Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

carodkaa
13. feb 2011

@petrasafr díky za radu tak já ty kola objednám,kombinace bude ta šedo-černá 😉

marta79
13. feb 2011

@carodkaa ahojky, naprosto souhlasím s petrasafr. Kola do sněhu jsou fakt výborný. Já mám nasazený "zimáky" celou zimu, vlastně až včera jsem je přehodila. Teď už u nás žádný sníh není. Ocenili jsme je i na horách, s těmi malými kolečky je to ve sněhu fakt dřina...

sealm
13. feb 2011

Ahoj holky, nebyla jsem na netu, ale jsem tu a objednavat chci! Carodkaa, nejak jsem nestihla vsechno docist, ale za me budu chtit Cameleona, fusak, letni strisku i UV filtr, adaptery na maxi cosi...takze na 15% slevu urcite dosahneme. Kdybys chtela, mohla bych se zitra nebo v utery v podvecer zastavit v Jesenici, privezla bych ti treba rovnou penize a objednaly bysme to spolu?

petrasafr
13. feb 2011

@sealm
@carodkaa
@vorllinka
Tak to je super!!! Jdeme do toho!
Klidně nám pošli do IP číslo účtu a já ti ještě dnes pošlu peníze 😉

sealm
13. feb 2011

carodkaa...nebo ti penize prevedu a seznam (ktery je u me o nekolika polozkach 😉, ti poslu mailem? Kdyz bychom vsechny prevedli dnes nebo zitra rano, mohla bys to tam v utery mit. Nejlevnejsi prevod penez do NL ( zdarma) a nejlepsi kurz by byl pri platbe kartou, jen asi nebudes mit tak vysoky denni limit?

vorllinka
13. feb 2011

@petrasafr @sealm @carodkaa juchůůůů 😀 Mám radost!!! Taky klidně pošlu peníze, stačí poslat č. účtu 😉

petrasafr
13. feb 2011

@vorllinka
@sealm
@carodkaa
Tak jsme domluvené!!! Buď nám napiš do IP rovnou číslo účtu nebo mail, abysme ti každá napsaly ještě naposled, co přesně chceme + částku a pošleme hned peníze.

padielko
13. feb 2011

@qayqay Mohli by sme sa teda dohodnúť, že tovar objednáš ty, mali by sme sa dohodnúť akým spôsobom. Asi po vzore kočiek z Čiech to bude najlepšie-teda poslali by sme ti peniaze na účet a ty by si potom zrealizoval objednávku. Uvidíme, ako sa rozhodnú baby, o.k.? Ja už zoznam viac menej mám 😉

qayqay
13. feb 2011

@padielko Môžem to kľudne objednať ja, platiť budem bankovým prevodom, je to jednoduché a o dva dni majú platbu pripísanú na ich účet (Výhoda regulovaných prevodov v rámci EU v €). Na karte mám limit 2500€, takže tak to nepôjde, pri predpokladanej výške nákupu cez 2500€. My dvaja sme dohodnutí, počkáme teda na ostatné baby.

kuriatko33
13. feb 2011

@qayqay a ako by sme boli chraneny, posleme ti peniaze a doklad,kt by nas chranil alebo tak?

qayqay
13. feb 2011

@kuriatko33 No akýkoľvek návrh uvítam. Ja by som odporučil jedno osobné stretnutie a podpísanie dohody, že som prevzal peniaze, na účel objednávky atď. Alebo by som to najprv zaplatil a až potom by ste mi vy poslali peniaze. Nejaké informácie si ale určite musíme vymeniť, však ako by som potom vedel, komu mám čo zo zásielky dať 🙂

barbora87
13. feb 2011

@qayqay a odkial ste?keby sa to dalo ze vam potom zaplatim bolo by to super lebo byvam vo viedni a musela by som atit vysoke poplatky za prevod...potom by sme sa stretli a vyrovnali...teda keby to bolo z vasej strany mozne

qayqay
13. feb 2011

@barbora87 Z Bratislavy. Nie je to problém, ak teda nechceš (nechcete) vykúpiť pol obchodu 🙂 . Samozrejme po dodaní by sme sa museli zísť do 7 pracovných dní, inak by som to musel vrátiť späť, aby mi vrátili peniaze.

