Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

carodkaa
12. feb 2011

no určitě jakmile mi od Vás dorazí peníze tak objednávám přesně jak píše @vorllinka ráda bych to stihla ještě tento týden objednat aby nám to nezdražili!

carodkaa
12. feb 2011

@petrasafr jestli dobře počítám tak to máš za 500,65+26 pošta to je super!! 😉 😉

vorllinka
12. feb 2011

@carodkaa tak já tě poprosím o Bugaboo bee+ blauw
tento
http://www.babycare.nl/bugaboo-bee-blauw-p-2432...

cena je 489 euro po slevě 416euro + 26 poštovné je 442euro. V CZK je to 11050,-. Pro jistotu si to přepočítej! 😉

Až se ozve sealm, tak mi klidně pošli do IP č. účtu, pošlu ti to 😉

carodkaa
12. feb 2011

@vorllinka jj,je to přesně tak 😉 🙂 jakmile se ozve sealm pošlu ti to

petrasafr
12. feb 2011

@carodkaa
Já chci taky Bee + stříška BLUE a ještě fusak Footmuff taky barva BLUE!
Takže to by mělo být 589 EUR, po slevě 501 EUR + 26 poštovné:
CELKEM 13175 kč - taky ti můžu poslat peníze hned jak se ozve sealm! 😉
Radši si to taky přepočítej!

vorllinka
12. feb 2011

@carodkaa
@petrasafr holky áááách to jsem vůbec nečekala, že ještě dneska se to takhle krásně rozjede 😵 😵 😵 😵 Zatím díky a budu se těšit na zprávu od sealm.

carodkaa
12. feb 2011

@petrasafr takže kočár máte stejný 😉 jen mi prosím hoď odkaz na ten fusek který to přesně je,díky!

petrasafr
12. feb 2011

@vorllinka
@carodkaa
A to já si ho chtěla dneska objednat z Babyparku 😀 Jenže tam nemají modrý fusak skladem, tak jsem pořád čekala a čekala, až se to takhle krásně vyrbilo a krásně jsem ušetřila 😀 😉

carodkaa
12. feb 2011

@vorllinka já teda taky ne,už už jsem chtěla objednávat sama a na poslední chvíli jsem si řekla že se juknu sem 🙂 😵 😵

carodkaa
12. feb 2011

Holky která z Vás má Cameleona jsou potřeba ty kola do sněhu,využily jste to??díky

petrasafr
13. feb 2011

@carodkaa Já mám Cameleona a kola do sněhu potřebuješ určitě na 100 %!!! Bez nich v zimě neprojedeš. Protože ta malá kolečka se ti budou zasekávat v každé hromádce sněhu a já jsem se bála, že je ulomím. S velkými koly projedeš všude. Sice s s nima blbě jezdí, protože kočárek není zatáčecí, ale jsou fakt super. Já když potom je míň sněhu, ale už jsou chodníky rozsolené a jsou suché, tak si zpátky dávám ta malá, ale jakmile je nasněženo nebo je břečka, tak mám velká. Ono aspoň ta malá tak neničíš. U nás letos sypaly takový ostrý štěrk a jak slezl sníh, tak jsem si dala malá kolečka, ale ten štěrk na chodníkách furt zůstal a mám ty kolečka na odpis, protože v nich mám úplně vymačkaný díry od toho štěrku, jak je to taková tvrdá guma. Takže pak si budu taky někdy muset koupit nový. Takže za mně určitě velká kola ANO! 😀 Určitě ti napíšou i další holky svoje zkušenosti 😉 🙂

petrasafr
13. feb 2011

@carodkaa Jakou sis nakonec vybrala barvu? Ta černošedá byl dlouho můj favorit, nakonec jsme vzali celýho hnědýho, protože jsem chtěla i potah Paul Frank a ten byl dělanej originál k hnědýmu základu. Takže bylo rozhodnuto, že bude hnědý základ, ale k němu už se nehodila žádná jiná stříška, i s černou to vypadalo divně, jak byla ta hnědá dole, tak nakonec jsme vzali celý hnědý a druhý potah máme Paul Frank a Paul Frank barevný fusak a i tu originál deku. Ale šedočerná je nádherna!!! 🙂 😉

barboramarek
13. feb 2011

je niekto z BA alebo okolie, popripade, brno a okolie? sme zatial 2 na objednavku z babycare.nl 😉

petrasafr
13. feb 2011

@barboramarek Zkus @padielko, je taky ze Slovenska a chtěla si objednat kočárek - koukni na stranu 125 😀 Třeba se k vám přidá 😉

barboramarek
13. feb 2011

@petrasafr no vsak prave ze s nou sme 2 😀

petrasafr
13. feb 2011

@barboramarek Aha 😀 😀 😀 Tak držím palce, ať se vám sejde víc 😉

barbora87
13. feb 2011

@barboramarek ahoj mohla by som sa ked tak tiez pridat a objednat si s vami?

barboramarek
13. feb 2011

@barbora87 jasne, napis prosim @padielko to uz by sme boli 3 🙂

barbora87
13. feb 2011

@barboramarek a ako to potom funguje?nemam skusenost s tym objednavanim...
Ako to je s postovnym?a co to tu babule pisu ze zlava 15%?a videla somze bee je tersz v akcii?

barboramarek
13. feb 2011

@barbora87 napisala som ti ip.
dievcata, jedna otazka, ked sa berie do uvahy zlava, vychadz sa zo sumy len za tovar alebo zo sumy tovar a postovne?
lebo bez postovneho nam chyba 33 eur na zlavu 10 perc. ale s postovnym uz sme cez 1500 eur. ?????
dakujem

denkolc
13. feb 2011

Budem predávať športový Bugaboo Cameleon....je používaný, po 2 deťoch, ale za bezkonkurenčnú cenu... 😉 V prípade záujmu IP.. 🙂

petrasafr
13. feb 2011

@barboramarek Já si myslím, že sleva je jen za to zboží bez poštovného ☹ Tak by to chtělo něco malého ještě vybrat - tašku na kočárek, fusak, kola do sněhu na Cameleona ... 😉

leishmania
13. feb 2011

@barboramarek opytam sa jednej kamosky ci sa k vam neprida

barboramarek
13. feb 2011

@leishmania super daj vediet 🙂 dik

barboramarek
13. feb 2011

@petrasafr no vsak uvidime 😉

qayqay
13. feb 2011

@barboramarek @padielko Napisal som vam obom ip, keďže sa chystam objednať z babycare.nl veci za cca 1300€. Som z BA, tak by sme to mohli dať dokopy, spolu by to bolo určite cez 2500, t.j. 15% zľava.

barbora87
13. feb 2011

@qayqay to by bolo super tak by sme boli uz4 a predsa sa to potom naozaj oplati

padielko
13. feb 2011

@qayqay Super, ja sa určite rada pripojím, teším sa 😉

qayqay
13. feb 2011

@barbora87 @padielko Výborne, mňa manželka už vybavila zoznamom, tažke mám zoznam pripravený a "mám to vybaviť". Takže ,ak budete mať zoznamy pripravené, dajte vedieť, a môžeme to zrealizovať.