Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

ela19
7. apr 2012

@sandria ano, bee+ mame doma, kupili sme ho po vianociach, este sme s nim neboli vonku, len na nakupoch a striesku mame ruzovu ale tu tmavsiu 🙂 inak aj bledoruzova je pekna, ale neviem ci by nebolo na nej vsetko vidiet, teda hlavne v pripade ked sa zloží a supne do auta, preto sme brali tmavsiu. Plusko som ale chcela hlavne kvoli missoni, to je proste nádhera 🙂

boska79
7. apr 2012

@ustrachana tak ho nechaj este vo vanicke... ved uz zima snad za par tyzdnov nebude... uz nebudu detuchy tolko naobliekane

sandria
7. apr 2012

@ela19 veru 🙂 my mame concord a som velmi spokojna, ale treba aj nejake golfky kupit

ela19
7. apr 2012

@sandria momentalne sme este v zimnom sportaku, lebo dcerka na obed spáva vo fusaku na balkone ale mame aj quinny zapp xtra 2011, pouzivali sme ho len v lete, je perfektny, lebo sa dá dat do uplneho lahu a nasa malá si v nom lebedila cele leto, naozaj skvely, nechame si ho 🙂

@boska79 ty mas ciernocierne beecko+? inak ten zirafový fusacik je uzasný 🙂

boska79
7. apr 2012

@ela19 nemaaam... som objednavala missoni s tym, ze nech je doma a plusko cernocerne bude neskor... ale missoni sklamalo... tak bee allblack bude ked vyrastieme. mam avio... tri tyzdne ma... a uz ked som ho kupila a mam ho predat hned teraz pod cenu...tak sa povozime, podobne je ako plusko a zatial mi vyhovuje skladanim, strieskou, madlom, polstrovanim sedadla..... takze ak niekto uvazuje nad pluskom a zda sa mu to dost, tak nech ide do avia. vazne je super!!!! je to moj 19ty kocik, tak viem porovnat.. a ked pride cas bude cernocerne +. teraz sa tesim na stokke ♥ dufam ze nesklame... i ked sa od neho bojim ocakavat nieco, lebo kazdy kocik, od ktoreho som nieco cakala tak sklamal ma v niecom.. ale aj ked sa mi kocik paci, tak chcem skusit aj ine este, tak ide prec... ale uz neako nemam ine co skusat... teraz stokke... bee+ vystrieda avio, alebo avio dame svokre...a budem vyliecena....hadam... uz by sa patrilo 😅 😉

ustrachana
7. apr 2012

@boska79 ved on nie je naobliekany , nechce tam byt a nechce sa mi ho stale vlacit na rukach 🙂 skusim popozerat po niecom inom ako po becku teda

boska79
7. apr 2012

@ustrachana hod mi fotku na mail... poslem ti ho cez ip... ved ked mas v stokke novorodenecku vlozku, musim tam by tok...nechaapem...

asi chce len vidiet na svet ..

boska79
7. apr 2012

@ustrachana ja som maleho dala do bugaboo cameleona v 5tich mesiacoch aj nieco..a spokojnyyyy. uz ked mal 8 mesiacov, tak neako nam nesadol.. to som asi potrebovala zmenu..neviem. hlboky bgb super, sportak ma neocaril

ustrachana
7. apr 2012

@boska79 uz som to dnes cele schovala kedze neplanujem to najblizsie 2 mesiace urcite pouzit aj moj muz povedal, ze tam vyzera hrozne ako maly mrzacik tak kupime este iny kocik 🙂 ved uz sme ich vymenili popri stokke niekolko 😀DD

ela19
7. apr 2012

@boska79 paneboze 19-ty kocik 😀 🙂 🙂 🙂 este som nestretla nikoho kto mal tolko kocikov 🙂 inak ja som si hned vsimla, ked som ti mrkla do albumu, ze kocik na prvej foto sa mi pripomina bee ale nevedela som, co je to za typ. Tak uz viem 🙂 Ja mam presne taky isty postoj, ze chcem proste skusit to co sa mi paci, a ked sa nabazim predam. Ohladne toho vyliecenia este pockaj na bee+ a potom uz si mozes nohy vylozit 🙂

boska79
7. apr 2012

@ela19 ja som chvalabohu stretla, aj ze raz tolko... takze som tak normalne natom si myslim :DDD ale muzo ma ine uchylky a myslim ze ho to uz celkom bavi skusat.... 😉

a nikdy nemam doma viacej ako dva-tri kocky, tak to clovek neako prestrieda, ze ani nevie ako sa to napocita...

