hrkoce ako taka stara herka.
tiez som nazoru, ze za tie peniaze by to mohol/mal byt dokonaly kocik. doteraz som to neriesila (nahovarala som si, ze to je OK), ale ked to tu citam tak to asi ok nie je.
duplicka o akych kruzkoch je rec?

evikevik1
12. jan 2011

dobrý večer, prosím moc o radu.. mám bugaboo cameleon, nový, párkrát jetý, ale vrže, myslela jsem si že je to kolečko, ale asi je to brzda, ale je to teda hroznej zvuk, tento zvuk je pouze když zatáčím na jednu stranu a jde to od jednoho kolečka. Nemáte někdo podobnou zkušenost, případně co s tím?? Moc děkuji

hanahana7
12. jan 2011

@evikevik1 mas uplne odistenu brzdu??? uplne stlac zboku tu brzdovu packu...
a mas dobre nasadene kolesa? vsetko je dobre poskladane?papa

evikevik1
13. jan 2011

hanahana7: moc děkuji za reakci, brza uplně odjištěná, zkoušla jsem několikrát.. kolečka sedí, ale zkusm ještě jednou sundat a nasadit, ach jo, přijde mi to líto aby takovej krásnej kočár za tolik peněz vrzal při každým zatočení do jedné strany, nehledě na to, že mě to dost štve... ☹

duplicka
13. jan 2011

@citinka
@dastien zaregistrujte sa na stranke bugaboo.com , potrebujete vyrobne cisla, tie su na konstrukcii kociarika, napiste potom bugaboo spravu,ze mate tento problem a myslim,ze by vam mali bez problemov poslat to iste co mne. pripajam foto, toto mi poslali a zda sa,ze je ok 😉 😉 skusila som uz aj zrychlit s prazdnym aj obsadenym kociarikom a je to ok, dokonca som uz aj behala po snehu a pohoda, cize konecne uzivam plusko 😉 😉 normlane bez nervov, mam pocit,ze to nerobi na vsetkych. mozno by som na vasom mieste skusila presne na tie miesta nieco take nalepit napr nejaku hokejovu pasku hmm alebo nieco podobne. preto nam to hrkotalo lebo sa dotykal plast o plast a to vytvaralo tie problemy.

duplicka
13. jan 2011
emamamamu
16. jan 2011

holky nekupovaly jste nekde nahradni kolecka na stare bee? my mame to zadni nejake rozervane od kaminku (asi) a dela priserne zvuky 😒

lodgermaniacka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
carodkaa
16. jan 2011

Ahoj,můžu se zeptat na vnitřní délku hluboké korby BGB Cameleon?uvádějí 77cm a to je stejné jak u většiny kočárků a tak jejich korba mi přijde větší,díky za info! 😉

zajo79
16. jan 2011

mohli by ste mi prosim hodit do IP kontakt na pani, z ciech, co sije impregnovane striesky? dakujeeem

henri001
16. jan 2011

😀 kocky nemate niektora na predaj skejtik pre druhe deculo za cameleona 😕 😅 na baby trader uz nemaju ten zo sedatkom 😒

vanesska
17. jan 2011

ahojte kocky tiez rozmyslame nad kupou BGB Bee plus ale neviem chcela by som si ho vyskusat nazivo tak neviete poradit kde v BA ho maju vylozeny na predajni ze sa da vyskusat? v predeti som videla len chameleona hm... 😒 diiik

andrea999
17. jan 2011

@vanesska nikde...budeš musieť skočiť do Brna alebo do Viedne..

henri001
17. jan 2011

co ste secky na lyzovacke ci co 😕 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

petrasafr
18. jan 2011

@henri001 Já mám smutek ☹ ☹ ☹ Včera jsem si rozbila madlo na Cameleona a v Babyparku mi řekli dodání minimálně 6 týdnů, v Anně a Viktorii 6-12 týdnů ☹ 😝 ☹ Tak jsem se naštvala a objednala jsem si ho z amazon.com a světe div se - dodání 8-12 DNŮ!!!! To je teda síla, za 6 týdnů bych s tím madlem došla z Holandska pěšky!!! 😝

sue250
18. jan 2011

baby poradte rozhodujem sa medzi nunou a bugaboo bee ake ma vyhody? ja potrebujem kocik len na cesty rychlo zbalit, pretoze ma CS S4 cize potrebujem kociky buginu na rychle ovladanie ☹

henri001
18. jan 2011

@petrasafr no to je borrrrrdel 😠 😅 ale sikulka 😉 jaaaj ja som sa prihlasila na ebay , to zas bude, draheho porazi 😅 😝 zatial tak nezavazne okuliarky som kupila... ze test 😀 potom nabehnem hladat sriesky a pod. na bugabooo 😅
@sue250 kup beeeee ja som s nim precestovala svet, sup sup do taxiku, sup sup pri lietadle , je uzasny 😵