Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

carculka
8. apr 2011

ahooj🙂tak ve stredu nebo ctvrtek jedu pro bee plus 😉 akorat kamoska si kupuje i coo a rika ze je super..tak snad jsem vybrala spravne,uz je zamluveny

redlove
8. apr 2011

Ahojky, zamilovala jsem se do Bugaboo Bee+ a chtěla bych ho pro malého (10 měsíců), ale chtěla bych se Vás, které s ním máte zkušenost zeptat, jestli Bee+ zvládne i rozpraskanější chodníky ?? Máte jich v našem městě teda dost 😖 😠 😒 ... Myslíte, že se v BB+ dítě i hezky prospí? Malý mi ještě hodně spinká v kočárku 🙂 ... A kde se dá sehnat nánožník, máte někdo odkaz? 🙂 Děkuji za odpověď 😉

seki
9. apr 2011

ahojte, ake su zakledne plusy minusy bb frog, gecko, camelon, bee, bee+ 😅 😅 potrebujeme aj hlboky kocik....velmi pekne dakujem za rychlu sumarizaciu 🙂 😎

barboramarek
9. apr 2011

@redlove ahoj vyspi sa uplne perfektne 😉

redlove
9. apr 2011

barboramarek: Děkuji za odpověď 🙂 Snad ještě někdo poradí, jak je to s těmi chodníky atd🙂

petrasafr
9. apr 2011

@redlove My máme u nás ve městě hodně chodníků z takových těch malých dlažebních kostiček a Bee+ je zvládá úplně v pohodě 😀

petrasafr
9. apr 2011

@redlove Jinak malému bude 18 měsíců a je fakt velký a vyspí se také v úplně v pohodě 😉

redlove
9. apr 2011

Taky děkuji za odpověď 😉 Tak to je super, a máte nánožník? Dá se vůbec někde sehnat?

redlove
9. apr 2011

Jinak ty naše chodníky projedu s Quinny Zapp Xtra celkem v pohodě, tak s BB by neměl být problém, ne? Určitě má lepší jízdní vlastnosti něž quinny Zapp..Co myslíte? 🙂

lodgermaniacka
9. apr 2011

@petrasafr aj ta je pekna, ja nosim teraz lene mesenger 😉 a najradšej mam damier, lebo nie je nič vidieť, azur je haklivy ale krasny 😵

baby mam na predaj podložku do bee+ 😉
https://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/oqwc/pin...

barboramarek
9. apr 2011

@redlove ja som rozmyslala nad quinny zapp xtra a bee+ a jednoznacne bee+ po vsetkych strankach 😉

petrasafr
9. apr 2011

@redlove Já mám i Quinny Zapp, ale klasický nepolohovací a Bee+ je lepší 😀 😀

brendda
9. apr 2011

@zajo79 je tam síťka,oproti těm klasickým je ta stříška prodyšnější,myslím,že vzduch se tam vymění 😀
Holky,kabelek by bylo hafo.............jen se mi líbí ty,co jsou dražší,než celej kočár dohromady 😀 😀

zajo79
9. apr 2011

@brendda ale kabelka ti zostane, kocik mas na cca dva roky 😵 😀

vikiba
10. apr 2011

ahojte, cca o mesiac budem mat na predaj Cameleona s full vybavou, keby ma niekto zaujem o viac info ozvite sa cez IP

brendda
10. apr 2011

@zajo79 jo,jo,řeknu to manželovi 😀 😀

monulienkamt
10. apr 2011

Ahojte. Mam na Vas jednu otazocku ohladom sportoveho kocika. Urcite tu bola niekde uz polozena, ale tato diskusia je taaaak dlha, ze by som ju hladala asi mesiac 😀. Sportova cast sa neda polohovat do uplneho lahu, dietatko ma pri lezani nozicky hore. Naozaj to nie je nepohodlne pre neho, neposkodi to jeho chrbticu? Viem, ze je vela spokojnych majitelok, takze asi je to ok, ale nejak si stale neviem predstavit, ze to dietatku nevadi. Asi je to aj tym, ze zatial som ziadne dietatko v tomto kociku nevidela spinkat. Diky moc

blazinekk
10. apr 2011

ahoj holky ráda bych se zeptala, netušíte některá, která verze bee je starší? všimla jsem si, že jsou dvoje různé ty boky, nebo membrány nebo jak se tomu správně "nadává" ))))) který jsou z jaký kolekce netušíte? a který typ je lepší? )) díky moc a krásnou neděli 🙂

wendy_
10. apr 2011

@blazinekk Bee je starsi verze a Bee plus je novejsi a podle mne plusko je lepsi

barbora87
10. apr 2011

Babule vcera som bola v scs v babyone a v lutz a maju tam kolekciu od jette a uzasne podlozky!a ten paradny material!a mam pocit ze bude pasovat aj do bee plus!!!

ellysa
10. apr 2011

@barbora87 sú aj niekde na webe?

barbora87
10. apr 2011

@ellysa hmm pozrem a damvediet

lodgermaniacka
10. apr 2011

@barbora87 daj nam link, nenapínaj 😀

barbora87
10. apr 2011

@ellysa
@lodgermaniacka joj nemozem to vobec na nete najst 😠 ale hladam dalej!!!su fakt uzasne!!!

lodgermaniacka
10. apr 2011

@barbora87 tak opíš 😉

barbora87
10. apr 2011

@lodgermaniacka hodte mi email adresu a ja vam ju vyfotim

barbora87
10. apr 2011

tak babule vobec to na nete este neponukaju ani neni to zobrazene

ellysa
10. apr 2011

@barbora87 a ty si aj kúpila nejakú, však hoď tu foto

barbora87
10. apr 2011

@ellysa hej kupila som tyrkysovu no mne nefunguje aby som sem pridala fotky tak ked chcete poslem na mail

blazinekk
10. apr 2011

já jsem ale myslela ten starší typ bee (ne plusko), tak u toho staršího bee jsou dvě různé kolekce - jsou stejné, ale liší se v těch bočnicích, každé jsou jiné..... nevíte někdo? :o)) díky :o))