Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

kalista
20. máj 2012

@duplicka nezabudla som konecne tu mas foto pre porovnanie 😉

lilla244
20. máj 2012

uz onedlho sa bude dat kupit bugaboo vratane vsetkych doplnkov aj v sieti obchodov predeti 🙂
no naparadu 😀

jaanka3
20. máj 2012

@tehula Kika ja viem.. len mna drzi rozpocet ☹ ale nechcem sa vzdat Beecka. uz som aj nad Solou rozmyslala, ale Bee je Bee 🙂

tehula
20. máj 2012

@jaanka3 no jani, solu nie...Ja som ju chcela, ked som to pozrela v shope, bolo jasne nie!! To Bee+ je uplne o inom, ale ja nie som ochotna zas tolko dat za kocik, co ani nevyuzijem vlastne

jaanka3
20. máj 2012

@tehula Janka.T. ma Solu aj sa mi paci, ale ako pises.. to si radsej necham cameleona a nebudem vymyslat.. ale ja chcem beeeeeeeeeeeeee 😀

tehula
20. máj 2012

@jaanka3 tak Bee+ uz zas nie o velmi vela je drahsie, pomer cena a vsetko okolo kocika, tak by som radsej uz to Bee asi

hanahana7
20. máj 2012

@tehula ahojky, ja som nemala problem nastastie ani s babycare ani s mybabyshop.de (ale holandania vacsi motaaaci asi...) 😀 nemci su nemci..to nepusti 😉 😀

hanahana7
20. máj 2012

@kalista to aka uzitocna fotka tie cocoony porovnane 😵

duplicka
21. máj 2012

@kalista supeerr dakujeeem, on mi pride hlavne sirsi v tej spodnej casti, je aj dlhsi,mozno len opticky vyzera,ze su rovnako dlhe 😉

kalista
21. máj 2012

@duplicka prakticky je tak dlhy a siroky jak vanicka od Cameleona. Comfortable 😎

monunik
21. máj 2012

@valentinuska Ahoj tak taky Bee? 😀 😉
Koukala jsem na ty podložky a asi koupím novou mají je dostat v jednom pražském obchodě a pak jsem psala ještě jedné paní z MB
Já zas řeším jestli kupovat podložky barevné nebo koupit černou a střídat boudičky????

ivett
21. máj 2012

@monunik já nevím jak je to s tou černou, ale ten starší typ se v černé nedělal pokud vím, byl v dark grey barvě, což je takvá tmavošedá, viděla jsem to na černém sedáku a mě se to nelíbilo, vypadalo to jak vyšisované a vybledlé ze slunka, nový typ už v černé je, ale ten tam zase tak pěkně nesedí, takže pokud zvažuješ origoš podložku (starší typ), šla bych do barvy, já mám off white, více barevných stříšek a hodí se ke všemu 😉

monunik
21. máj 2012

@ivett Děkuju za tip. Já právě koukala na ty na bee a tam černá je, ale zajedu přímo na ten obchod ať to vidím origoš

valentinuska
21. máj 2012

@monunik já bych chtěla buď růžovou nebo černou
ale ještě jsem nevyzkoušela tu Pinkie, mám jí doma a nemůžu jí najít 🙂))

vianocnystromcek
22. máj 2012

ahojte!

neviete kde by som dostala tu slnecnu striesku - teda potah na nu - ale letny a nie fleecovy?
hladam hladam a nejako som nic nenasla resp iba taky cerveny.

viete poradit ?

diky vopred

sandroybruno
22. máj 2012

boska 79 a kilian, strieska neni znehodnotena, len je bez slnecnej clony. Je vo vybornom stave.
A postovne je do Spanielska. Aj ja som sa na vasich komentaroch pobavila!

boska79
22. máj 2012

@sandroybruno ved ta slnecna clona tam ma neaku funkciu.. a ked ju uz odstrihnes, predsa nemozes za striesku pytat tolko, co takmer za novu... vsak dam to za 20 a uz ked som to dokafrala tak nech sa niekto potesi aspon v lete ze mu aspon cez to fuka..... ale slnecna strieska bola dobra preto ze tam ta clona bola.

prepac, ale nechapem to...tak isto, ako nechapem dvojrocne kociky predavajuce sa za 420 €... ked sa aj tak predaju, ja to nevyriesim, len sa cudujem, ze su zato ludia ochotny vycapit peniaze. .. ale bodaj by ma len toto stvalo..
😉

boska79
22. máj 2012

@vianocnystromcek vobec nerozumiem co potrebujes..na cameleona? to s tymi "okeenkami"

to sa fleecove nerobi. no vsade kde predavaju bgb by to mali mat.. nie?

vianocnystromcek
22. máj 2012

@boska79 no chcem potah ale nie fleecovy ale polyester. nasla som uz sice len to je set a ja chcem iba potah na slnecnu strechu.

boska79
22. máj 2012

cize canvas? tak sa ta latka vola... my-babyshop.de

boska79
22. máj 2012

@vianocnystromcek a aku farbu?

vianocnystromcek
22. máj 2012

@boska79 bud bledomodra alebo sand

boska79
22. máj 2012

zvlast strecha je len s tych limitiek nie? a zakladne sety su aj na vanicku...aspon co viem..

vianocnystromcek
22. máj 2012

@boska79 jo hej ale ja chcem iba jednu cast a nie set 😀

vianocnystromcek
22. máj 2012

@boska79 ach no musim pokukat...ta fleecova cast (mam sand) sa mi zda moc teple na leto..

boska79
22. máj 2012

@vianocnystromcek tak to jedine aj s tym poklopom na vanicku - aspon co si ja myslim. ak ma niekto opravi- tak beriem.

jade green, modra a koralova cervena je teraz len strieska... a denim...

boska79
22. máj 2012

@vianocnystromcek https://www.my-babyshop.de/kinderwagen/bugaboo-... hmmm, akuratprave to pozeram, pisu ze dvojdielna cast...cize aj to bude asi na vanicku.. tak potom inzeraty pozerat asi...

boska79
22. máj 2012

@bebel nechce stromcek len normalnu canvas strechu? tak som to pochopila.. ked ma fleece a chce inu letnu.. bgb to aj tak volaju, ze slnecna strecha, ale neije to letna s tymi prieduchmi... ale "len" canvas.

kilian
23. máj 2012

@vianocnystromcek da sa z normalnych farieb,nie limitiek,objednat len strecha,co asi ty myslis...

@boska79 breezy sa volakedy vyrabali aj fleecove,sem tam ich pouzite Este vidim Po bazaroch....otras! 😀