Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

amia
3. aug 2009

bejby29 nechaj ju v tom 😀 idem haji zajtra tazky den 🙂

lul
3. aug 2009

no, zadarmo by som brala 😉 ale ked uz mam vynalozit tie financie na bgb, dam ich radsej na kocik, ktory splna viac mojich kriterii ako bgb 😉 nie?

diddi
3. aug 2009

no,ak by ste cakali/mali dvojicky,tak vam garantujem,ze nebudete spekulovat nad kazdym kocikom a vezmete ten s ktorym vojdete napr.do vytahu,do auta,do obchodu,na obrubnik....ten vyber sa vam zuzi z 10 na 2....

amia
3. aug 2009

zadarmo aj pre skrivenie babovho chrbatika, nie bejby? to uz nevadi... joj

bejby29
3. aug 2009

vies co, Lul, ja ti fakt prajem, aby si nasla dokonaly kocik, ktory ti bude vyhovovat. Vela stastia..

lul
3. aug 2009

amia - kto vravi, ze by som ho pouzivala? mozno by som sa ho snazila predat tak ako ty 😉

diddi - veru tak 😉

lul
3. aug 2009

bejby - dakujem, viem, ze taky neexistuje. ak si taky nasla ty, srdecne gratulujem 😉

bejby29
3. aug 2009

no, predtym ti Amia ponukala jej Cameleon zadarmo a si napisala, ze ani zadarmo.. Mne sa uz ale fakt nechce kopirovat 😎
Dobru kocky, apropo Amia mas zlate deturence 😉 😉

bejby29
3. aug 2009

diddi, ja cakam druhe a tiez mi trvalo, dokym som nasla surodenecky kocik, takze viem, o com hovoris 😉

lul
3. aug 2009

bejby - super, mala si nahrate na smec, a ty si sa chytila 😀 😀 😀 to som presne vedela 😉 😉 😉

bejby29
3. aug 2009

takze kopirovat uz nemusim, to si ma potesila, ze si aspon raz pamatas, co pises 😉

lul
3. aug 2009

neviem, kto tu stale prekruca 😉

lul
3. aug 2009

teda viem 😉 ale to vedia aj ostatni, naco to tu este pisat😉

Pripominate mi vtip o 2 policajtoch, ze jeden vie citat a druhy pisat, len u vas je jeden rozdiel - ani jedna nevie citat, len obidve pisete odveci😉

lul
3. aug 2009

ze posielam niekoho do auparku, ze chcem kupit polske hebedo, ze som niekomu kazala rusit objednavku na kocik a pod. 😉

diddi
3. aug 2009

na com ficite,ked este ficite?

rush
3. aug 2009

...ja som dnes bola pozriet bgb cameleon nazivo a musim povedat, ze taku lahku manipulaciu a konstrukciu som este nedrzala v rukach...velmi sa mi pacil...ale drahemu skor nie...najma kvoli cene 😅 ale musim povedat, ze do mesta podla mna idealne...rychla a velmi sikovna manipulacia...zmesti sa vsade...kombinovatelne farbicky...velmi sa mi pacil, aj ked sa pre neho pravdepodobne nerozhodneme rozhodne odporucam minimalne pozriet a vyskusat...mna oslovil...

zukab
4. aug 2009

ste super 😎 hadka o h...e na styri strany, to je vykon 😀
nemam nejaky pocit, ze lul tu pluje na bgb, proste jej nevyhovuje nieco, co ma bee, tak hlada vhodnejsi kocik. ved to je uplne v pohode.
dovod, preco som si nekupila chameleona bol tiez ten, ze sa mi nepozdavala sportova cast. mozno to bol blby dovod a moja mala by sa v nom citila perfektne, to neviem.
kamosky, co ho maju sa nestazuju a ich deti su spokojne.
ano, viem, ze tato poloha sportaku je vraj pre babo pohodlna a vhodna, ale ked som si predstavila, ze by som tam mala lezat ja, tak sa mi to nepozdavalo.
mozno som spravila chybu, neviem. viem ale, ze dcera bola a stale je taka, ze ked spi, tak sa vala kade tade, meni polohy, zaspava od narodenia iba na boku, co v sportaku chameleona naozaj nie je mozne. (a spi tak, aj ked je pripasana). a ak to mozne je, tak znacne stazene a nepohodlne.

bee je iny pripad, kedze sa jedna o starsie dieta, ktore nebude spat v kociku dve hodiny v kuse. ide len o kocikovanie v meste, rychly prevoz, skladanie do auta a co najlahsi kocik. a pre mna najdolezitejsie kriterium - moznost polohy proti smeru jazdy.
vsetky ostatne kociky, ktore umoznuju dva smery jazdy su (pre mna) bud skarede, tazke, neprakticke, atd.
preto vyhralo bee.
(a baby, co ho mate, musite uznat, ze v porovnani s inymi kocikmi, naozaj na prvy pohlad vyzera ako hracka. farbami, tvarom, velkostou.... a nie je to myslene v zlom 😉 )

lia
4. aug 2009

dobre ranko,zase potrebujem radu 😅
chcem sa spytat ohladne potahov.odkial viete presnu farbu napr.z hol.stranky??nie je niekde vo vacsom zobrazeni??je viac druhov ruzovej??

