Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

katka116
25. nov 2013

Baby chcem sa spytat ma niektora chameleona cca 3 rocneho cize starsieho. Este mame stale vanicku, ako davate veci do kosika naspodu? Neviem kto to vymyslal, ale tam skoro nie je ziadne miesto, ked davam naspodok maso alebo nejaky nakup musim odopnut vanicku a s dietatom je to problem a az tak naspodok nieco dat.
Asi v sportovej casti to uz bude lepsie vsak?

ideal_concrete_sandra
25. nov 2013

@farea ďakujem krásne, ale dnes mi ju už jedna mamička predala

lentila.g
25. nov 2013

@atuska24 nikam ved každé len poprevliekaš do tých "spon"

lentila.g
25. nov 2013

@atuska24 to je v podstate ten. "Odsasek" co ti zostane navyše aby si vedela regulovať dĺžku
Takto podľa foto to uz máš podľa mna dobre napasovsne

kj
25. nov 2013

@katka116 kdyz mate hlubokou korbu, tak je pristup ke kosiku horsi nez kdyz mate sportovni ... Proste bugaboo je prednejsi design nez prakticnost ... 🙂

silviatt
26. nov 2013

@nevee DANUŠE TRONÍČKOVÁ (Natydom) ID 277387 na mimibazari ceskom ju najdes

nevee
26. nov 2013

@silviatt dík moc

saska02
27. nov 2013

ahojte, môžem Vás poprosiť o radu? Sedela by strieška aj so slnečnou clonou z Cam2 na Cam3?

veronique.ba
27. nov 2013

@saska02 Ano pasujú striešky z Cam1 aj Cam2 sa dajú dať aj na Cam3 😉

zipsy
28. nov 2013

ahojte, nemate niekto foto starsieho dietata v cameleone? syn ma 2 roky 9 mesiacov, ci mu nebude uz "hlava trcat" dakujeeeem 🙂

zipsy
28. nov 2013

@mecavi ahoj, prosim ta, nasla som v skupine bugaboo, ze sa da dat vyssie strieska na cameleone, tak sa ta chcem opytat, ci aj na dvojke, dakujem. PS ak ano, tak ako 🙂

mecavi
28. nov 2013

@farea daj fotto

mecavi
28. nov 2013

@zipsy myslim ze to ide lebo ram je rovnaky. Pohladam fotky

farea
28. nov 2013

@mecavi ? koho, kde, co? :D

mecavi
28. nov 2013

@farea tasku🙂 ci co to ponukas?

mecavi
28. nov 2013
mecavi
28. nov 2013

Pozri tu to je vidiet.

zipsy
28. nov 2013

@mecavi dakujem 🙂 ale nemam este kocik doma, tak to nemozem pozriet...

mahulenka87
28. nov 2013

baby, máte na športovej časti nánožník? a ak ano, aký? odkiaľ? Ďakujemee 😉

mahulenka87
28. nov 2013

@e.lle ja mám Miška ešte v hlbokej vaničke. Zatiaľ sa mu tam páči. Ak sme napr. na nákupoch, dám mu dolu striešku, aby lepšie videl. A ak bude chcieť už sedieť, asi mu dám za chrbátik nejakú podušku, nech sa oprie a sedí. Myslím si, že vo vaničke je teplejšie. Okrem fusaku sa dá aj zazipsovať, takže mu nebude padať dnu sneh a fučať. No uvidíme... to sú len moje "predstavy". 😀 Možno pojdeme nakoniec do šporťáku. 😅

miriama11
28. nov 2013

@katka116 ahoj ja som nakup davala do kosika stale tak ze som si naklonila vanicku.asi by ma nebavilo stale ju davat dole.ale ked bude sportova cast tak uz to bude dobre;)

katka116
29. nov 2013

@miriama11 dakujem za odpoved, mala som predtým teutonku a toto som absolutne nemusela riesit, uz sa tesim na sportovu cast

miriama11
29. nov 2013

@katka116 ja mam aj taku skobu co sa vesa na kociar a ked mam vela tak si to zavesim na rucku .

jankadr
29. nov 2013

Krasny Avenue

bublinka711
2. dec 2013

maminky chcem sa opýtať, keď nasadíte zimné kolesá na cam, ako s tým potom manévrujete? Oni sa potom nedajú tak otáčať ako tie malé však? To ten predok nadvihnete a tak?
Ďakujem, lebo ja mám pocit, ž mi pri tom nadvihovaní dosť stŕpa rúčka...

kacka66
2. dec 2013

Holky,kdo sháněl nánožník?Mě dneska přišel tenhle a je úžasnej!krásně ušitý a teploučký 🙂 Teď ho mám v Bee,ale pasuje i na Cama,Buffa atd.

hamma
2. dec 2013

Chtěla bych se zeptat, jestli máte zkušenosti se sháněním náhradních dílů. Potřebovala bych madlo - upadla z něj jedna ta boční pojistka a navíc z něj syn odkousal podstatnou část molitanu 🙂

kafoditka
2. dec 2013

@kacka66 kde si zohnala nanoznik?

kacka66
2. dec 2013

@kafoditka na mimibazar.cz paní Oxana S.(oxana70).Šije i stříšky atd. a je opravdu moc šikovná,vše má krásně propracované.

kafoditka
2. dec 2013

@kacka66 dakujem za tip 🙂