Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

face
20. apr 2011

@klariks já bych si určitě něco objednala 🙂

ellysa
20. apr 2011

@bebel wow 😀 😀 😀 😀 😀
@miska1981 xixi tvoj kočík prejde kilometrov kým sa k tebe dopracuje 😀 😀

klariks
20. apr 2011

@face tak se pak kdyžtak domluvíme...

face
20. apr 2011

@klariks jj určo 🙂

sealm
20. apr 2011

Ahoj holky, mam Bugaboo Cameleon (grey-pink), poradite mi prosim, jednak jestli je do nej potreba podlozka a pokud ano, jestli tam pasují Pinkie podlozky s nebo bez bocnic? Omlouvam se mozna pro vas za "naivni" otazky 😉 , ale je to muj prvni kocarek, zatim navic v krabicich (manzel ho smontuje nez se vratime z porodnice)...Tady v diskuzi ty podlozky vidim, ale na fotkach to vzdy mate s Bee..Díky predem za radu 🙂

dadka2
20. apr 2011

@miska1981 jÁ PRALA PODLOŽKU PINKIE V PRAČCE PROGRAM NA RUČNÍ PRANÍ A PŘEDTÍM JSEM JÍ JEŠTĚ PROŠILA, ABY SE MOLITAN NESHRNUL A JE POŘÁD JAKO NOVÁ🙂

improvizacia
20. apr 2011

@bebel cerveno-cuerna je fakt svela kombinacia. Kukam, ze aj ty mas podlozku s opickou a bocnicami. Chcelo by sa ti to este odfotit prosim aj uplne z boku? Ja furt dookola riesim to bocne prefukovanie, tak by som rada videla aku cast prekryju pinkie bocnice z zoho kocika. Diiiky 🙂

improvizacia
20. apr 2011

@klariks Ahoj, ja by som si mozno objednala klasicky fusak, je mi vlastne jedno odkial ho budem objednavat, tak sa mi pls potom pripomen, ked bude cas 🙂

improvizacia
20. apr 2011

@kessiee ja mam bgb organizer uz objednany v Brne, ma dorazit niekedy v maji. Potom hodim foto aj infosky - na predajni ho tiez este nevideli a su zvedavi ;)

klariks
20. apr 2011

@improvizacia Jasně, jestli budu objednávat, tak se připomenu...už bysme byly tři...jen tobě by to pak šlo ještě na Slovensko, takže ještě plus další poštovné

improvizacia
20. apr 2011

@mici111 ... tie pásy manžel zvládol za sekundu podla tvojho návodu - díííky. (knižka od bee je neviem kde 🙂)

improvizacia
20. apr 2011

@wendy_ ja pojdem do babycare po vecičky koncom maja - čakám na organizér. Tak Ti viem tvoje tiež zobrat a nebudeš platiť poštovné príp.ak nás bude viac, dam si to s vami poslať zase ja - teda ak to pôjde 🙂

improvizacia
20. apr 2011

???????????????? baby, ked mate v bee-čku podložku, viete ho zložiť bez toho aby ste museli kočíť rozobrať na dve časti ?????????? Ja som do beečka práve vložila fusak (ten dečkový emitex 2v1) a zistila som, že ho už jedným šupom nezložím tak ako Teutoniu ☹( No a podložka je už objednaná - tak či to nemám ešte zrušiť, lebo v lete to určite chcem skladať jedným ťahom v celku. díííky za odpovede.

ellysa
21. apr 2011

@improvizacia ja v pohode zložím aj s lodger fusakom aj s buggysnugle, si myslím, že aj s podložkou to musí ísť v pohode

barbora87
21. apr 2011

@ellysa ahojky pocuj a kde si kupila lodgera?ja som chcela cez amazon ale ze neni teraz lieferbar

ellysa
21. apr 2011

@barbora87 ja som kúpila v bratislave v babymarket a ktorý chceš?

barbora87
21. apr 2011

@ellysa a lde je babymarket???v ba sa vobec nevyznam :((( ja chcem ten dark grey

ellysa
21. apr 2011

@barbora87 ten tam nemali ale dark grey majú v enikibeniki, to je v Petržalke na Mánesovom námestí, tam kde je tpd A BILLA

barbora87
21. apr 2011

@ellysa ou a to je kde?ja viem akurat do auparku trafit a ako vyzera ten dark grey nazivo?

wendy_
21. apr 2011

@improvizacia Ahoj, dekuju za nabidku, ale potom, co tu ellysia hodila odkaz na tenhle obchod "my-babyshop.de" , tak jsem se rozhodla, ze koupim odtud. Maji tam totiz ty limitkove strisky, ktere v babycare nemaji. Chtela jsem si ji dokoupit za draz v babyparku, ale takhle neco usetrim.

barboramarek
21. apr 2011

divcata dnes som opustila rady majiteliek bugaboo ☹ 😀
ale urcite vas citam dalej 😀

ellysa
21. apr 2011

@barboramarek ☹ ☹ 😀

carculka
21. apr 2011

@barboramarek a co mas ted za kocarek?uz si nebyla spokojena?

carculka
21. apr 2011

@improvizacia s podlozkou slozim normalne 😉 taky jsem mela teutonku-spirita..super kocar ale skladnost na prd

barboramarek
21. apr 2011

@carculka ja vzdy nieco najdem co mi vadi 😀 ale popravde ja ho mam viac na spanie ako na chodenie a to sa mi zdalo byt zbytocne mat tak drahy kocik, nedaju sa porovnat ale pre mna je tento vhodnejsi 😉

barboramarek
21. apr 2011

@carculka jaj a mam i.coo pluto. som vahala medzi maclaren, tento, pp si a aj zapp xtra a ja neviem co este 😀

carculka
21. apr 2011

@barboramarek mezi i coo jsem tez vahala🙂ale nevyzkouseli jsme,tak snad nebudu litovat ze jsem vzala bee az i coo zkouknu u kamosky co ho ma objednany..zatim jsme spokojeny

klariks
21. apr 2011

@wendy_ Pojď do té objednávky z my-babyshop.de s náma 🙂 Víc máš v IP

redlove
23. apr 2011

holky, prosím vás, můžete mi doporučit nějakou sluneční clonu na bugaboo bee+?? (nechci tu letní sluneční stříšku, která je přímo na bb+)... když malý unse, tak nemůžu ani otočit sedačku proti sluníčku a stříška teda moc nekryje...děkuji za odpovědi!!!! a přeji veselé velikonoce!

bebel
24. apr 2011

@redlove tak si kúp slnečník alebo prehoď cez kočík akúkoľvek šatku/plienku....