Kočík Bugaboo. Máte ho odskúšaný?

cicushka
3. máj 2007

Prosim, mate niekto odskusany tento kocik. Povodne som bola rozhodnuta pre Quinny Buzz, ale ked som si tento dokladne na internete prestudovala, velmi ma ocaril. Preto by som este rada pocula nazor mamiciek alebo oteckov, ktory ho maju. Dakujem za pomoc pri rozhodovani.

scarletka
6. jún 2008

caute babeny, tak uz nasa Ninka ma doma svoje nove faro, bee-cko, noo paradicka, na prvy pohlad sa mi zapacil. Ninula ma este len 5 mesiacov, tak je tem este taka "stratena"..ale verim, ze sa tam zmesti aj ked bude vacsia. Jedinne co si musim nastudovat, je to skladanie, lebo neviem ci som taky tlk, ale nedari sa mi to len tak od oka..intuitivne 😀
takze zatial som spokojna 😉

kalista
6. jún 2008

scarletka vravela som, ze je svetovy 😅 inak to skladanie si pozri na www.youtube.com potom ti to pojde od ruky. ja som nevedela otocit sedacku a uz mi to ako tak ide 😀
minule sa mi do Bee narval moj 3,5 rocny syn a v pohode. 😎 😎 😎 dokonca mu netrcala tak hlavka ako v chameleone!!!

kalista
11. jún 2008

maminky ak chcete objednat autosedacku Bugaboo a samozrejme aj ine doplnky pisnite mi. budem objednavat okolo 15.6. 🙂

jeana
11. jún 2008

cozeeee? Bugaboo robi uz aj vlastne sedacky? Ja som myslela ze len Maxi Cosi su kompatibilne..
😉

ella1
11. jún 2008

ano robí.v cesku sú dostupné asi od marca.
http://www.annaviktorie.cz/bugaboo/diskuse/inde...

ale pozri sem,asi je s tým problém,ked si ju objednávajú zákazničky samé z holandska.

kalista
11. jún 2008

v cechach budu az v decembri...

ella1
11. jún 2008

no nejako to posúvajú.predtým tam mali písané že budú od marca 2008.

tisi
12. jún 2008

Ahojte baby!
Ja si tiez chcem kupit kocik stylu bugaboo pre dvojicky, ak ho uz niektora ma, ako vam v sportovej casti spinka babatko?Pretoze polohovat sa da ako celok, mne sa to velmi paci, len aby aj moje male boli spokojne 🙂
Dik za odpovede pekny den!

adelkina
12. jún 2008

My si taky kocik kupujeme tiez: v Ba pytaju v plnej vybave 41.000: kupili sme sedacku Maxi Cosi cez Ebay a kocik som objednala vo Viedni: spolu sme usetrili 7.290sk! mne sa velmi paci Cameleon, som drobna, neunesiem tie hebeda, je lahucky..a to je pre mna asi naj naj vyhoda..hned potom kombinacia tmavohnedej a cyklamenovej🙂🙂🙂

saudi
13. jún 2008

Aj ja som chcela povodne kombinaciu tmavohnedej a cyklamenovej ale nakoniec som si kupila vanicku pieskovej farby a striesku cyklamenovej. sedacku mame maxi cosi.

jeana
13. jún 2008

jeeej saudi a odkial si presnejsie..
lebo sme obe julove a aj kociky by nam ladili keby sme spolu kocikovali.. 😀 😀 😀

saudi
13. jún 2008

🙂 ja som z BA

cicushka
autor
13. jún 2008

baby, ja by som sa bala tej sedacky od Bugaboo a radsej kupila kvalitnu, napr tu Maxi Cosi. SOm pozerala toho vyrobcu tej sedacky, v zivote som sa s tym nestretla a ani nevieme, ake maju crash testy. Tam by som radsej volila radsej kvalitu ako style.

ella1
13. jún 2008

cicush-ja si zase myslím,že ked majú vymakaný kočík tak sedačkou by si to nepokazili.