boska79
7. apr 2012

@ustrachana myslis ze neaky korytkovy kocik? neaky iny? hm...to drahy spas...ale cameleon by vam mohol sa lubit...

pripadne kup zapp xtra...je to vajickovy sed, to by sa mu malo pacit. na rovne nieco by som ho urcite nedavala, nema pevny chrbatik

ustrachana
7. apr 2012

@boska79 vo vajickovom nemoze byt, uvidim po niecom sa popozeram, uz som zacala teraz nieco hladat a zapp to nie ten sa mi nepaci a myslim, ze na golfky ma este dost casu, ved popozeram,
dakujem za nazory

ela19
7. apr 2012

@boska79 ja ta uplne chapem, ked mas kazdy kocik len chvilku tak to sa napocita, mna by ani vo sme nenapadlo ze aj ja budem mat doma tri kociky 😀 matersku si treba uzivat 🙂

boska79
7. apr 2012

@ustrachana v autosedacke sa mu paci? ved ten quinny zapp xtra to ako autosedacka... ci chces nieco rovne? ved rovnu mas vanicku v stokke, tam sa mu nepaci...cize to korytkove kvazi "sedenie" mu bude lepsie .. nechcem mudrovat a radit, ale moje skusenosti len to su.... bude vidiet na svet a bude spokojny...
cokolvek co kupis, s rovnou plochou na lezanie sa mu nebude pacit, ked to das do sedu, sa mu tam bude krivit chrbatik a to nieje pre tak male deti... daj vediet, co vymyslite. 😉

luciabah
8. apr 2012

Ahojte. Mohli by ste mi prosim poradit, ci Fusak Buggysnuggle pasuje aj na Bee. Dakujem. 😉

boska79
8. apr 2012

@luciabah pasuje 😉

asimon
8. apr 2012

Prosim vas,kde mozem kupit tie haciky...drziaky na tasku na bee+? Dakujem

daikas
8. apr 2012

@ela19 ved mozno sa ti podari zohnat podla gusta, ale v reale nezalezi cim strieska zacina, skor celkovou farebnou kombinaciou, pretoze striesku vnimas ako celok. na fotke je to uplne o inom. vela stastia!

bebel
8. apr 2012

@asimon prémaman v BA alebo cez ebay

asimon
8. apr 2012

@bebel a kde presne je premamam v BA?

bebel
8. apr 2012

@asimon Eurovea a shopping palace

asimon
8. apr 2012

@bebel dakujem 😉

luciabah
8. apr 2012

@boska79 dakujem... 😵

ela19
8. apr 2012

@daikas bude to náhoda aka farebna kombinácia mi pride 🙂 necham sa prekvapit. A gratulujem aj ja k dalsiemu babatku, ako to poriesis s kocikom, bude surodenecky ?

ela19
8. apr 2012

Baby, ktorym sa paci missoni, pozrite co sa mi podarilo najst na nete 😀 😀 😀

face
8. apr 2012

@luciabah jj, pasuje perfektně 🙂

nneka
8. apr 2012

čaute holky, kde se dají prosím dopoupit ty úžasné různobarevné potahy/stříška na bgb cameleon? 🙂

ivetm
8. apr 2012

Ahoj holky,
nemáte někdo kontakt na nějakou šikulku, co šije stříšky? Chtěla bych na Donkey. Moc děkuji

tehula
8. apr 2012

@ivetm na vasom ceskom MMB je dost sikovnych zien,co vedia stiesky usit.h