Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

tanija133
29. sep 2011

@radkax tak tvoj krpec je potom zvyknuty na polosed,sa mas, ten moj iba chce sediet,ale casto sa mi to pri tom kolmom sede zda nepohodlne..... polosed nehrozi u nas..ten ho rozculuje.....tak aj preto radsej ho vozim v druhom kociku co mam, tam je taky normalny sed....je oprety prirodzene,a nie kolmo.....

Baby co mate Bee plus...vyhovuje vasim krpcom ten prilis kolmy sed?

danulavo
29. sep 2011

@tanija133 Dceři ten kolmý sed moc nevyhovuje 😒 , jezdí obvykle v polosedě.

lodgermaniacka
29. sep 2011

@tanija133 môjmu celkovo bee+ nevyhovuje, píšem to tu už asi pol roka, ak nie viac 😎 jediny kočík v ktorom mi vždy vrešťal bolo bee+ no ale mame ho pre mna 😉 jeho vozim v inych, sem tam ale aj bee oprašime

tanija133
30. sep 2011

@lodgermaniacka no u nas je to asi tiez tak, akurat ze nechce sediet v ziadnom kociku ,len chodit za rucicky zatial alebo byt na rukach...ufff..........tak uz ma aj presla moja kocikomania.....keby sa malemu pacilo v kocikoch, uz by som davno fusion aj bee predala....takto je to zbytocne....tieto dva si necham a basta... 😉

lodgermaniacka
1. okt 2011

baby, ak by ste mali zaujem mam na predaj najnovší fusak do bee+ v čiernej farbe, kupeny na babycare, poprosim len IP 😉

euphoria
1. okt 2011

Baby,
neviete, ci sa da dat niekde v BA opravit kocik? mam Bugaboo, trojrocny, trochu mi ho otrieskali na letisku a strasne tazko sa preklapa rucka..

tanija133
2. okt 2011

@euphoria a kde si ho kupovala? ja som davala opravovat v Babyone, ale tam bol kupeny, ale uz bol tiez po zaruke....a ked natrafis na niekoho fajn v Dohnale a nebudu mat toho vela, tak ti ho mozno opravia aj tam.....Pozarucny servis sa vacsinou riesi tam ,kde si ho kupila..... 😒 V BA, som nic nezohnala....

tanija133
3. okt 2011

@lodgermaniacka co to mas za madlo, na tom beecku v inzeratoch?

bebel
4. okt 2011

@tanija133 gesslein swift penové pevné, s nastaviteľnými kĺbami .

lodgermaniacka
4. okt 2011

@tanija133 kupila som od @bebel 😉 už vysvetlila, dakujem 🙂 ja som aj tak nevedela 😎

tanija133
5. okt 2011

@renisco to je sila.... ☹ tak asi to robi uplne vsetkym....

dara29
5. okt 2011

Nepredáva niekto deku Paul frank Color blocks - málo používanú?

cikinka
5. okt 2011

@tanija133 skutocne asi vsetkym no to je az hroza, ked to clovek cita. Ja som mala aj vibrovanie a zaroven blolovanie prednych koliecok . A co ma byt akoze ta servisna sada ?

evitaa777
7. okt 2011

Maminky,prosim Vas,aky je rozdiel medzi Bee a Bee Plus?je aj na Bee otocna sedacka?dakujem

kilian
7. okt 2011

@evita777 na obidvoch je otocna sedacka,pricom bee+ je o nieco priestrannejsie ako bee.a da sa aj do vysky nastavovat sedacka,to stare bee sa nedalo.a strieska ma iny tvar.ale inac konstrukcia je ta ista,len koliecka boli pri bee take plne biele. 😉

evitaa777
7. okt 2011

@kilian dakujem pekne....a nema niekto na predaj pouzitu plastenku na bee?dakujem

lucka1206
10. okt 2011

Ahoj holky, jsem tu nová, dříve jsem jen pročítala názory a tipy k výbvičce a teď jsem se rozhodla zaregistrovt, protože mám pár otázek.
Čekáme v prosinci miminko a rozhodli jsme se pro kočárek bugaboo cameleon, strašně se nám líbí, dělá náádhernou kolekci paul frank, kterou již máme doma, je lehký a dobře skladný. Prostě byl to favorit a už je objednán. Setkala jsem se teď s názorem, že sportovní korbička, tím, že dítě není úplně v lehu, není dobrá pro dítě. Samozřejmě vím, že dítě do sportovní korbičky nedám dříve, než bude sedět samo, nebo nebude mít aspoň 7 měsíců. Navíc jsem si říkala, že bugaboo cameleon není jeidiný kočárek, který to tak má... proč by to výrobci vyráběli, kdyby věděli, že je to pro díte špatné ???
Díky za vaše názory. Lucka

pincola
10. okt 2011

@lucka1206 Já ho chci taky a věřím, že to je jeden z nejlepších kočárků. Má ho kamarádka a je to super kočárek. Nevěřím, že dítěti zkazí záda, nebo tak něco. V jednom spotřebitelském testu, ale to už je dávno, vyšel jako jeden z mála bez vážných výhrad. Já ho chci určitě. Takový ten béžový.
Nevíš prosím, kde se dá koupit nejlevněji?

