Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kalista
18. apr 2012

@siuzi007 keď budeš vedieť kde sa servisuje Bgb tak mi daj pls vedieť. Mne nejak tiež začína Cam. dosluhovať, ale tak predsa len je to dôchodca a samozrejme fakturu nemam a kupovala som ho v holandsku no..... síce ho už moc nevyužívam, ale tak nech je v poriadku keby nahodou aaaaaaaa tešíme sa na Bee 🙂 ( @lodgermaniacka ) ja som vedela, ze to pride, ale že tak skoro???? 😀 😀 😀

pallacinka
18. apr 2012

@domigb Krasna decka, tento vzor som uz davno a dlho okukavala 🙂

domigb
19. apr 2012

@pallacinka veru aj ja videla som niekde ten fusak... 🙂 je skvelá a Stella chce s nou byť aj v noci zakrytá 😀

ela19
19. apr 2012

Babyyy, dnes mi dosla missoni sada na bee+, tolko vzrusenia som naposledy zazila ako male dieta pri rozbalovani vianocnych darcekov 😀 Bola som strasne zvedava, co za kombinacia farieb na strieske na mna vykukne len som si hovorila, hlavne aby bola viac dievčatkovska 🙂 A jééé ! Normalne mi odlahlo. A hned treti cik cak od zaciatku je červený, čo ma fakt potešilo ! Modra tam ani nieje len v strede pri zositi uplne malinko, takze nechááááme si missoni outfit, juj ja sa tak teším.

ela19
19. apr 2012

Práve teraz som zistila, ze je to presne tá istá strieška, ktora sa mi najviac pácila, co som tu pisala minule na 321 strane, ty brďo mne sa splnil sen 🙂

mitote
19. apr 2012

holky, co mate camaleona, co davate v lete a co v zime ditku do kocarku? v zime jenom fusak? a v lete? deku? nebo mate perinsku s polstarem?

lodgermaniacka
19. apr 2012

@kalista kupuješ plusko? 😀 ty maš krasny kvalitny vozový park 😵 😉

yashmin
19. apr 2012

tak tuto striesku musim mat 😀

yashmin
19. apr 2012

@mitote ja som mala vsetko 😀

veronika.m
19. apr 2012

Ahoj holky, jen chci taky trochu přispět do diskuze ze skušeností s Bugaboo donkey (kočárek pro dvojčátka). Je naprosto super, úžasný a fakt se investice vyplatila.. Ten jezdí skoro sám. 😀

mitote
19. apr 2012

@yashmin ten je uzasny :-P nevis jestli bude i tady? nebo ten denim co tam take predstavili?

yashmin
19. apr 2012

@mitote z vlastnej skusenosti viem ze Vien to isti ,lebo napr.v Prahe som chcela iba dazdnik drziak na flasu a podlozku a ,ze na objednavku 6 -8 tyzdnov vo Viedni hned v obchode... 😎

mitote
19. apr 2012

@yashmin aha tak Viden je z Brna za rohem 🙂 a za kolik tam BGB vychazi? Stejne jako u nas? Nevis, kde je tam prodavaji?

yashmin
19. apr 2012

@mitote ja som kupila na Favoriten plaz ale maju ich aj v SCS

yashmin
19. apr 2012

@mitote vychadzaju priblizne rovnako

mitote
19. apr 2012

@yashmin super to vubec nevim kde je, nemaji weby? 😀

sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kalista
19. apr 2012

@lodgermaniacka 🙂 uz len vybrat All black alebo denim??? alebo??? Ze to pride tak skoro som netusila 🙂 , ale tak preco si nespravit radost 😀 😀 😀

kalista
19. apr 2012

neviet kolko priblizne vychadza postovne cez babycare.nl?

sandria
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tyrra
20. apr 2012

@kalista ja som platila postovne cca24eur, standartnou postou, nie UPS a mala som to za tyzden doma.

lodgermaniacka
20. apr 2012

@kalista určite su pekne oba, sestra ma denimovu sedačku a vždy k nej farebnu striešku a vyzera to úžasne, krajšie ako čierna sedačka, ale ked je aj strieška denimova tak je to take smutne..all black mam vo vo fotoblogu aj s missoni, môžeš pokukať 😉 zase all black sa mi nepači s čiernou strieškou, je to moc tmave, treba nakombinovať 🙂
a cena jedneho je tak ako píše @tyrra aspon to tak byvalo..

kilian
20. apr 2012

Videli ste uz novu offwhite farbu na bee plus?novinka😉
Aj cocoon offwhite.koncom aprila dostupny v obchodoch...

lodgermaniacka
20. apr 2012

@kilian vieš hodiť link? aky je rozdiel medzi "starou" off white a novou?

kilian
20. apr 2012

@lodgermaniacka www.bugaboo.com

Ten cocoon je uzasny v tej Farbe.neviem aky je rozdiel,vo stvrtok sa hodim do obchodu a kuknem,uz ho budu mat.

bebel
20. apr 2012

fyi novinka Neon 😵 😵 😵

kilian
20. apr 2012

@bebel uuuuuu,ten je uzasny!!!!!!!

bebel
20. apr 2012

@kilian v kombnácii s missoni to musí byť absolútna dokonalosť.

kilian
20. apr 2012

@bebel ktovie odkedy na trhu dostupny?