Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

andy22
20. mar 2011

@miska1981 zatial nemam ziadnu tasku, intenzivne hladam, tak potom pripadne poslem link 😉 Jedna kocka mi tu odporucila toto: http://www.quinny.com/ot-en/strollers/style_sen.... Ja totiz chcem nieco, co vyzera ako kabelka. Tych prebalovacich tasiek uz mam pokrk nejako.

catherine214
21. mar 2011

@andy22 aj mne sa strasne nepacia prebalovacie tasky, a tak mam takuto, klasicku kozenu kabelku...mozno sa inspirujes, len treba dlho hladat...

brendda
21. mar 2011

Holky,
stále hledám vhodnou tašku k Chameleonovi Ocean a k Yellow verzi......
Nesnáším klasický přebalovací tašky,jsou velký,nevzhledný........

zajo79
21. mar 2011

@brendda skip hop tasky, brio ma celkom sikovnu tasku prebalovaciu, aj teraz nove quinny...

a ja nosim aj akukolvek tasku, ktora ma dlhsi remen cez plece, presupnem cez rucku a hotovo.

zebricka23
21. mar 2011

@catherine214 velmi pekneeee 🙂 aj s tou ciernou co si to mala 🙂

petrasafr
21. mar 2011

@brendda Já bych asi šla do černý, těžko budeš hledat kombinaci obou barev. ☹

face
21. mar 2011

@brendda k oceanu by šla možná hezky tato http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=42205779&tab=1

andy22
21. mar 2011

@catherine214 take nieco som by som si predstavovala. Pokojne si to clovek hodi aj cez rameno, ked nahodou kocik necha v aute, ci doma 😉

tyrra
21. mar 2011

baby, prosim vas, neposlali by ste mi niektora detailny zaber sedaka bee+, mne sa zda na tom mojim, ze ten stredovy pas je prilis vysoko a kratky. vdaka.

ellysa
21. mar 2011

@tyrra aj ja ho mám dosť vysoko, ale dá sa predĺžiť, tak ako pásy

tyrra
21. mar 2011

@ellysa to som urobila, mam ho uplne v tej najdlhsej pozicii. maly nemal este ani 8 mesiacov a uz sa mi tam ledva zmesti.

miska1981
21. mar 2011

baby poradte neviem sa rozhodnut, ktory objednat k bee+ s ruzovou strieskou?

http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=8497...
http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=8581...
http://www.mimibazar.sk/foto_detail.php?id=8497...

ktory by ste brali vy?



@tyrra to ani nehovor vazne, urcite sa to musi dat, nech baby co ho maju napisu ako.

@catherine214 krasne ti ladi ku kociku, ja musim nieco podobne pohladat, hlavne to uchytenie sa mi paci.

andy22
21. mar 2011

@miska1981 ja mam ten treti, fialovy 😉

ellysa
21. mar 2011

@tyrra vážne? lebo moja má 10m je dosť veľká a vošla aj s fusakom, ako je pravda, že mohli byť aj dlhšie, ale možno sa to ešte dá nejako predĺžiť, možno baby poradia

tyrra
21. mar 2011

@ellysa to dufam, lebo si neviem predstavit ako tam bude maly sediet o par mesiacov.
@miska1981 mne sa najviac paci ten treti, fialova s ruzovou ide super.

miska1981
21. mar 2011

@andy22
@tyrra baby dik, ja som vo vsetkom taka nerozhodna, typicky rak 😅 tak fialovy objednany, sa tesim...este ani kocik nie je doma a ja uz nakupujem doplnky, este chyba taska, podlozka...striesku usit....ale postupne, lebo nekradnem 😀

@andy22 ty mas tiez ruzovy? aku mas podlozku ak mas?

andy22
21. mar 2011

@miska1981 myslis podlozku do toho fusaku? Mam presne taky isty, ako na tom tretom obrazku

miska1981
21. mar 2011

@andy22 myslela som podlozku do kocika. 🙂

andy22
21. mar 2011

@miska1981 jaaj, tak tu nemam

miska1981
21. mar 2011

@andy22 a nemas odfoteny kocik? ty mas tiez s ruzovou strieskou, vsak? napr. s tym fusakom, by som to rada videla spolu 😉

andy22
21. mar 2011

@miska1981 bee+ s ruzovou strieskou som len vcera objednala. Momentalne mame cameleon v hnedo pieskovej kombinacii. V lete som ho mala v hnedej + pink letna strieska, tak som ten fusak skusila k tomu prirovnat a sedelo to krasne. Ale foto som nerobila...

catherine214
22. mar 2011

Ahojte,
@miska1981 na tejto kabeli je super, ze ma aj taky dlhy popruh cez rameno, cize ked niekam idem len si ju hodim cez seba, a nemusim pripevnovat na tie cvoky, to je fajn najma vtedy ked prilis casto kocik neskladas, ale ked skladas do auta ako ja tak to zavadza a zaspinilo by sa to, tak treba odopnut a potom znova pripnut, inak tie uchyty predavaju v babymarkete firma jj cole.
A mne vcera prisla usita strieska na cameleona a este aj original zlty potah od bugaboo, tak konecne prisla jar - hned som zmenila striesku a vyzera to krasne sviezo 😉 ked budem mat foto, hodim

ellysa
22. mar 2011

baby dá sa ešte zohnať off white strieška na bee plus? sa mi veľmi páči na tých vašich fotkách...

za chvíľu príde pani pozrieť cameleona, čo mám na predaj, normálne keď si predstavím, že ho zoberie bude mi ľúto, som aj dúfala, že ho nik nekúpi a budem ho mať aj s bee plus ale to by asi mm neprežil 😝

bebel
22. mar 2011

@miska1981 ja mám prvý 😎

lodgermaniacka
22. mar 2011

@ellysa off white maju v babyparku v brne, aj ja by som ju strašne chcela, asi by sme mohli spraviť hromadnu objednavku na off white striešky 😀
a mne je tiež luto za cameleonom, bol to najlepší kočik ☹

ellysa
22. mar 2011

@lodgermaniacka dá sa odtiaľ aj objednať?ak by si ju chcela, by som sa pridala 😀 a pani cameleon chce, príde poň cez víkend, dovtedy ho budem oplakávať
ja mám inak tú pinkie podložku ale ešte som ju do bee neskúšala, ma ani neštvite, že nesedí, ale však ak je to len o tom otvore, to sa dá prešiť

leishmania
22. mar 2011

@ellysa je to o otvoroch, ten spodny je daleko, a chybaju bocne, je to len na 3-bodove pasy, aj ja budem dosivat otvory

ellysa
22. mar 2011

@leishmania no super, lebo tá podložka je prekrásna, mám cyklaménovú opicu, teraz ju mám na čiernom zapp a vypadá tp krásne, tie bočné pásy som len popri pretiahla

lodgermaniacka
22. mar 2011

@ellysa zistim to a dam ti vedieť 😉 nemame cestu do brna a kvoli strieške tam nebudem nikoho nahanať, to by som si vypočula 😀