jeana
13. jún 2008

cicuska.. myslim si ze mas pravdu..
tiez som sa cudovala nad tou znackou resp. priamym vyrobcom kto to robi...nikdy som o nich nepocula..
a myslim si ze aj nasa Maxi cosi je dost stylova 😀

ella1
13. jún 2008

koľko značiek u nás nepoznáme a pritom vo svete sú vymakané.....
a kto to vlastne vyrába?

cicushka
autor
13. jún 2008

ella1) nejde o to, ci poznam alebo nie..pred tehu soma ani maxi cosi nepoznala...ale neviem nikde najst na nu crash testy.

jeana) maxi cosi je velmi pekna. A v kategorii vajickoj ma najlepsie vysledky.

cicushka
autor
13. jún 2008

vajicok 😀 😀

jeana
13. jún 2008

elli je vyvinute spolocnostou Takata, ako pisu na bugaboo stranke... 😉

bejby29
13. jún 2008
bejby29
13. jún 2008

http://www.takata-kindersitze.eu/childseats/upl...

Firma Takata je jedna z najlepsich firiem na svete na airbagy, bezpecnostne pasy, atd..

ella1
13. jún 2008

jaj ano,to som už počula.to nie je japonská spoločnosť?

my máme už veľkú sedačku a vy berala som podľa testu to najlepšie čo bolo.romer.

cicushka
autor
13. jún 2008

no my sme akurat minuly tyzden kupovali romerku..aj ked este nepotrebujeme...ale boli super ceny na ne.

bejby) no to je super...ale stale neviem tie crash testy ake su. Aj Ferrari robi super auta...ale ich autosedacky su na poslednych prieckach v testoch.
Napr. sedacka , tkoru spomina Ella, Romer, je sice v kategorii od 9-18 kg na najlepsom mieste v crash testoch, ale v nasledujucej kategorii sa umiestnila az na poslednych prieckach.

bejby29
13. jún 2008

Ja mam od Hauck Rock Star Baby a ja som ju vyberala podla toho ECE a takisto, ze mame Isofix

ella1
13. jún 2008

no nasa je od 15-36,ale neviem presne aký model.pred dvoma rokmi,ale asi ešte nebol isofix,aspoň ja o tom neviem. a tu co som vybrala,tak v tom roku to bol víťaz testu.

ella1
13. jún 2008

tu mate najnovsí test.napr. maxi cosi vyhralo minulý rok v kat. 0+ a tento rok je to romer.
http://www.babyweb.cz/Clanky/a1375-Nove-testy-a...

bejby29
13. jún 2008

dobre vediet, kocky, ked bude mala starsia, kupim tu Romer (ak nebudu lepsie dovtedy) 😉

kalista
14. jún 2008

mne sa osobne vajicko tiez paci viac maxi cosi a v podstate teraz mame aj Rodi, aj priori. kamoska ma romer a nieje velmi spokojna. maly sa jej tam v zime- naobliekany ledva zmestil. 😖

vlastovka
28. jún 2008

ja se taky přidávám k maxi cosi, vajíčko nám vydrželo velmi dlouho, i když je Elenka čahoun. Ještě máme dost rezervu, tak i když už máme jeden den doma maxi cosi tobi, tak budeme i nadále používat to vajíčko, budeme to asi sřídat 🙂 . A ještě ke kombinaci s bugaboo: moc se mi to líbí 🙂.

Chtěla jsem se zeptat: v čem je bugaboo bee lepší než jiné golfky? Např. chicco liteway? Přecejen cenový rozdíl je dooost veliký.

kalista
28. jún 2008

my mame priori uz 3 roky a je naozaj pohodlna, potah stale nevyblednuty, takze pohoda a aj s vajickom som bola veeeeeelmi sppkojna. malu som v nom nosila az kym jej netrcali nohy 😀
bee ma urcite lepsie polstrovanie, perovanie, polohovanie, nastavitelnu rucku,... 😉