Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

janocka
9. apr 2012

@jessicax ahoj. na strane 315 (19. mar o 16:40) pises, ze sa bude robit objednavka z NL stranky. Uz sa robila? Lebo ak nie, ja by som sa chcela pridat, mam zalusk na Bugaboo Bee plus. Kedy sa ta objednavka asi bude robit?
Dakujem

jessicax
9. apr 2012

@janocka ahoj my uz sme objednavali asi pred mesiacom, toto co som pisala na str.315 som myslela vseobecne nech sa ta kocka s niekym spoji a ze ich to vyjde z NL lacnejsie. Skus jej napisat a pohladajte este niekoho aby ste mali zlavu a mozte objednavat 🙂

ivetm
9. apr 2012

@tehula to sice ano, ale radši bych nějakou šikovnou paní na doporučení - abych měla jistotu, že mi nepříjde pak kus hadru, ze kterého polezou nítě(kamarádka takhle obj.stříšku na bee 😠 )

tehula
9. apr 2012

@ivetm ja som si na ceskom MMB dala sit nanoznik na BJMC, este som si pren nebola v CR, sama som zvedava. Ale tak pozrela som fotky, zdalo sa mi, ze pani sikovna a pekna robota. Uvidime, ake to bude v reali

janocka
9. apr 2012

@jessicax aha, tak som to presvihla.... Ale dakujem za info. Tak snad sa ku mne casom niekto prida kto by chcel este objednat🙂

sshiva
9. apr 2012

Ahojte maminky,mám prosbu, viete mi poradiť kde je možný pozáručný servis kočárkov Bugaboo Bee? Mám povodnú verziu, často cestujeme a tak často kočík skladám do auta a začala mi "vyskakovať" páka na polohovanie opierky na jednej strane, akoby sa uvolnil nejaký šrob a celé sa to nakloní a nedá sa polohovať do sedu ☹ Kočík sme kupovali v Babyparku, inak je skvelý a nerada by som oň prišla!

skripova
9. apr 2012

@janocka
@tehula
@jessicax kočky neviete mi poradit kukala som na youtube časty problem ma bugaboo bee+ s koliecka mu hrkocu mala to nejaka z vas?

tanija133
9. apr 2012

@skripova koliecka vibruju,ako keby sa trasu, kolekcia 2011 sme to mali asi vsetky.....a pomahaju take tesniace nalepovacie kruzky co sa nalepia pod koleso....

tanija133
9. apr 2012

@sshiva pozarucny by som tiez riesila tam kde si ho kupila.....u vas v Cechach je toho vela, u nas nic....Ja som riesila pozarucny vo Viedni v obchode ,kde bol aj kupovany a opravili mi ho... 😉

boska79
9. apr 2012

@skripova a Ty to mas?

xmarg04
9. apr 2012

@sshiva Cetla jsem ted nabidku, ze Anna a Viktorie nabizi "garancku" na Bugaboo 😉 , takze bych to zkusila tam. A je pravda, ze kdyz jsem neco potrebovala, tam mi pokazde pomohli, maji tam na Bugace fakt sikovneho pana...

sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
daikas
10. apr 2012

@sandria ja som objednavala vo februari z babycare a kolieska mi nevibruju, ale jedna mamicka, ktorej prisiel kocik asi dva tyzdne pred mojim mi spominala, ze jej koliecka vibruju.....tak neviem..

skripova
10. apr 2012

@boska79 nie len som chcela kupit no ale ked som videla co to robi tak neviem

boska79
10. apr 2012

@skripova ved mne do albumu si pisala, ze bee+ mas a je to tvoja srdcovka a chodis s nim len po meste...lebo po terene nechodis... tak neviem teraz ze kde je pravda 😉

lodgermaniacka
10. apr 2012

@boska79 ak sa môžem zapojiť ma aj cameleona aj moje byvale posledne bee+ 😉 🙂

boska79
10. apr 2012

Pardooon, tak to bude zvlastnou styylistikou a ja nechaaapem potom

kilian
10. apr 2012

@boska79 tabletky😉😉😉

zuzana_1
11. apr 2012

baby nema niektora krivu sedacku -nozickovu na bee+? ja som z toho na nervy...ona nie je krivo urobena,ale krivo presita a vyzera,ze je cela kriva..uz som to skusala vseliako polohovat a dnes rano som sa na to pozrela a dnes som to uvidela 😀
mam ho asi 2 tyzdne.objednavala som z babycare.nl...mam to reklamovat? a zacalo mi nejak vrzgat predne lave koleso 😠 co vy na to? mate niekto skusenosti s reklamaciou na babycare?

tanija133
11. apr 2012

@zuzana_1 ahoj, na to vrzganie skus prestriekat olej WD 40, vyber kolesko a prestriekaj ho vsade zvnutra zvonku, to pomoze...ale to krive, to si neviem predstavit, skus dat foto...ale urcite by som to reklamovala.....Ja nemam skusenost s reklamaciou na babycare.... ☹

klariks
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
danulavo
11. apr 2012

@skripova Já jsem s kolečkama nikdy problém neměla, ale je pravda, že u mě toho moc nenajezdil 😉 . Byl zakoupen na konci února 2011 a choval se naprosto stejně jako ten, co jsem koupila v červnu 2010.

boska79
11. apr 2012

@zuzana_1 posli im foto.. na servis. a poslu Ti info... myslim ze rovno novu sedacku. pripadne natoc na video

chichinka
11. apr 2012

@zuzana_1 Zuzi coooze? Posli fotku, som zvedava to co ☹ nechapem co mas krive, to vies, pokrocila hodina 😀 ..ja som mala krivo sedacku a ankoniec som zistila ze je zle nasadena 😀 😀 😀 ale v prvom momente som myslela ze ma vykoti 😀 verim, ze Ti to poriesia... jedna babula tu davnejsie pisala, ze kupovala bgb na babycar.nl ale reklamovala to cez bugaboo samotne, chceli len dake udaje - tusim cislo faktury a cislo seriove kocika (snad netrepem) a vsetko vybavili... drzim palce!!!

kilian
12. apr 2012

Mal by niekto zaujem o bledoruzovu alebo novu koralovu striesku na bee plus?

kilian
12. apr 2012

Slnecnik a striesku na cameleona z limitky bugaboo by Bass by som mala tiez na predaj...😉

lodgermaniacka
12. apr 2012

@kilian to je aka limitka? 😨

kilian
12. apr 2012

@lodgermaniacka to bol ten cely biely kocik s kresbami a oranzovym vnutrom😉

lodgermaniacka
12. apr 2012

@kilian ty maš doma ake poklady 🙂 😉 musim kuk cez google, netuším 🙂

lodgermaniacka
12. apr 2012

@kilian no nenašla som 😅 hod link 😉 síce nemam cameleon ale zaujima ma to 😎