vorllinka
10. okt 2011

Holky prosím vás, jak to děláte s cameleonem co se týče nánožníku? Stačí vám na zimu fusak nebo kupujete nějaký originál nánožník?

vorllinka
10. okt 2011

@pincola já jsem bee objednávala přes holandské stránky www.babycare.nl 😉 Když se toho nakoupí víc, tak je navíc pěkná sleva 😉

lenickan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
pincola
10. okt 2011

@vorllinka Podívám se na to a mají tam i Camelon? A jak se v něm miminku jezdí?? 😀

mexxi
10. okt 2011

@lucka1206 Krásný den....Jen chci reagovat na vaši otázku...Já už před 10 měsícůjezdím s kočárkem Bugaboo a jsem nadšená.Kdybych mělaznova kupovat kočárek..opět si koupím tento.Je lehký a dobře se skládá..vypadá úžasně a navíc v hluboké krbičce jsem jezdila ještě skoro v devíti měsících.Tak velkou korbičku jiný kočárek nemá.No a zkušenosti se sedačkou ze které jsem až tak nadšená nebyla...musím říci že je to úžasné a i s tou jsem velmi spokojena.Sedačka je vyrobena podle norem a mám pocit že i jiní výrobci dělají funkčně stejné sedačky...Prodavač v Anně Viktorii,kde jsem kočárek kopovala vysvětlil to s tím co lidépíšou a říkají v těch negativních recenzích vysvětlil.Nemusíte se bát...sezení v kočárku je pro našeho malého příjemné s já jsem velmi spokojena.Jen mě mrzí že to tak letí a co s kočárkem potom až ho nebudu potřebovat...hned by člověk vozil ještě další miminko😀DDDD

mexxi
10. okt 2011

Krásný den....milé majitelky kočárků Bugaboo..poradtě prosím jaké máte zkušenosti s zimním fusakem Bugaboo používaným v sedačce v zimním období.Pokud jsme jezdili s hlubokou,tak to bylo v pořádku..miminko je dobře zachumlané v teplíču.Ale teď budem jezdit v sedačce a mám pocit jestli jan v tom pytli není zima?Jak jezdíte Vy a nebo používáte ještě jeden fusak?Děkuji za typy a rady. 🙂))

evikevik1
10. okt 2011

@lucka1206 já také jezdím z Bugaboo Cameleonem 10 měsíců a i pro mě je to nej kočárek, v sedačce je malej moc spokojenej, tak se nebojte 🙂
@mexxi já mám origoš Bugaboo a ještě jsem koupila na střídačku Lodger..
@vorllinka bugaboo bohužel originál nánožníky nedělá, nechala jsem si ušít čistě černý od jedné pani na mmb a vyšila mi tam i logo 🙂

mexxi
10. okt 2011

@evikevik1 Tak teda ten je dokonalej...vím že Bugaboo nánožník nedělá,ale tento je vážně povedený.Můžete mi dát kontakt na paní na MMBazaru?To bych měla velikou radost.Kočárek máte také krásný 🙂) 😉

koksi
11. okt 2011

@vorllinka , Mexxi - nánožník jsem si nechala ušít. Zatím je ve výrobě takže nemůžu poskytnout foto. Ale šije mi ho taky paní z MMB a je velice ochotná, se vším ráda poradí a na BGB šije vše takže má i zkušenosti. Mám stejně jako Evikevik1 stříšku a fusak Color Blocks P.Frank ale nechala jsem si nánožník ušít hnědý a z druhé strany oranžový, takže budu moct i střídat. Kontakt na paní je zde: http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=62248 Cena nanozniku i s poštou mě vyšla na 760 kč. ale je to fakt oboustranný takže kdybyste chtěli jen z jedné strany bylo by to určo levnější. Paní navíc pošle odkaz na látky ze kterých si můžete vybrat a to taky stojí za to, je jich neskutečně moc 😀 nakonec mi sije i podložku do kočárku. Malý začal papkat piškoty, rohlíky atd...a kočárek je věčně špinavý 😀 za mě fakt paní doporučuji je velice ochotná. Kamarádka má od ní spoustu věcí a je i precizní... dám vám pak sem foto ,-)