Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

minat
22. jún 2010

Veľmi pozorne som prečítala vaše príspevky, a bee+ sa mi veľmi páči. Ale potrebovala by som od vás ako užívateliek poradiť, či zvládne aj jazdu po piesku alebo miernom štrku. S malým ideme na niekoľkotýždňový liečebný pobyt pri mori a každé ráno musíme robiť aspoň hodinové vychádzky popri mori, najlepšie po pláži. Prosím poraďte mi.

enny3
23. jún 2010

Ahojky,tohle krásný máslový Bee plus mají v Babyparku???Díky- vážně nad ním uvažuju- mám sporťák Mutsy 4 rider,je super,ale strašně těžký 😖 Je to Bee plus vážně taky lehký 7,7 kg jak píšou???Díky 🙂

andrea999
23. jún 2010

@minat - po piesku som s ním nešla,ale po malých kamienkoch sa dá,tie kolečká sú super-pérujú a kamienky sa
do nich vôbec nezapichujú

@enny3 v Babyparku bee+ off white nemajú a ani sa nedá objednať,neplánujú ho zatiaľ vôbec predávať.
a ani nevedia,či vôbec ho volakedy budú mať v predaji...takže ho musíš zohnať inde...a ľahký je ,má cez 7 kg.

enny3
23. jún 2010

Super,děkuji,to je blbý,že ho nemají v Babyparku??? ☹ No já nevím,ještě se podívám kde by ho mohli jinde mít(kdyžtak mi někdo dejte nějaké typy,děkuji a jinak se mi líbí i ten s růžovou stříškou,ale bílí je lepší 😀

enny3
23. jún 2010

bílý teda- pardon za chyby 😒

vs3
24. jún 2010

Dakujem vam za odpovede 😉
Este mam jednu otazku, prosim vas ake tasky mate tie co mate cameleona?

bebel
24. jún 2010

@vs3 ja mám takú menšiu casualplay

bebel
24. jún 2010

a ešte 1 z Prémaman alebo Prénatal

bobket
25. jún 2010

Ahojte!
Dievcata potrebujem surne vasu radu! mam kupeny Jane Slamom,ale musim ho predat lebo mi v nom maly place, chce ma vidiet. Kamoska mi pozicala bungaboo a bol v nom spokojny 😉 no potrebujem vediet ci sa mi oplati ho kupovat ked ma 8 mesiacov, myslim koli sportovej casti...do akeho veku sa tam dietatko v pohode zmesti? mam ho kupit, oplati sa mi? Dakujem za rady 😉

bobket
25. jún 2010

myslela som bungaboo cameleon 🙂

petrasafr
25. jún 2010

bobket: Náš malý má taky 8 měsíců a máme Cameleona. Jezdí zatím taky otočený ke mně a místa tam má ještě opravdu hodně jak na výšku, tak na šířku. Jezdí v něm hrozně rád a spí se mu v něm super. Chce spát v téhle sedící poloze v i postýlce, takže mu podkládáme nohy 😀

catherine214
25. jún 2010

Babulky ahojte,

chcem sa Vas opytat, mam zaujem kupit pre druhe baby bugaboo cameleon, tak ak niektora budete predavat, pisnite ip, aktualne do decembra, co som pozerala ponuky, tak niekto chce za to dost ako 700 eur za pouzity, za to mam pomaly uz novy, tak s nejakou rozumnou cenou 😉
Kolko Vam priblizne vydrzala vanicka? Baby bude zimne, tak preto bugaboo, kedze vanu ma velku, bude to moj uz 8 kocik 😀 no co uz, chcem ho kvoli tej vani.Vdaka

vikiba
26. jún 2010

Catherine videla som aj lacnejsie predavat okolo 600,- aj s autosedackou, to nie je zla cena ved len za kocik s potahom das 1000,- + doplnky vacsinou dokupujeme
takze podla mna ani 700,- neni taka katastrofa nikto si uz nezrata ten zvysok co sme este investovali - drziak na flasu, slnecnik, letne striesky, tasky, fusaky ved su to vsetko palky jak hovado
ale dufam ze zozenies co najlacnejsi ja teda moj este nebudem tak skoro predavat je to ozaj super kocik 😉 😉 😉

bebel
26. jún 2010

@catherine214 ja budem zrejme predávať komplet až po zime....ešte sa mi zídu zimné kolesá do snehu, aj do hôr 😉