zajo79
13. feb 2011

navrhujem vam...poslat peniaze tomu, kto kto tu ma vacsi pocet prispevkov. pisete to tu vo verejnej teme, je to kopec prachov... ludia sa toho mozu chytit.

carodkaa
13. feb 2011

@sealm Tak super snad ten limit by mel byt OK,každopádně peníze bych potřebovala spíše převést než v hotovosti,budu to platit kartou z účtu 🙂 stačí Ti také standardní doručení jako nám?

barbora87
13. feb 2011

@qayqay nie nie ziadny strach 🙂)) chcem beecko a ked tak nejake prislusenstvo ku tomu...no v bratislave by sme sa mohli niekde stretnut potom to by nebol problem

hviezda22
13. feb 2011

@zajo79 a nie je pri objednavke limit 1500eur? Mne sa marí, že ste to spomínali?

carodkaa
13. feb 2011

@petrasafr @vorllinka@sealm Holky IP doufám,že Vám to všem došlo, rozeslala jsem to hromadně 😉 🙂

carodkaa
13. feb 2011

@petrasafr @vorllinka @sealm Holky IP doufám,že Vám to všem došlo, rozeslala jsem to hromadně 😉 🙂

qayqay
13. feb 2011

@barbora87 Keď budeš mať hotový zoznam daj vedieť. Dohodneme sa všetci spolu (zatial s @padielko), kto za nás objedná, ako sa zaplatí, kde sa stretneme a pod.

barbora87
13. feb 2011

@qayqay ok super...tak ja si to spisem a potom sa dohodneme...este jedna babula chce objednavat tak nieco vymyslime...

albireo
13. feb 2011

ahojte. mam par otazok pre kocky, ktore v minulosti vlastnili B.BEE a neskor kupili BEE +:
je lozna plocha v BEE plus podstatne vacsia ako v starsej verzii?
kryje standandartna(nie letna) strieska na Plus/ku dieta rovnako dobre ?
je na novom modeli nejaka vec, ktora vas prijemne alebo naopak neprijemne prekvapila?

Preco sa pytam: uz 2 roky som velmi spokojnou majitelkou BEE a koncom leta zvazujem evt.jeho predaj,aby sme si neskor, az budeme mat dalsieho potomka kupili BEE+ ,samozrejme za predpokladu, ze nova verzia je vyrazny upgrade.

Budem vdacna za kazdy nazor🙂

hviezda22
13. feb 2011

@albireo ahoj, ja som mala len obyč bee a hned som ho predala, nebola som spokojna hlavne so sedačkou a strieškou.....pozri tuto fotku a uvaž sama 🙂 ja velmi chcem nové, jedno mam už zajednané

zebricka23
13. feb 2011

@barboramarek ahoj ja som z ba..a ak by sa dalo pridala by som sa....kolesami do snehu....ak sa bude nieco diat,kludne ma informujte do IP 🙂

barbora87
13. feb 2011

@hviezda22 moc ti dakujem za tuto fotku!!!mala som totiz ponuku bee ale teraz vidim ten rozdiel...Tak predsa bee+ 🙂))

zajo79
13. feb 2011

@hviezda22 cervene budes mat? 😉

hviezda22
14. feb 2011

@barbora87 😉 je to rozdiel
@zajo79 maš IP

barboramarek
14. feb 2011

@zebricka23 ahoj napis prosim aj @padielko a urcite ta budeme informovat 😀

barboramarek
14. feb 2011

keby mal niekto zaujem o cameleona dark grey a pink canvas, za super cenu po 1 dietati, urcite mi napiste 😉

lodgermaniacka
14. feb 2011

nič v zlom, absolutne sa ma to netyka, ale aj ked s niekym podpíšete akukolvek "dohodu" alebo čo som tu číala, prevzatie penazi, ked vas raz bude chcieť niekto obabrat o peniaze, tak vas obabre a pokial ten človek nebude mať peniaze, tak si môžete piskať, nepmôže vam absolutne nič, čudujem sa tolkej naivite pre 15% zlavu 😨 😨 😨 napriek tomu Vám držím palce 😉