Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

petrasafr
1. jan 2012

@leishmania Tak jim to tam pak pošleme spolu, ať si to strčí za klobouk a pošlou nám pěkně nový 😀

leishmania
1. jan 2012

@petrasafr ja si budem prosit all black 😀 myslis ze by poslali novy ak by to neprestalo?

leishmania
1. jan 2012

@petrasafr najviac by som sa ale bala ze casom by aj novy zacal 😖

petrasafr
1. jan 2012

@leishmania kilian psala, že ho reklamovala v obchodě a objednali jí nový 🙂
Já chci taky all black!!!!
Já si myslím, že to dělá jen určitá série a teď u těch nových, že už je to v pohodě, to by si Bugaboo nedělalo moc dobrý jméno, to by asi velkej prodej Bee + neměli 😀

leishmania
1. jan 2012

@petrasafr ale all black by nam asi nedali 😀 ak ano, to aby mi to este zacalo vibrovat 😅

petrasafr
1. jan 2012

@leishmania 😀 😀 😀

eviss
1. jan 2012

@ivett neni nad to, kdyz ten kocar nekdo ma a muze napsat sve postrehy 🙂..Moc dekuju! a jeste jeden dotaz me napada, psala jsi, ze neni vysouvaci rukojet a to znamena, ze je jen jedna pozici a jina uz ne??

danulavo
1. jan 2012

@petrasafr Mně zatím nevibruje, mám ho od února či března z babyparku.

vorllinka
2. jan 2012

@petrasafr Ty jo Peti,koukám, že problém je stále ☹

Mně tedy nevibruje, ťuk ťuk, a to jsme ho s @petrasaf objednávaly spolu 😲

ivett
2. jan 2012

@eviss ano přesně tak, BGB Cameleon už ji vysouvací má, ale Frog ne a bála jsem se toho, ale při naší výšce to fakt ničemu nevadilo, asi to mají vymyšlené dobře, protože s tím neměla problém ani 160cm vysoká tchýně, ani 190cm vysoký švagr 😀 Fakt vychytané, mě přišla vždycky akorát...
Stokke je vysoký parádně, super se ovládá, fakt že jo, ale při sebemenším terénu to fakt drncá, není odpružený vůbec a celkově prostě mi přijde dobrý fakt jako kočárek do počtu, vleze tam teda docela velké dítě (ozkoušeno 😀 ), ale podle mě pokud jde o pohodlí prcka, tak je Frog lepší a Stokke bych brala na rychlé krátké přesuny...

eviss
2. jan 2012

@ivett no to uz by me manzel asi vydedil 😀 takovejch kocaru, no ja mam prave 163cm a manza 180 🙂 takze to je idealni, ze to mas odzkousene, tento tyden jedu prohlidnout jak stokke tak bgb a uvidime, kterej zvitezi 🙂 kazdopadne moc dekuju za postrehy, to je vzdy nejlepsi, kdyz nekdo nezavisle muze poradit a posoudit 🙂

ivett
2. jan 2012

@eviss nemáš zač, tak přeji šťastný výběr 😉

kilian
2. jan 2012

kocky ten moj novy bee+ denim,co mi teraz objednali posuvam dalej,tak keby niekto mal zaujem IP.

petrasafr
2. jan 2012

@kilian Já asi budu posouvat dál celý Bee +, jestli mě nepřestane štvát 😠

ivett
2. jan 2012

holky já zas Bee+ chci, co se vám na něm nezdá? v čem blbne? ty kolečka? a co přesně s nima je?

asimon
2. jan 2012

Ahojte...viete mi poradit kde sa daju kupit taketo rozne podlozky a striesky na bee + ...nemyslim tato konkretna ale celkovo...to sa sije alebo objednava ako original?
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/gawin/album/...

tanija133
2. jan 2012

@asimon to sa sije, a na ceskom Mimibazari sa daju objednat.... aj nove aj pouzivane....Nic proti , ale mne sa nepacia tieto site neoriginalne veci.... Napr... http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39488145&ta...

tanija133
2. jan 2012

@ivett kmitaju a trasu sa kolieska, tie predne....je to dost otravne, da sa to vyriesit takymi lepiacimi kruzkami....ale mozno uz tieto nove klekcie to nebudu robit.... 😒

ivett
3. jan 2012

@tanija133 a kmitají tak, že se s tím nedá jezdit? tkaže kdybych kupovala ojeté Bee+, tak mi to s největší pravděpodobností bude dělat? a ty kroužky to vyřeší?

asimon
3. jan 2012

@tanija133 dakujem za info...pravdupovediac ani mne sa nepacia neoriginali...myslela som si,ze to bola nejaka stara limitovana edicia...

bebel
3. jan 2012

@tanija133 kortexin je otrasný.....potom sa to ťažko navlieka na tie kostice. Neodporúčam. A Marína nepekne šije. 🤐

asimon
3. jan 2012

Baby prosim vas...tento pultik je vhodny aj na bee plusko alebo len Cameleon...

asimon
3. jan 2012

Baby prosim vas...tento pultik je vhodny aj na bee plusko alebo len Cameleon...
https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo-...

kilian
3. jan 2012

@asimon je len na cameleona,namiesto madla.ked das pultik musis dat dole madlo.takze neviem ci je to vyhra. 😝

petrasafr
3. jan 2012

@ivett Ivett při jízdě šíleně kmitají přední kolečka, že musíte zastavit, počkat, až se srovnají a znovu jet. Mně to třeba dělá jen při prázdném kočáru, některým holkám i při plném, někomu nalepovací kroužky pomohly, někomu ne. Prostě když vám kolečka kmitají, s kočárem se nedá absolutně jezdit. Nikdo neví, jestli to dělá jen určitá série nebo je to prostě špatně vyrobený kočár 😠

kilian
3. jan 2012

@petrasafr @ivett ja som mala aj stare bee a tam bolo vsetko ok.je aj na bugaboo strankach napisane,ze bee+ vyrobene(kupene?) od januara do juna 2011 su poskodene.tieto nove by mali byt v poriadku......... 😀 😀

lodgermaniacka
3. jan 2012

@kilian len ktovie či babycare nedopredava ešte stale tie chybne kusy 😒 😒 😒 😒 😒 sestra ma bee+ a vibruje jej aj ked maly sedí v kočíku, vtedy sa s nim neda isť ani pomalou chôdzou, jedine tak že dam kočík na zadne a idem 😒 podla mn je to velka chyba, zasekavanie tiež, kružky vraj pomôžu len na chvilu 😠 😠 😠

petrasafr
3. jan 2012

@kilian Já mám kočárek koupený 03/11, takže je to možné. Jen prostě podle mě ty kroužky nejsou řešení a Bugaboo by mělo přiznat chybu a postavit se k tomu čelem. Pokud mi pošlou tři sady kroužků a napíšou hned, že se kroužky opotřebují a je potřeba je vyměnit, tak až spotřebuju tři sady, tak jim budu psát o další a o další? A až nebude kočárek v záruce, tak se na mě vykašlou a já budu mít za x tisíc neprodejný kočár, se kterým se nedá jezdit? Tak to teda děkuju pěkně 😠

petrasafr
3. jan 2012

@lodgermaniacka A co bude sestra dělat? Bude ho posílat zpátky?

lodgermaniacka
3. jan 2012

@petrasafr ona určite nie, absolutne to nerieši, jej to je jedno 🤐 dnes sme si vymenili deti v kočíkoch a začalo to robiť, skusim jej aspon napísať za tie kružky