bejby29
4. aug 2009

Lul, hovor hlavne za seba, ok? 😉

rdn11
4. aug 2009

Holky slovenky, vy mate asi moc energie 😉

Ja vetsinu sve energie odcerpam honenim s kocarem Bee, ve kterem sedi napasovany muj synacek, MLD aktivit...kocar mam na prevoz, prekonavani vzdalenosti, aby mi s nim nikdo nemusel pomahat, vsude jsem se vlezla - aby me proste neobtezovat, ale pomahal. Uz i tak toho mam dost, jeste se, pardon, srat s kocarem.
...bee je super. A hezky vypada.

zukab, sorry, ze jsem ti tam kdysi davno neodepsala, kupovala jsem ho z druhe ruky...jinak tady jsem si precetla, ze babytrader.eu, ted jsem tam kukala 439,-EU.

martinano
4. aug 2009

kazda mame nejake poziadavky a svoj nazor, ja som si to vcera precitala lul ho vyjadrila.
pre mna bee splnal vsetky poziadavky, kotre som od kocika cakala,ale mojmu synovi sa v nom nepacilo, takze mam stiastie,ze ho mam kde vyskusat a nevyvalila som peniaze za kocik,ktory mi odmieta,takze hladam dalej a nie je to lahke

diddi
4. aug 2009

svagrina ma bee,teraz je v 30tt....ja som si ten kocik pozicala,len tak do Avionu s jednou mojou dievkou....vyzera fakt super,v shoppingu sa chodilo s nim dobre,trosku to bolo horsie po petrzalke vonku....ale co fakt ma presvedcilo,ze dizajn si nepodal ruku s pohodlim,bolo mrncanie Mii...a stale len "dole,dole"....hovorila som to svagrinej,no....asi som nemala,chuda ma teraz pokazenu naladu kvoli kociku....ono to moze byt fajn pre uplne malinke babatka,ale rozhodne nie od 2rokov...je maximalne nepohodlny...ale krasny...tak si treba vybrat prioritu.....ale ta je jasna...myslim...

bejby29
4. aug 2009

No, ked je vyjadrenie nazoru nazyvanie niekoho nenormalnym a si s... do huby, tak ja uz fakt neviem.. Asi som bola inak vychovana 😅
Diddi, moja mala je v Bee veeelmi spokojna, bola tam celu zimu vo fusaku a mala skvele pohodlie. Ale to mala len jeden rok takze posudit, ci sa jej tam bude pacit aj od dvoch rokov, este neviem. Teraz ma 15 mesiacov a stale miesta habadej.

amia
4. aug 2009

bejby29 aj moja mala ma rok a nechce z neho vyliest, ked sme na dvore tak si ho najde v garazi a sadne si donho a duma duma a duma, minule tam sedela pol hodinku 😅 a so starsou sa o neho biju 🙂 🙂 starsia je drobnejsia ma tri ale je ako dvojrocna a miesta ma tam tiez dost 😅

martinano
4. aug 2009

baby to vam zavidim, ja som take stastie nemala malemu sa tam nepacilo 😅
ale pre mna vsetky poziadavky, plna rucka, otocanie sedacky, nastavitelna vyska rucky, lahky kocik no vsetko, ja nie som bohvie ako velka a potrebujem lahucky kocik, kotrym mozem aj na plaz aj do mesta, byvame v kopcoch teda cele mesto je v kopcoch, takze tlacit kocik plus vaha dietata niekedy da pekne zabrat,ale bohuzial ☹

bejby29
4. aug 2009

Amia, vsak ja ten kocik vobec nepovazujem za taky maly 😉 , ja ked vidim, v com niektori rodicia vozia svoje deti, napriklad take bugynky bez strechy a bez kosika (najdem foto) tak to Bee vyzera jak tank

amia
4. aug 2009

ved prave, ja ked som ho bejby videla na obrazku a precitala si tu ... co na neho pisu tak som si povedala nie, radsej v kare budem malu vozit ale raz som bola vo viedni v lutzi a mali ho tam, hned som skusila a nebolo o com, az mi do placu bolo, ze maju len khaki 😀

amia
4. aug 2009

bejby nehladaj lebo sa zlaknem ))) mne staci ked vidim quiny buzz 🙂

amia
4. aug 2009

preklep quiny zapp som myslela 😀

bejby29
4. aug 2009

Amia 😉
Ja akceptujem, ze ma kazdy svoj nazor a niekomu sa nepaci, ale kydat a kritizovat stale do koliecka a este druhym nadavat, fakt asi ina vychova 😅
Martinano, urcite si najdes nieco ine, vsak je taky vyber na trhu. Ono to trosku stve, ked sa ti nieco paci, ja to chapem.