catherine214
27. jún 2010

@vikiba jasne ja viem, ze je to drahy kocik, ale ja vzdy ked som novy kupila a po par mesiacoch predala dala som ho za polovicu, skratka uz bol pouzity, a za viac to nikto nechcel kupit, akurat vibe si nechavam to je najlepsi sportak, aky som mala, ale vanu nan dokupovat nebudem, zda sa mi mala.
Co som pozerala nove tak komplet 900 eur,(+postovne) strasne sa mi paci ten offwhite a sand, uplne je nadherny, ale nechce sa mi zas tolko penazi do toho vrazit, chcem kupit aj kolisku, co som pri prvom nemala 😀

ninnaricci
28. jún 2010

ahojte...nie je tu niekto kto má bugaboo bee z Košíc????

...chcem kúpiť bee no žial som ho nikde na predajni nenašla...a chcela by som ho pozrieť na živo...veeeelmi by mi to pomohlo...kedže to nie je najlacnejší kočík...a nechcem kupovať mačku vo vreci

...ďakujem

dosa
28. jún 2010

... nebude niekto objednavat z babycare.nl? rada by som sa pridala k objednavke a rozdelili by sme si postovne 🙂

ninus81
28. jún 2010

Ahoj všem snad nevadí že jsem se vlezla 🙂 ale ráda bych vám sem hodila odkaz na potahy na bugaboo které nabizí má sestra
http://www.bugaboo-potahy.estranky.cz/

andre
28. jún 2010

@ninnaricci ahoj, my sme z ke, a máme bee, modré
a teda môžem ti napísať že vôôôbec neľutujem, kupovali sme ho min. leto, napriek tomu že máme doma ešte S4 od CP, je ozaj super, hlavne na rýchle presuny, nákupy, krátke trasy po meste... teda my ho takto využívame... ak ideme na dlhšiu prechádzku berieme S4

andre
28. jún 2010

@dosa odkiaľ si ?

ronie111
28. jún 2010

@ninus81 potahy sú nadherné, a dajú sa robiť aj na BgB včeličku? Kočiarik zatiaľ nemám, ale snažíme sa o bábo a rozhodne si kúpime včeličku pre to druhé, takže sondujem už dopredu. Dík za odpoved

kadel
28. jún 2010

ronie111 ahoj ronie, ano dají se ušít i na bee 🙂 Niny sestra, ta co je prodává 😀

andre
28. jún 2010

@kadel a má nejaké vzory aj pre bee ? 🙂

ronie111
29. jún 2010

@kadel tak to si ma potesila, ak mas aj foto, urcite to uvitaju aj ine maminy, a ja hlavne, ak mas, a chces, hod ich sem, nech sa navnadime . Tesím sa a ozaj dik za spravu uz aby som bola tehu

zorroz
30. jún 2010

@maximilian @andrea999 holky poraďte prosím. Na fotkách máte tu super letní stříšku na Bee +, mě dnes přišla taky, je bezvadná, jen nevím když je dítko v sedě a stříška je v normálním roztažení jako ta klasická barevná, tak tam mě pořád vypadává ta síťka, která má být schovaná pod tou stříškou. Nevím jestli to popisuju správně, ale dělá Vám to taky tak, nebo Vám tam drží pod tou stříškou? Možná mám obě ruce levé, nevím 😀

andrea999
30. jún 2010

@zorroz ani mne to nedrží,ja to nosím vyhrnuté na strieške.ked to dám pod striešku,tak to padá.
na nič lepšie som neprišla...alebo to mám tak ako na druhej fotke...

zuzkakrupka
30. jún 2010

Ahojte nepredavate niektora na kocik bugaboo frog zimny fusak cierny alebo zlty,a v tej farbe daždnik dakujem 😉

zorroz
30. jún 2010

@andrea999 děkuju, tak to bude stejné u všech 🙂 Taky si to ohrnu a bude to vyřešené, ale to stínění je suprové!

zuzkakrupka
30. jún 2010

alebo este adaptery na sedacku maxi cosi dakujem

duplicka
30. jún 2010

@andrea999 ahojcek aky organizer ti sadol na bee+. inac to fakt ta strieska nedrzi pod spodnou castou,tak to som sklamana,lebo ju mam objednanu:(,nie je tam nejaky hacik